پروژه بازآفرینی شهری در آذربایجان غربی در دست اجراست all tv logo

۹ پروژه بازآفرینی شهری در آذربایجان غربی در دست اجراست
مهابادمهاباد

مهرداد حبیب نژاد رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی شهری اداره کلراه و شهرسازی آذربایجان غربیگفت: این طرح‌ها شامل خانه سلامت، مدرسه ۱۲ کلاسه، چمن مصنوعی، سالن ورزشی، دیوار حایل مدرسه ۱۲ کلاسه، ساماندهی زرینه رود و کانال دفع آب‌های سطحی در شهر‌های مختلف استان است.

وی با بیان اینکهطرح‌های بازآفرینی شهریدر شهرستان‌های ارومیه، مهاباد، پیرانشهر، سردشت، میاندوآب و خوی درحال اجرا هستند، افزود: برای اجرای این طرح ها، ۳۴۹ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی شده است.

حبیب نژاد گفت: زیرسازی، بهسازی و آسفالت معابر، ساخت و تکمیل فضا‌های آموزشی، بهسازی مسیل‌های مناطق هدف و ساخت خانه محله در اولویت کاری اداره کل مسکن و شهرسازی آذربایجان غربی قرار گرفته است.

رئیس اداره برنامه ریزی مسکن و بازآفرینی شهری اضافه کرد: طرح‌های بهسازی و نوسازی در چارچوب توسعه شهری شامل جامع و تفصیلی با رعایت اصول شهرسازی، فنی و معماری تهیه می‌شود.

باشگاه خبرنگاران جوانمهابادمهاباد#‌اخبار منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

احتمالاً می‌دانید که فیبر یک عنصر مهم برای رژیم غذایی سالم است. فایده این ماده برای سلامتی باعث شده پزشکان و متخصصان تغذیه از مردم بخواهند تا فیبر را در اولویت قرار دهند.

-41 دقیقه پیش

جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان غربی گفت: اراذل و اوباش پارک گل‌لر ارومیه در فراری دادن متهم ناکام ماندند.

نیم ساعت پیش

آیین بزرگداشت سی و چهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی و قیام خونین پانزده خرداد در حسینیه ثار ا... ارومیه برگزار شد.

نیم ساعت پیش

نیمه خرداد یادآور بزرگترین رویداد پیش از انقلاب است، همانجایی که خون علما و روحانیون فیضیه دریایی پرتلاطم می شود تا حکومت ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را با تاج وتخت درخود غرق کند.

نیم ساعت پیش

طی چند روز گذشته خبری مبنی بر باقی ماندن حجم زیادی از کارت‌های سوخت در شرکت ملی پست منتشر شد که معاون فنی و بازرگانی شرکت ملی پست می گوید چند موضوع در این زمینه موثر بوده است و می توان به نشانی اشتباه و مسئله پرداخت اشاره کرد.

نیم ساعت پیش

سازمان هواشناسی اعلام کرد؛ آسمان استان قسمتی ابری، تا پایان هفته در ارتفاعات مرکزی و جنوبی استان بعدازظهر‌ها رشد ابر و رگبار پراکنده گاهی رعدوبرق و وزش تندباد موقتی انتظار می‌رود.

یک ربع پیش

رئیس پلیس راه جنوب استان سیستان و بلوچستان از تصادف مرگبار موتورسیکلت با کامیونت در محور ایرانشهر - مهرستان خبر داد و گفت: در این تصادف راکب و سرنشین موتورسیکلت در دم جان باختند.

نیم ساعت پیش

خدایار ابیلی رئیس دانشگاه مهرالبرز درباره ارزیابی کیفیت تحصیلی دانشجویان دانشگاه مهرالبرز گفت: در دانشگاه ما با توجه به اینکه دانشگاه مجازی است، هر هفته بدون استثناء جلسات کیفیت برگزار می‌شود، این جلسات برای کنترل کیفیت آموزش ما است.

نیم ساعت پیش

شاید حتی خوشبین ترین هوادار استقلال هم فکر این را نمی کرد که خیلی زود پس از قهرمانی باشکوه در فصل گذشته باز ناکامی سراغش بیاید و خاطره شیرین شکست ناپذیری در فصل گذشته تبدیل به تلخی‌های این فصل شود.

یک ربع پیش

بیشتر...