اکونا پرس |
۱ هفته پیش

بازدید دکتر صالحی امیری از فدراسیون اردوی تیم ملی کشتی

بازدید دکتر صالحی امیری از فدراسیون و اردوی تیم ملی کشتی

دکتر صالحی امیری به همراه دکتر نصراله سجادی عصر امروز با حضور در کمپ تیم های ملی کشتی از امکانات و همچنین سالنهای در دست احداث فدراسیون کشتی بازدید کرد .

بازدید دکتر صالحی امیری از فدراسیون و اردوی تیم ملی کشتی
به گزارشاکونا پرس،

دکتر صالحی امیری رییس کمیته ملیالمپیکبه همراه نصراله سجادی مشاور عالی رییس با حضور درفدراسیون کشتیازکمپ تیم های   ملی و سالنهای احداث شده و در دست اقدام بازدید کرد . 

دکتر صالحی امیری در این بازدید ضمن دیدار با محمد بنا سرمربیتیم ملیکشتیفرنگیو پژمان درستکار سرمربیتیم ملی کشتی آزادو ملی پوشان حاضر در اردو  ، طی دیداری صمیمی با ملی پوشان گفت و گو کرد .

در این دیدار علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی از حمایت های رییس کمیته ملی المپیک از کشتی تقدیر و تشکر کرد.

در ادامه دکتر صالحی امیری ضمن تقدیر از زحمات خستگی ناپذیر علیرضا دبیر حضور وی در رأس فدراسیون کشتی نعمتی برای این رشته مدال آور و مردمی دانست.

وی تصریح کرد،کشتی همواره پرچمدار مدال آوری برای ورزش کشورمان در بازیهای المپیک و آسیایی بوده و بعنوان رشته مردمی بر ما لازم است تمام حمایت خود را از این فدراسیون بکار بریم.

در پایان دکتر صالحی امیری نشستی خصوصی با حضور علیرضا دبیر رییس فدراسیون کشتی،محمد بنا سرمربیتیم ملی کشتیفرنگی و پژمان درستکارسرمربی تیم ملیکشتی برگزار کرد.

6 عضو تیم ملی کشتی آزاد اعزامی به بازی های المپیک توکیو در حضور غلامرضا محمدی سرمربی این تیم در آزمون های آمادگی…

محمدی شهردار منطقه ۱۵ به همراه دکتر میر لوحی از پروژه های انجام شده و در دست اقدام منطقه بازدید کردند.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تهران- رییس‌جمهور گفت: نمایشگاه کتاب از جلوه‌های معرفی بهترین‎ها و جدیدترین‌ها در حوزه نشر است و می‌تواند جوان‌ها را مشتاق به کتاب خواندن کند.

7 ساعت پیش

سخنگوی علوم پزشکی گیلان، با بیان اینکه ۹ شهرستان گیلان آبی کرونایی است، گفت: گیلان سبز در حال آبی شدن است.

6 ساعت پیش

رییس مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به رئیس جمهور قانون «جهش تولید دانش بنیان» را برای اجرا ابلاغ کرد.

6 ساعت پیش

برخی از خودروها، امروز در بازار آزاد نسبت به آخرین معاملات دیروز بدون تغییر بوده است.

7 ساعت پیش

رئیس اتحادیه تولیدکنندگان و فروشندگان بستنی و آبمیوه تهران گفت: از اول خرداد، بستنی و آبمیوه افزایش قیمت ۲۵ درصدی خواهد داشت.

6 ساعت پیش

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (شنبه، ۳۱ اردیبهشت‌ماه) با ۱۵ هزار و ۲۸۶ ‌واحد کاهش، در ارتفاع یک ‌میلیون و ۵۷۹‌ هزار واحدی قرار گرفت.

7 ساعت پیش

مشهد- اتصال یک دستگاه هیتربرقی باعث ایجاد دودگرفتگی موقت در بخشی از حرم مطهر رضوی شد.

7 ساعت پیش

بندرعباس-دبیر کانون‌های خدمت رضوی هرمزگان با بیان اینکه هرمزگان مشکل مالی برای امور فرهنگی ندارد اظهار داشت: در همت و تلاش و محتوای کیفی مشکل وجود دارد که باید این نقیصه نیز رفع و برنامه ریزی های کیفی صورت گیرد. 

7 ساعت پیش

ساری - حجت الاسلام شریف تبار از شرکت 79 درصدی مسئولین هیئات مذهبی در انتخابات شورای هیئات مذهبی مازندران خبرداد

7 ساعت پیش

بیشتر...