ورزش سه‌ |
2 سال پیش

تست کرونای داگلیش مثبت اعلام شد

به گزارش "ورزش سه"، دالگلیش روز چهارشنبه برای درمان مشکل عفونتش به بیمارستان مراجعه کرد و اکنون مشخص شد که به کرونا مبتلا شده است. هرچند هنوز نشانه های جدی بیماری در او مشاهده نشده است.


در بیانیه باشگاه لیورپول آمده که پیش از تایید کرونای داگلیش او به همراه خانواده اش به صورت خودجوش در قرنطینه به سر می برده و به همه نیز توصیه می کرده تا اقدامات پیشگیرانه را جدی بگیرند.

در ادامه این بیانیه آمده است:« او می خواهد از این فرصت استفاده کند و قدردانی ویژه ای از کادر درمانی داشته باشد که در این شرایط اضطراری و عجیب با شجاعت و فداکاری به کارشان ادامه می دهند و از همه خواسته تا با حریم شخصی خانواده اش احترام بگذارند. سر کنی داگلیش نگاهش به آینده است و به زود به خانه بازخواهد گشت. »


داگلیش اسطوره لیورپول که در سال ١٩٧٧ از سلتیک به این تیم پیوست طی ۵١۵ بازی ١٧٢ گل برای این تیم به ثمر رساند.

داگلیش به عنوان بازیکن موفق به کسب پنج عنوان قهرمانی در لیگ و سه جام قهرمانی در اروپا شده و ۴ مرتبه هم موفق به دریافت لیگ کاپ همراه با لیورپول شده است و طی دوران حضور این تیم دو مرتبه هم عنوان بهترین بازیکن لیگ انگلیس را از آن خود کرده است.


او در سال ١٩٨۵ به عنوان مربی بازیکن موفق شد هم مقام قهرمانی رقابت های لیگ و هم جام حذفی را برای لیورپول به ارمغان بیاورد. داگلیش دو مقام لیگ و یک جام اتحادیه هم به تالار افتخارات لیورپول اضافه کرد و در فاجعه هیلزبورگ هم مربی قرمزهای بندر لیورپول بود.


داگلیش در سال ١٩٩۵ و پس از جدایی از لیورپول موفق شد بلبکرن راورز را هم به مقام قهرمانی مسابقات برساند.


این چهره ۶٩ ساله در سال ٢٠١١ به عنوان مربی به تیم بازگشت ولی نتایج خوبی کسب نکرد تا اینبار با اخراج از تیم برود و در سال ٢٠١٣ بار دیگر با سمتی دیگر به تیم بازگشت.#‌اخبار_فوتبالی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...