اقتصاد آنلاین |
۱ هفته پیش

تست شخصیت این تصویر بدترین ویژگی شخصیتی شما را نشان می دهد اقتصاد آنلاین اقتصادآنلاین

  • چهره یک مرد:
  • زنی که در مقابل دو مرد ایستاده است:
  • دو مرد سفیدپوش که نشسته اند:
  • افراد کنار قطار
  • قطار:

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ تست های شخصیت شناسی، این روزها توجه درصد قابل توجهی از مردم را به خود جلب کرده است. عموم افراد علاقه دارند تا خود را از جنبه های مختلف شخصیتی مورد آزمایش قرار دهند. از بین این همه تست شخصیت، کدام یک بهتر است؟ یک تست شخصیت شناسی خوب باید معتبر، قابل اعتماد و علمی باشد و تمام جوانب مهم را در نظر بگیرد. شخصیت شناسی یک دانش مهم است و به موفقیت در محیط کار، تحصیل و اجتماع و تصمیم گیری ها و رفتارهایمان کمک می‌کند.

تست زیر می تواند ویژگی های بسیاری را آشکار کنند که حتی خودتان هم درمورد آن، چیزی نمی دانید. روانشناسان ازاین تست ها برای یافتن اطلاعات بیشتر در مورد بیماران خود استفاده می کنند. این تست بدترین ویژگی های شخصیتی اجتماعی شما را آشکار میکند.

اگر میخواهید در چالش های بیشتری شرکت کنید این صفحه را ببینید

در اولین نگاه چه تصویری را دیدید؟

این تست بدترین ویژگی های شخصیتی اجتماعی شما را آشکار میکند.

چهره یک مرد:

هنگامی که با مردم عاقلانه صحبت می کنید و حقایق زندگی رابه آنها می گویید، مردم فکر میکنند که شما به آنها و نحوه تفکرآنها احترام نمی گذارید. آنها فکر می کنند شما روش زندگی آنها را قبول ندارید ومیخواهید رفتارشان را درست کنید. شما از جملاتی استفاده می کنید که دیگران آن را متوجه نمیشوند. به عبارتی جملات شما پیچیده است که نتیجه افکارعمیق شما به زندگی است. باید یاد بگیرید که هرکسی حق دارد دیدگاه خود را داشته باشد. به دیگران هم اجازه ابراز عقیده بدهید.

زنی که در مقابل دو مرد ایستاده است:

اگر زن را در جلو با دو مرد در نزدیکی خود دیدید، بدترین ویژگیتان این است که همه اسرارو زندگی شخصیتان را با دیگران در میان میگذارید . شما مثل یک کتاب باز هستید، اما نباید همه ی اطلاعات و رازهای زندگیتان را بیش از حد با غریبه ها در میان بگذارید. شاید آنها حوصله شنیدن حرف هایتان را نداشته باشند و نخواهند در مورد زندگی شما چیزی بدانند . گاهی اوقات پرحرفی شما را تحمل میکنند. شاید یکی از دلایل شکست شما در روابطتان این است که مرموز نیستید.

دو مرد سفیدپوش که نشسته اند:

اگر دو مرد را می بینند که زیر پای زن دراز کشیده اند، بدترین ویژگی شما عدم توانایی در صحبت کردن است. شما فرض می کنید که همه با شما موافق هستند اما همیشه درست نیست. روی حرف هایتان پافشاری نکنید و اجازه بدهید دیگران هم نظراتشان را بیان کنند . نباید انتظار داشته باشید که هرچیزی میگویید دیگران بدون قید و شرط آن را بپذیرند. این ویژگی دلیل اصلی شکست شما در روابطتان است.

افراد کنار قطار

شما بسیار پر سر و صدا هستید که برای دیگران آزاردهنده است. شما کنجکاو هستید و دوست دارید بدانید چه اتفاقاتی در زندگی دیگران می افتد. زندگی شخصی دیگران برایتان بسیار مهم است. در مورد آنها صحبت میکنید، قضاوت میکنید و نظر میدهید و در زندگی دیگران خصوصا اطرافیانتان دخالت میکنید. این ویژگی شما برای دیگران بسیار آزاردهنده است .شما فقط زمانی یک رابطه موفق دارید که با شخصی شبیه به خودتان آشنا شوید.

قطار:

شما به آداب مکالمه آشنا نیستید. شنونده خوبی نیستید و هنگام صحبت کردن، حرف مردم را قطع می کنید. فقط نظر خودتان برایتان مهم است و فکر میکنید در مورد همه چیز اطلاعات دارید. گاهی اطرافیانتان میخواهند با شما صحبت کنند، اما شما گوش نمیدهید که آنها را درک کنید فقط گوش میدهید تا آنها را نصیحت یا سرزنش کنید.

منبع:سایت طلا


#‌اخبار منبع: اقتصاد آنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جذب بازیکن در روزهایی که استقلال هنوز سرمربی خود را انتخاب نکرده بود، چالش بزرگی را برای «ریکاردو ساپینتو» به وجود آورده و مرد پرتغالی برای خالی کردن فهرست تیمش و گنجاندن بازیکنان جدید، باید تصمیم سختی بگیرد.

6 ساعت پیش

رئیس جمهور در جریان فرایند نظارت ستادی بر فعالیت وزارتخانه‌های دولت، امروز دوشنبه در دومین جلسه، به وزارت جهاد کشاورزی رفت و در جمع مدیران ارشد این وزارتخانه حضور یافت.

7 ساعت پیش

رییس قوه قضاییه گفت: در اجرای احکام از هجمه‌های حقوق بشری واهمه نداریم اما توجه به رافت‌ اسلامی و سرنوشت یک زندانی دغدغه من است.

6 ساعت پیش

داده‌های اداره کل آمار عربستان سعودی نشان می‌دهد که شاخص قیمت مصرف کننده (نرخ تورم) در ماه ژوئیه ۲۰۲۲ نسبت به ژوئیه ۲۰۲۱ به میزان ۲.۷ درصد افزایش یافت.

6 ساعت پیش

امشب جمع‌بندی و پاسخ ایران به پیشنویس توافق هسته‌ای که توسط جوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پیشنهاد شده بود اعلام می‎شود.

7 ساعت پیش

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس گفت:اگر سری به دفتر ازدواج و طلاق بزنید و یک کار پژوهشی کنید به بحث طلاق‌های صوری می رسیدیم گفته شده است حدود ۳۰ درصد طلاقها صوری است. از کجا به این نتیجه رسیدند از اینجای که طبق گفته مسوولان دفاتر همان افرادی که طلاق می گیرند بلافاصله درخواست صیغه ۹۹ ساله می کند تا به زندگیشان ادامه دهند؛ طلاق می گیرند تا طلاقنامه ارائه کرده و زن حقوق پدر فوت شده را بگیرد.

6 ساعت پیش

روزنامه معاریو اعتراف کرد براساس ارزیابی کمیته مالی کنست، مشخص شد جبهه داخلی اسرائیل حدود ۳۰۰ میلیون شیکل (بیش از ۹۲ میلیون دلار) در جنگ ۳ روزه زیان دیده است.

7 ساعت پیش

ایسنا نوشت : جلسه مسئولین عالی قضایی به ریاست معاون اول قوه قضاییه با حضور وزیر اطلاعات و معاونین در وزارت اطلاعات تشکیل شد.

7 ساعت پیش

فارس نوشت : هم‌بند مقام معظم رهبری در کمیته مشترک ساواک می‌گوید: پاسبان در را باز کرد و پرسید: فامیلی‌ات چیست؟ آقا فرمود: حسینی. گفت: پیراهنت را بینداز روی سرت و بیا. ایشان را بردند. ساعتی بعد دیدیم ایشان را در حالی که حسابی زده بودند آوردند.

7 ساعت پیش

بیشتر...