خبرآنلاین |
5 روز پیش

تهران باز هم گرم می شود خبرآنلاین

تهران باز هم گرم می‌شود

فارس نوشت: مدیرکل هواشناسی استان تهران از افزایش تدریجی دمای هوای تهران از امروز تا دوشنبه و خیزش گردوخاک و کاهش کیفیت هوا خبر داد.

مجتبی جلالی مدیرکل هواشناسی استان تهران اظهار کرد: با فعالیت سامانه بارشی، وضعیت جوی استان تهران با آسمان کمی ابری در ساعات بعداز ظهر تا شب قسمتی ابری تا نیمه ابری با رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: در مناطق شمالی و ارتفاعات در بعضی ساعات رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی و در مناطق مستعد با احتمال بارش تگرگ مورد انتظار است.

مدیرکل هواشناسی استان تهران با بیان اینکه طی روزهای آینده نواحی غربی، جنوبی و مرکزی استان گاهی وزش باد شدید با احتمال گردوخاک و کاهش کیفیت هوا به خصوص در ساعات عصر و شب مورد انتظار است، افزود: باتوجه به احتمال شکستن درختان فرسوده و سقوط اجسام، توصیه می‌شود از تردد در کنار ساختمان‌ها و سازه‌های نیمه‌کاره و پرواز با گلایدر خودداری کرده و کودکان، سالمندان و افراد دارای بیماری تنفسی در فضای باز قرار نگیرند.

جلالی در پایان با بیان اینکه دمای هوای امروز ۳۷ درجه سانتیگراد است، تصریح کرد: برای امروز تا دوشنبه روند تدریجی افزایش دما در استان تهران پیش بینی می‌شود و روز دوشنبه دمای هوا به ۳۹ درجه سانتیگراد خواهد رسید.

بیشتر بخوانید:

تب تند خوزستان؛ فصل خرماپزان با دمای بیش از ۵۰ درجه آغاز شد

گاف عجیب رئیس هواشناسی کشور؛ چک‌وچانه با مجری بر سر آمار اشتباه!

۲۳۳۲۳۱#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایرنا نوشت: رییس پلیس راه البرز اعلام کرد: محدودیت ترافیکی در آزادراه تهران - شمال و جاده کرج - چالوس درمحدوده این استان درروز جمعه ۲۱ مردادماه جاری اعمال می شود.

11 ساعت پیش

ایسنا نوشت: استاندار تهران از فوت ۴۴ نفر و خسارت ۴۰۰۰ میلیارد تومانی در کل استان تهران ناشی از سیل اخیر خبر داد.

دیروز

ایرنا نوشت: کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه قزوین – کرج خبر داد و گفت: محور غیرشریانی تهران - امامزاده داود مسدود است.

10 ساعت پیش

اعتماد نوشت:در بنر تبلیغاتی یکی از این گروه‌ها نوشته شده است: شر شما را خریداریم، کاملا محرمانه، صددرصد تضمینی! این صفحه ولی تنها یک پست و پیام دارد که در آن آمده است: سرعت ما بیشتر از قانون است! ​​​​​​​

12 ساعت پیش

معاون سابق سازمان محیط زیست گفت: «نمی‌دانستم دولت سیزدهم از احیای دریاچه ارومیه چه می‌خواهد.»

8 ساعت پیش

رئیس قوه قضائیه گفت: محکومی که مخل امنیت روانی مردم است نباید مورد ارفاق قرار گیرد؛ چرا که ارفاق در قبال او ظلم به دیگران است.

دیروز

تسنیم نوشت: مرد جوانی که با ۲ همدست خود اقدام به آدم ربایی در محله خزانه کرده بود، دستگیر شد.

دیروز

خراسان نوشت: حدود سه سال قبل بود که روزی همسرم بدون هیچ بهانه ای از خانه بیرون رفت و دیگر هیچ خبری از او نداشتم. روزهای سختی را می گذراندم و به زحمت مخارج فرزندانم را تامین می کردم تا این که یک روز وقتی در حیاط را گشودم ناگهان شوهرم را مقابلم دیدم و از شدت خوشحالی جیغ بلندی کشیدم اما ...

12 ساعت پیش

ایرنا نوشت: فرمانده انتظامی شهرستان آباده گفت: ۳ نفر اراذل و اوباش که با ایجاد درگیری دسته جمعی در بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان اقدام به برهم زدن نظم و امنیت عمومی کرده بودند دستگیر و روانه زندان شدند.

8 ساعت پیش

بیشتر...