فوتبالی |
۴ هفته پیش

عکس تیپ عربی رونالدو به مناسبت روز تاسیس عربستان فوتبالی

عکس؛ تیپ عربی رونالدو به مناسبت روز تاسیس عربستان

عکس؛ تیپ عربی رونالدو به مناسبت روز تاسیس عربستان

پایگاه خبری فوتبالی - یکی از دلایل اصلی پرداخت سالانه 200 میلیون یورو توسط رونالدو به النصر این است که ستاره پرتغالی به نمادی برای تبلیغات کشور عربستان تبدیل شود و به نظر می رسد که ستاره پرتغالی به عنوان پرطرفدارترین انسان کره زمین (در شبکه های اجتماعی مختلف) توانسته این نقش را به خوبی بپذیرد.

به گزارش فوتبالی، از سال گذشته روز 22 فوریه به عنوان روز ملی عربستان جشن گرفته می شود. این عید جدید با استقبال خوبی از سوی مردم عربستان مواجه شده است. کریستیانو رونالدو مثل سایر اعضای النصر در این روز ملی حضور پیدا کرد و این روز را در کنار سایر مردم عربستان جشن گرفت. در حقیقت رونالدو برای این که به فرهنگ عربستانی ها ادای احترام کند، لباس عربی به تن کرد. دولت کنونی عربستان در روز 22 فوریه 1727 تاسیس شده و به همین خاطر با دستور پادشاه سلمان بن عبدالعزیز قرار است که این روز از سال گذشته در کشور عربستان جشن گرفته شود.

ستاره پرتغالی حسابی از حضور در این جشن لذت برد و تصمیم گرفت که رقص عربی انجام بدهد و از حضور در کنار هم تیمی ها و کادر فنی لذت ببرد. النصر از نظر ورزشی شرایط خوبی دارد. آنها با 40 امتیاز صدرنشین لیگ عربستان هستند و در حال حاضر با الاتحاد و الشباب هم امتیاز هستند. آنها شنبه باید به مصاف داماک بروند.

4125#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...