ورزش سه‌ |
۱ هفته پیش

ستاره پرسپولیس در کلینیک: نگرانی به اوج می رسد ورزش سه

ترابی، امیری و شاید اسماعیلی‌فر

2+1 ستاره پرسپولیس در کلینیک: نگرانی به اوج می‌رسد

پرسپولیس در بازی مقابل النصر تلفات زیادی داشت و ستاره‌های پرسپولیس مصدوم شدند.

2+1 ستاره پرسپولیس در کلینیک: نگرانی به اوج می‌رسد

به گزارش "ورزش سه"، در شرایطی که کادرفنیپرسپولیسنگران وضعیت مصدومیت علیرضا بیرانوند بودند، این گلر ملی‌پوش هر طور بود به بازی رسید و با واکنش‌هایش جلوی جشنواره گل النصر را گرفت‌، اما مصدومیت جای دیگری یقه این تیم را گرفت.

با این حال بازی پرسپولیس النصر تنها به یک شکست و از دست دادن سه امتیاز خلاصه نمی‌شود و این تیم در چمن نامطلوب ورزشگاه آزادی و در روز پرفشارشان مقابل ستاره‌های تیم سعودی تلفات زیادی دادند.

1898861

ابتدای بازیمهدی ترابیبا پیچ‌خوردگی مچ پا تعویض شد و در اواخر بازی نیزوحید امیریکه چندی پیش در تیم ملی هم مصدوم شده بود به قدری وضعیتش وخیم شد که قادر به ادامه بازی نبود و پرسپولیس به دلیل نداشتن تعویض و اخراج سرلک نه نفره شد.

همچنین دانیال اسماعیلی‌فر نیز که روز کابوس‌باری پشت سر گذاشت و یک گل به خودی هم به نامش ثبت شد، در کورس آخر بازی دچار کشیدگی عضله شد و به سختی بازی را به پایان رساند.

طبق خبرهای اختصاصی که به خبرنگار ما رسیده، مهدی ترابی و وحید امیری دو هفته از میادین دور خواهند بود و دانیال اسماعیلی‌فر نیز وضعیتش درحال بررسی توسط پزشکان است.

همچنین این تیم باتوجه به فشاری که روی بیرانوند برای رسیدن به این بازی حساس وجود داشت باید برای او ریکاوری مناسبی در نظر بگیرد تا آسیب‌دیدگی‌اش تشدید نشود.

نکته مهم دیگر اینکه رضا عنایتی برای رقابت‌های هانگژو روی محمد عمری و یاسین سلمانی و البته مهدی احمدی حساب کرده بود و باید دید در نهایت تکلیف حضور آنها در تیم ملی امید چه می‌شود. در صورت حضور آنها در هانگژو بازی هفته ششم آنها در روز چهارم مهر لغو خواهد شد.

سرخ‌ها دهم مهرماه باید به مصاف الدحیل قطر بروند. باید دید طی روزهای آینده یحیی می‌تواند اسکواد کاملی برای لیگ قهرمانان در اختیار داشته باشد یا خیر‌. نکته مهم دیگر اینکه میلاد سرلک نیز در بازی الدحیل محروم و غایب خواهد بود.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فصل جدید لیگ بسکتبال آلمان از روز جمعه در مونیخ آغاز می‌شود.

1 ساعت پیش

عبدالله رشیدی، کهنه سرباز افسانه‌ای 60 ساله و تیرانداز کویتی، دو بار رکورد جهان را شکست.

1 ساعت پیش

این روزها بحث ساخت یک ورزشگاه مجهز در تهران داغ شده است.

نیم ساعت پیش

رم به رهبری ژوزه مورینیو سرمربی پرتغالی خود، کار را بر روی قراردادهایی که در پنجره زمستانی منعقد خواهد کرد، آغاز کرده است.

1 ساعت پیش

تیرانداز ان ایران در ششمین روز از بازی‌های آسیایی هانگژو در تپانچه بادی زنان به فینال راه نیافتند اما پوریا نوروزیان در تفنگ سه وضعیت مردان به فینال راه یافت.

یک ربع پیش

کاپیتان تیم ملی والیبال ایتالیا درباره شرایط تیمش اظهار نظر کرده است.

یک ربع پیش

کاپیتان باتجربه نساجی بعد از عمل گونه از حدود 10 روز دیگر به تمرینات تیمش اضافه خواهد شد.

1 ساعت پیش

عارف محمدوند یکی از معدود پیشکسوتان پرسپولیس است که خارج از مرزهای ایران مربیگری می‌کند.

یک ربع پیش

لوئیز کاسترو، سرمربی النصر، باید ۲۶۰ میلیون تومان بابت عدم استفاده از کارت شناسایی‌اش پرداخت کند.

1 ساعت پیش

بیشتر...