خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

کمیته امداد یک مجموعه مولد، کارآفرین اشتغال زا است ایسنا

کمیته امداد یک مجموعه مولد، کارآفرین و اشتغال‌زا است

ایسنا/آذربایجان شرقیاستاندار آذربایجان شرقی گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) را صرفاً به عنوان یک مجموعه حمایتی نمی‌شناسیم بلکه از آن به عنوان یک مجموعه مولد، کارآفرین و اشتغال‌زا یاد می‌کنیم.

عابدین خرّم در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) گفت: سفر جناب عالی به استان‌ها باعث ایجاد روحیه مضاعف در بین کارکنان و روسای دستگاه‌های اجرایی استان در راستای کمک به محرومان است.

وی اقدامات کمیته امداد را در بحث دست گیری از محرومان مثبت و ارزنده خواند و ادامه داد: مجموع اقدامات کمیته امداد منجر به اشتغال‌زایی، خودباوری و خودکفایی مددجویان این نهاد می‌شود و اختصاص تسهیلات به مددجویان اقدام بابرکتی بوده است.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان‌شرقی، وی با تاکید بر اینکه باید کمیته امداد به این نگاه سوق پیدا کند، افزود: امیدوارم در بحث ارائه تسهیلات و اشتغال همواره عنایت ویژه کمیته امداد شامل استان آذربایجان شرقی باشد تا شرمنده مردم نباشیم.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روایت رهبر انقلاب از خدماتی که بانوان در قسمت پشتیبانی از رزمندگان و شست‌وشوی لباسهای خونی رزمندگان در دوران دفاع مقدس انجام میدادند در نماهنگی با عنوان «حوض خون» منتشر شد.

نیم ساعت پیش

دو منبع مطلع اعلام کردند که تویوتا موتور قصد دارد سومین کارخانه خودروسازی را در هند بسازد و ظرفیت تولید را در این کشور برای اولین‌بار در بیش از یک دهه افزایش دهد زیرا مشارکت آن با سوزوکی موتور باعث افزایش حجم داخلی شده است.

نیم ساعت پیش

چهار روز مانده به اکران سینمایی «گیج‌گاه»، پوستر رسمی فیلم منتشر شد.

1 ساعت پیش

لحظه شکستن ناگهانی شیشه بزرگ در دست یک مرد را ببینید

1 ساعت پیش

محمد ولی‌زاده عنوان امتیازآورترین بازیکن تیم ملی والیبال ایران در دیدار مقابل اوکراین در مسابقات انتخابی المپیک را به دست آورد.

نیم ساعت پیش

فیلم پرش از ارتفاع بسیار بلند با موتور سیکلت را ببینید.

یک ربع پیش

روز نهم بازی‌های آسیایی آغاز شده و ورزشکاران کشورمان به مصاف رقبای خود رفته‌اند. در این خبر با نتایج لحظه‌به‌لحظه این مسابقات همراه ما باشید.

نیم ساعت پیش

مهندسان دانشگاه «ام‌آی‌تی» و پژوهشگران چینی، دستگاه آب‌شیرین‌کن جدیدی را طراحی کرده‌اند که با انرژی خورشیدی کار می‌کند و مشکلات انسداد ناشی از رسوب نمک را ندارد.

1 ساعت پیش

«بنگاه تئاترال» نمایش‌نامه‌ای به قلم علی نصیریان است که به کارگردانی هادی مرزبان و بازیِ مجید مظفری روی صحنه می‌رود.

نیم ساعت پیش

بیشتر...