مدال |
2 روز پیش

حرکت جالب مس تبریک به تیم های فجر هوادار

تیم مس کرمان درفصلی که گذشت یکی از مدعیان صعود به لیگ یک بود و حتی هفته های متمادی در صدر جدول قرار داشت اما در نهایت از صعود به لیگ برتر باز ماند....

حرکت جالب مس؛ تبریک به تیم های فجر و هوادار
به گزارش "ورزش سه"، سایت رسمی این باشگاه در بیانیه ای صعود باشگاه فجر سپاسی و هوادار را به لیگ برتر تبریک گفت؛ البته در این بیانیه طعنه هایی نیز به اتهاماتی که در جریان بازی ها به مس وارد شد زد. در بیانیه باشگاه مس این چنین آمده است:  باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت مس کرمان در کمال احترام صعود دو تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز و هوادار تهران دو رقیب خود در لیگ‌ یک این فصل را به رقابت های لیگ برتر تبریک عرض می نماید. امید است صعود این دو تیم به رقابت های لیگ برتر به خصوص تیم فجر شهید سپاسی که از امتیاز جذب بازیکنان سرباز در فوتبال ایران برخودار است به پیشرفت فوتبال ایران و جذابیت های لیگ های آن کمک نماید و با حضور این تیم نظامی در لیگ برتر، عدالت در میان لیگ های فوتبال ایران بیشتر تقسیم گردد.

تیم فوتبال مس کرمان همواره بر اخلاق گرایی و رقابت در زمین تاکید خود را اعلام کرده است و بر اساس همین اخلاق گرایی خود نیز بارها متضرر شده است اما از اصول خود کوتاه نیامده است و بر همین اساس است که برخلاف صحبت های برخی از مدیران محترم باشگاه فجر شهید سپاسی شیراز که در زمان صدرنشینی مس کرمان در لیگ یک این فصل، تیم مس کرمان را به انواع و اقسام موارد متهم می کردند و با صحبت هایی واهی درصدد ایجاد حاشیه و کم ارزش کردن صدرنشینی مس کرمان و تنزل جایگاه آن با عباراتی عجیب و دور از انتظار بودند که متاسفانه در انجام این مهم موفق هم شدند، هیچگاه صعود تیم فجر شهید سپاسی را کوچک نمی کند و این شادی را به مردم ادیب و هنر دوست شیراز و به خصوص سرمربی محترم و دیگر اعضای کادرفنی و بازیکنان این تیم تبریک عرض نموده و آرزوی توفیق این تیم در لیگ برتر را نیز دارد.

هم چنین صعود تیم خصوصی هوادار تهران که منجر به جذب و حضور هرچه بیشتر این بخش مهم در فوتبال ایران می گردد و تداوم موفقیت این تیم در لیگ برتر، زمینه فعالیت و سرمایه گزاری های بیشتر بخش خصوصی را در فوتبال ایران آن هم توسط افراد و نهادهای صالح و سالم بخش خصوصی را ایجاد می نماید. آقای رضا عنایتی که سابقه حضور در مس کرمان را نیز دارد و با پیراهن مس کرمان در لیگ برتر خاطرات خوشی را ثبت کرده است، به خوبی بخشی از دردهای مس کرمان در این فصل را می داند و کاملا درک می کند فشارهای خارج از زمین که برای ایجاد مانع در راه صعود به کار بسته می شود تا چه اندازه می تواند دردناک و ناجوانمردانه باشد اما بهرشکل مجموعه تیم هوادار به خوبی بر این چالش که مس همواره به صورت حداکثری آن را تجربه می کند، غلبه کرد و با شایستگی جواز صعود خود به لیگ برتر را کسب کرد که امیدواریم این مربی شایسته نیز در ادامه مسیر مربیگری خود بهترین اتفاقات را در مسیرش تجربه نماید.

باشگاه صنعت مس کرمان از صمیم قلب این موفقیت ارزشمند را به مجموعه هوادار تهران و به خصوص رضا عنایتی سرمربی محترم این تیم تبریک عرض می نماید.#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: مدال

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده ۵۸- کیلوگرم تکواندوی ایران در المپیک توکیو در نخستین مبارزه خود توانست به پیروزی برسد.

14 ساعت پیش

جواد فروغی تیرانداز ایرانی در مسابقات المپیک توکیو فینالیست شد.

14 ساعت پیش

سرمربی تیم شمشیربازی سابر کشورمان عملکرد شاگردانش تا به اینجای مسابقات المپیک ۲۰۲۰ توکیو را بی‌نظیر دانست.

14 ساعت پیش

سرمربی تیم ملی تکواندوی ایران گفت: هر چه از مسابقه گذشت، آرمین هادی پور اعتماد به نفس بیشتری گرفت. 

14 ساعت پیش

استیون جرارد، سرمربی انگلیسی رنجرز مدعی شد هرگز قصد ندارد روزی هدایت اورتون را در دست بگیرد.

14 ساعت پیش

علیرضا فغانی داور لژیونر فوتبال ایران این هفته دیدار تیم‌های سایپا و آلومینیوم اراک را قضاوت خواهد کرد.

14 ساعت پیش

تیرانداز چینی موفق شد نخستین مدال طلای المپیک توکیو را کسب کند.

14 ساعت پیش

کارلو آنچلوتی با حضور در اداگاه بخش زیادی از تخلفات مالیاتی خود را پذیرفته است.

14 ساعت پیش

هر سه نماینده شمشیربازی کشورمان در المپیک توکیو موفق شدند به یک هشتم نهایی صعود کنند.

14 ساعت پیش

ملی پوش شمشیربازی کشورمان با پیروزی مقابل حریف قدرتمند خود به مرحله دوم رسید.

15 ساعت پیش

وزیر ورزش و رییس کمیته ملی المپیک از نزدیک تماشاگر نمایش تماشایی شمشیربازان ایرانی در دور نخست بودند. 

15 ساعت پیش

تیم الوکره پس از جذب امید ابراهیمی بازیکنان دیگری هم به خدمت گرفت.

15 ساعت پیش

هافبک دفاعی تیم نفت مسجدسلیمان نسبت به شایعات مطرح شده درباره تبانی و کنار گذاشته شدن از فهرست نفت از سوی محمود فکری، واکنش تندی را نشان داد.

15 ساعت پیش

تیم فوتبال السیلیه قطر برای برپایی اردوی آماده‌سازی راهی تونس شد.

15 ساعت پیش

کاپیتان شمشیربازی ایران موفق شد با شکست رقیب کانادایی خود مقتدرانه به دور یک هشتم نهایی المپیک توکیو راه پیدا کند.

15 ساعت پیش

بیشتر...