خودروتک |
1 ماه پیش

فرهاد مجیدی عیسی آل کثیر هم احضار شدند

فرهاد مجیدی و عیسی آل کثیر هم احضار شدند

در بین افراد دعوت شده به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال نامی از فرهاد مجیدی و عیسی آل کثیر نیست.

به گزارش فوتبالی، در حالیکه دیروز اسامی خاطیانبازیسپاهان - پرسپولیس وپرسپولیس-استقلالاعلام شد، نامی ازفرهاد مجیدیو عیسی آل کثیر دیده نشد. داستان از این قرار است که مجیدی و آل کثیر هر دو به کمیتهاخلاقاحضار شده اند.

 باشگاه استقلال با طرح شکایتی علیه عیسی آل کثیر مهاجم گلزندربیاعتقاد داشت کهشادیگل او منشوری بوده و باید محروم شود.باشگاه پرسپولیساز مجیدی به خاطر صحبتهایش علیه وزیر ارتباطات شکایت کرده است. ظاهرا ناظرهای بازی هم گزارش هایی درباره درگیریهای بازی بر اساس فیلم بازی ها نوشته اند و ضمیمه پرونده ها شده است.

روز گذشتهکمیته انضباطی فدراسیون فوتبالبرای بررسی اتفاقات بازی پرسپولیس مقابل سپاهان و استقلال از 5 بازیکن پرسپولیس و یک همراه این تیم دعوت کرد تا در جلسه ای که قرار است روز دوشنبه برگزار شود شرکت کرده و توضیحات خود را درباره این اتفاقات ارائه دهند، این در حالی است که با توجه به شکایتباشگاه استقلالعلیه مهاجم پرسپولیس برخی تصور می کردند شاید او هم به این جلسه دعوت شود اما در بین اسامی دعوت شدگان بهکمیته انضباطینامی از عیسی آل کثیر نبود و همانطور که گفته شد پرونده او به خاطر شادی گل، به کمیته اخلاق رفته است.

عیسی آل کثیر روز گذشته و در گفت گویی پس از انتقدات مطرح شده اعلام کرد شادی منشوری انجام نداده، اصلا به سمت نیمکت استقلال نرفته و منظور خاصی هم از شادی گلش نداشته است.

ظاهرا مسئولان حقوقی باشگاه پرسپولیس در صورت بررسی این شکایت علیه آل کثیر اسناد و مدارکی برای دفاع از مهاجم قرمزها آماده کرده اند. 

هنوز زمان حضور و نحوه صدور دستور موقت علیه مجیدی و آل کثیر در کمیته اخلاق رسانه ای نشده که البته معمولا کمیته اخلاق این نوع کارها رارسانهای نمی کند اما شنیده ها حاکی از آن است کمیته اخلاق به زودی درباره این پرونده ها دستور موقت صادر می کند.

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اولین یارانه تیر ماه در روز پنجشنبه هفته آینده به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود. یارانه‌بگیران همچنین می‌توانند با وثیقه یارانه‌شان وام هفت میلیون تومانی بگیرند.

2 دقیقه پیش

آیت الله علیرضا اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه و عضو فقهای شورای نگهبان پس از چند روز بستری بودن در بیمارستان به دلیل ابتلا به ویروس کرونا، عصر امروز(پنجشنبه) ترخیص شد.

11 دقیقه پیش

تویوتا چند هفته پیش از لندکروزر جدید رونمایی کر

12 دقیقه پیش

سیاهه‌ی ایسنایی‌های از دست‌رفته در دو دهه‌ی گذشته، هر بار سنگین‌تر می‌شود و این بار گران، چنان قلب و روح ما را می‌فشارد که جز پناه بردن به خالق قادر و رحمان و اولیای صبورش، یارا و پناه دیگری نداریم

13 دقیقه پیش

تهران- نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین آغاز دور جدید مذاکرات درخصوص احیای برجام از هفته آینده رو محتمل دانست.

13 دقیقه پیش

امیر جعفری و رضا داودنژاد، بازیگران سینما و تلویزیون که از هواداران باشگاه استقلال تهران هستند، در هتل محل اقامت این تیم حاضر شدند و با فرهاد مجیدی، دیدار کردند.

یک ربع پیش

محقق اصلی طرح مطالعاتی واکسن ایرانی _ استرالیایی«اسپایکوژن» توضیحاتی از روند کارآزمایی بالینی این واکسن در ایران ارائه داد.

یک ربع پیش

رئیس جمهور در پیامی با تبریک فرارسیدن روز ملی جمهوری اسلوونی به دولت و مردم این کشور، ابراز امیداوری کرد که در پرتو مساعی و همکاری های مشترک، مناسبات دوستانه دو کشور در عرصه های مختلف دوجانبه و بین المللی توسعه و تعمیق یابد.

یک ربع پیش

نماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین آغاز دور جدید مذاکرات درخصوص احیای برجام از هفته آینده رو محتمل دانست.

یک ربع پیش

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت :در اولین مرحله از توزیع ماشین آلات کشاورزی سال ١۴٠٠ با هماهنگي های انجام شده٣١۴ دستگاه انواع تراکتور به کشاورزان واگذار شد.

یک ربع پیش

کارشناسان بازار سرمایه تحرکات اصلی بورس را به بعد از به سر کار آمدن کاندید منتخب موکول کرده‌اند و بر این نظر هستند که تا زمانی که برنامه‌های اقتصادی دولت جدید مشخص نشود شاهد اثرگذاری و تغییرات قابل توجهی در هیچ کدام از بازارها نخواهیم بود.

یک ربع پیش

عضو هیئت مدیره توسعه BMW گفت: فناوری سوخت هیدروژن می‌تواند یک گزینه جذاب برای پیشرانه‌های پایدار باشد.

نیم ساعت پیش

حیدر میرزایی گفت: ۱۷۰ تن برنج احتکار شده قاچاق در انبار یک واحد مسکونی در یکی از خیابانهای اصلی زاهدان کشف شد.

نیم ساعت پیش

واژه‌هایی که رونالدو در مورد علی دایی استفاده کرد، به معنای واقعی کلمه جالب توجه و باعث افتخار بود. شاید هیچ افتخاری برای فوتبال ایران بالاتر از این نباشد که سوپراستاری چون کریس رونالدو در مورد علی دایی بگوید تو همیشه یک اسطوره بزرگ هستی و ممنونم که به من تبریک گفتی.

نیم ساعت پیش

یکی از ناراحت‌کننده‌ترین اتفاقاتی که می‌تواند بعد از بیرون رفتن از خانه برایمان رخ بدهد، تمام شدن شارژ تلفن همراه است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...