خبرآنلاین |
۲ هفته پیش

جنجال ها بر سر محاکمه تاجزاده بالا گرفت مشاجره بین چپ راست به روایت آیت الله هاشمی خبرآنلاین

جنجال‌ها بر سر محاکمه تاجزاده بالا گرفت/ مشاجره بین چپ و راست به روایت آیت الله هاشمی

مرحوم هاشمی رفسنجانی در خاطرات روز ۲۴ بهمن ۱۳۷۹ از مشاجره بین چپ و راست و محاکمه تاجزاده نوشته است.

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین، متن خاطرات اکبر هاشمی رفسنجانی به شرح زیر است:

پیش از ظهر و بعد از ظهر، جلسه [مجلس] خبرگان [رهبری] داشتیم. بیشتر وقت به سخنرانی‌ها و گزارش‌ها گذشت و بخشی هم صرف تصویب آیین‌نامه جدید شد. کمی مشاجره بین چپ و راست هم بود. ظهر و شب، برای انجام کارها به دفترم رفتم و در ضیافت آقای [محمدعلی] تسخیری، [رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی]، برای [نمایندگان مجلس] خبرگان، نتوانستم شرکت کنم. محاکمه آقای [مصطفی] تاج‌زاده، [معاون سیاسی وزارت‌ کشور و] رئیس ستاد انتخابات کشور، توجه زیادی به خود جلب‌ کرده و عاملی دیگر برای توسعه نزاع بین جناح راست و چپ است.

یکی از نمایندگان آمریکا، طرحی به کنگره داده که به رئیس‌جمهور آمریکا، اجازه ترور رهبران کشورهای مزاحم آمریکا داده می‌شود؛ اقدام خامی است. بحرین، مشغول انجام همه‌پرسی برای تبدیل امیرنشین خود، به کشوری با رژیم سلطنت مشروطه است. امیر جدید، با عفو عمومی، درصدد بازکردن فضای سیاسی‌ کشور است.

۲۱۹۲۱۹

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهاناپلیکیشن خبرآنلاینرا نصب کنید.


#‌سیاسی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

سباستین فتل قهرمان چهار دوره فرمول که در پایان فصل 2022 اعلام بازنشستگی کرد، در مورد احتمال از سرگیری حرفه خود واکنش نشان داد.

2 دقیقه پیش

وزیر امور خارجه در مسجد دانشگاه صنعتی شریف آرای خود را به صندوق انداخت.

2 دقیقه پیش

زنگ آغاز انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ‌خبرگان رهبری در ساعت 8 صبح 11 اسفند ماه 1402 به‌صدا درآمد تا تکلیف نمایندگان مردم در خانه ملت و خبرگان ‌مشخص شود.

3 دقیقه پیش

فرمانده نیروی انتظامی استان اردبیل، گفت: برای امنیت برگزاری انتخابات در ادبیل بیش از 10 هزار نفر مشارکت دارند.

2 دقیقه پیش

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری مازندران، گفت: تدابیر خوبی برای امنیت ارتباطات در انتخابات استان اندیشیده شده و در همین راستا نقاط اختلال اینترنت در مازندران به صفر رسیده است.

3 دقیقه پیش

دبیر ستاد انتخابات استان اصفهان گفت:حدود 10 ساعت از شروع فرآیند انتخابات گذشته و در حال نزدیک شدن به پایان مرحله اول انتخابات هستیم‌، شرایط خوبی در استان حاکم است و فرآیند رای‌گیری در شعب مختلف حوزه‌های انتخابی ادامه دارد.

3 دقیقه پیش

رئیس ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: انتخابات با صحت، سلامت و در امنیت کامل در استان خراسان رضوی در حال برگزاری است.

3 دقیقه پیش

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار یزد با اشاره به اینکه گمانه‌زنی در ارتباط با نتایج انتخابات تخلف است، گفت: رسانه‌ها آمار نتایج انتخابات را از مراجع رسمی و به دور از گمانه‌زنی اعلام کنند.

3 دقیقه پیش

طحان نظیف گفت: طبق شواهد درصد مشارکت خوب بوده است و حتی نسبت به انتخابات مجلس یازدهم این مشارکت بهتر بوده است. اما آمار نهایی و تکمیلی را پس از اتمام فرایند اعلام می‌کنیم.

3 دقیقه پیش

بیشتر...