از بین بردن اختلال خطوط تلفن همراه چهارمحال بختیاری all tv logo

رفع اختلال خطوط تلفن همراه چهارمحال و بختیاری
چهارمحال و بختیاریشهرکرد

مرتضی بلالی دهکردی مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری گفت: قطع فیبر نوری در قسمتی از استان بر اثر بی‌احتیاطی یک پیمانکار باعث ایجاد اختلال در اپراتور‌های تلفن همراه و این اختلال با ایجاد زیرساخت‌های جایگزین رفع شد.

وی افزود: این پیمانکار بدون گرفتن هیچ‌گونه استعلام، هماهنگی و دریافت مجوز از اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات چهارمحال و بختیاری نسبت به گودبرداری در ۸۴ کیلومتری شهرکرد نزدیک به روستای مأموره بخش بلداجی شهرستان بروجن اقدام کرد که ساعت ۱۶:۱۷ امروز موجب قطع فیبر نوری زیرساخت که از شبکه مادر بود شد.


بیشتر بخوانید

  • سهولت در اتصال آنی تلفن ثابت با افزودن گزینه به روز در صورت حساب

بلالی اضافه کرد: این حادثه به‌علت بی‌احتیاطی پیمانکار بوده و عمدی در کار نبوده است.

وی ادامه داد: نیرو‌های اداره‌کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ۳۰ دقیقه بعد مسیر جایگزین را وارد شبکه کردند و این مشکل رفع شد.

باشگاه خبرنگاران جوانچهارمحال و بختیاریشهرکرد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

انتخابات پارلمانی اسلواکی که امروز در این کشور آغاز شده است از آنجایی که می‌تواند منجر به رویگردانی این کشور از اوکراین و چرخش به سمت روسیه شود بسبار برای غرب و اروپا اهمیت دارد.

13 دقیقه پیش

آرواره شگفت‌انگیز بومسلنگ تا ۱۸۰ درجه باز می‌شود و با این توانایی خارق‌العاده مار قادر است به راحتی دندان‌های نیشش را در بدن هر جانداری فرو ببرد.

11 دقیقه پیش

استاندار یزد با بیان اینکه تمامی قراردادهای شهرک صنعتی به صورت شفاف در اختیار همه قرار گیرد، گفت: در کنار دانشگاه‌ها به جای پاساژ و کافی‌شاپ شرکت‌های دانش‌بنیان ایجاد شود.

13 دقیقه پیش

فاینورد در هفته هفتم لیگ هلند و در روزی که فرصت بازی به هافبک ایرانی‌اش نرسید، برابر ایگلز به پیروزی رسید.

11 دقیقه پیش

مهاجم ایرانی هال سیتی در لیست بازی امروز این تیم در هفته نهم چمپیونشیپ انگلیس حضور ندارد.

5 دقیقه پیش

وزیر حمل و نقل و زیرساخت ترکیه از آغاز مذاکرات فنی با مقامات عراق برای اجرای «کریدور راه توسعه» خبر داد و اجرای این پروژه را «گذر دالان طلایی از ترکیه» خواند.

6 دقیقه پیش

هزاران نفر از شهرک‌نشینان صهیونیست شنبه شب بار دیگر به خیابان‌های تل‌آویو آمده و به تصویب لایحه جنجالی کابینه نتانیاهو درباره تغییرات قضایی اعتراض کردند.

9 دقیقه پیش

نهادهای امنیتی رژیم صهیونیستی همچنان در وحشت وقوع عملیات ضد صهیونیستی به سر می‌برند و این وحشت بنیامین نتانیاهو را بر آن داشته است تا فردا یک شنبه جلسه‌ای را برای بررسی اوضاع امنیتی این رژیم برگزار کند.

13 دقیقه پیش

بازیکن ایرانی تیم اسکرا بلخاتوف لهستان پس از پایان قراردادش با این تیم راهی روسیه شد و به تیم «اورال اوفای» روسیه پیوست.

8 دقیقه پیش

بیشتر...