خبرگزاری تسنیم |
۱ هفته پیش

طرح عملیاتی ویژه عید فطر در خراسان جنوبی اجرا می شود تسنیم


طرح عملیاتی ویژه عید فطر در خراسان جنوبی اجرا می‌شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی از اجرای طرح عملیاتی ویژه عید فطر از ۲۱ تا ۲۵ فروردین در استان خبر داد.

- اخبار استانها -

به گزارشخبرگزاری تسنیماز بیرجند،علیرضا عباس‌زاده امروز در کمیسیون ایمنی راه‌های استان با اعلام این خبر، اظهار داشت: مهمترین کار در راستای اجرای طرح عملیاتی ویژه عید فطر از 21 تا 25 فروردین حضور دستگاه‌های خدماتی و ایمنی در ایام اجرای این طرح است.

وی افزود:در راستای اجرای طرح ویژه عملیاتی عید فطر، فرمانداری‌ها نسبت به تأمین خودروهای مورد نیاز پلیس راه همکاری لازم را داشته باشند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه حوادث جاده‌ای از معضلات موجود در کشور است که باید به خوبی مدیریت شود تصریح کرد: خراسان جنوبی در ایام نوروز شاهد کاهش تصادفات جاده‌ای بود که نتیجه تعامل و همکاری همه دستگاه‌های مربوط و اقدام دولت برای توسعه جاده‌های استان در راستای ایجاد ایمنی بوده است.

عباس‌زاده گفت: لازم است در 23 نقطه‌ای که پلیس برای انجام اقدامات لازم با هدف کاهش تصادفات اعلام کرده، با همکاری بخش خصوصی، دفتر روستایی استانداری و اداره کل امور عشایری استراحتگاه‌های موقت ایجاد شود.

وی متذکر شد: با کمک استانداری و امور عشایری باید مشوق‌ها و جاذبه‌های اقتصادی برای عشایر در زمینهایجاد سیاه چادرها در محورهای خراسان جنوبی فراهم شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی اظهار داشت: باید در جانمایی ایجاد استراحتگاه‌ها و مکان‌های ارائه خدمات توسط دستگاه‌های امدادی و خدمات رسان دقت و هماهنگی لازم صورت گیرد لذا باید طرح مورد نظر برای بررسی در کمیسیون ایمنی راه‌های استان تهیه شود.

به گفته ویموضوع برقرسانی به پایگاه اورژانس جاده‌ای عرب آباد طبس باید در اولویت برنامه‌های امسال قرار گیرد.براساس تفاهم نامه انجام شده نیز قرار است آستان قدس در دیگ رستم اقداماتی را برای رفاه حال مسافران انجام دهد.

عباس زاده متذکر شد: لازم است با هماهنگی دادستانی و در راستای تأمین ایمنی جاده‌ها اقدامات لازم برای جلوگیری از برخورد شتر با خودروها انجام شود.

انتهای پیام/252/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

همزمان با سراسر کشور و حضور وبیناری رییس جمهور ۲ هزار و ۱۰۶ واحد مسکن مددجویان کمیته امداد گلستان به بهره برداری رسید.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در گلستان در جلسه شورای اقامه نماز استان بر انجام کار زیربنایی با هدف ترویج اقامه نماز از آموزش و پرورش تاکید کرد.

نیم ساعت پیش

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام با اشاره به اینکه وضعیت گازرسانی در مناطق شهری و روستایی ایلام مطلوب است، گفت: گازرسانی به مناطق محروم باعث رضایت مندی مردم شده است.

نیم ساعت پیش

جو بایدن رئیس جمهور آمریکا اعلام کرد که این کشور خواهان جلوگیری از گسترش جنگ در منطقه خاورمیانه است.

نیم ساعت پیش

مدیرعامل شرکت توسعه ارتباطات ترافیکی شهرداری مشهد از رایگان شدن ثبت‌نام اولیه دوچرخه‌های اشتراکی بایدو ویژه عموم شهروندان خبرداد.

یک ربع پیش

تعرفه خدمات روانشناسی و مشاوره از سوی هیات وزیران تصویب و ابلاغ شد.

نیم ساعت پیش

استان گلستان در پرداخت تسهیلات بانکی ساخت و نوسازی مسکن در رتبه چهارم کشوری قرار دارد.

نیم ساعت پیش

بودجه دو هزار و ۷۰۰ میلیارد تومانی شهرداری گرگان برای سال ۱۴۰۳ ابلاغ شد.

یک ربع پیش

نوبت نخست آزمون سراسری سال ۱۴۰۳ در روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

یک ربع پیش

بیشتر...