خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

پیروزی سال ۲۰۰۰ به اسطوره شکست ناپذیری صهیونیست ها پایان داد رضوی

دبیر کل حزب الله لبنان:
پیروزی سال ۲۰۰۰ به اسطوره شکست ناپذیری صهیونیست ها پایان داد
به گزارشخبرگزاری رضوی،به نقل از المنار، «سید حسن نصرالله» دبیرکل حزب الله لبنان در جریان سخنرانی خود به مناسبت سالروز پیروزی بر رژیم صهیونیستی در جریان جنگ سال ۲۰۰۰، گفت: «عید مقاومت» را تبریک می گویم؛ روز پیروزی بر اسرائیل «یوم الله» است.
سید حسن نصرالله اظهار داشت: این روز [سالروز پیروزی بر صهیونیستها در سال ۲۰۰۰] روز مبارکی است و من، آن را به همگان تبریک می گویم. از همه کسانی که در رقم خوردن این پیروزی و دستاورد بزرگ نقش آفرینی کردند، تشکر و قدردانی می کنم. این روز، روزی است که در آن وعده خداوند متعال به مجاهدان و مبارزان در راهش محقق شد.
دبیرکل حزب الله عنوان کرد: خدا را به خاطر اینکه ما را به سمت و سوی گزینه مقاومت هدایت کرد، حمد و سپاس می گوییم. واقعیت این است که ما برای تحقق پیروزی در برابر رژیم صهیونیستی، منتظر هیچ نظام عربی نماندیم. ما حتی منتظر سازمان ملل متحد و شورای امنیت هم نماندیم. لازم است در اینجا از تمامی کسانی که فداکاری کردند و با فداکاری هایشان پیروزی را برای مقاومت به ارمغان آوردند، قدردانی کنم.
نصرالله اظهار داشت: اعراب در آن زمان مقاومت را رها کردند. به همین دلیل تشکر از سوریه لازم است که در کنار مقاومت ایستاد و هر آنچه مقاومت لازم داشت را بی‌قید و شرط در اختیارش گذاشت. از جمهوری اسلامی ایران بابت کمک‌هایش و از اینکه از هیچ کمکی فروگذار نکرد، تشکر می‌کنیم. دیگر کمک آن‌ها بر کسی پوشیده نیست به‌ویژه نقشی که شهید حاج قاسم سلیمانی ایفا کرد.
دبیرکل حزب الله عنوان کرد: ما همچنین از ارتش لبنان به‌ویژه به خاطر اقدامات آن‌ها در سال‌های اخیر در دهه نود به خاطر انسجام با مقاومت و همچنین ارتش سوریه و گروه‌های مقاومت فلسطین تشکر می‌کنیم. واقعیت این است که پیروزی سال ۲۰۰۰ یک پیروزی تاریخی محسوب می شود. این پیروزی در تاریخ ثبت شد. پیروزی سال ۲۰۰۰ هیمنه صهیونیستها را در هم شکست و به اسطوره شکست ناپذیری آنها پایان داد.
وی افزود: ما امروز می توانیم بگوییم که این پیروزی تنها متعلق به لبنان نیست بلکه یک پیروزی برای تمام امت عربی و اسلامی به شمار می رود. پیروزی سال ۲۰۰۰ پروژه بزرگ اسرائیل را نابود کرد و موجب شد تا فلسطینیان به آزادسازی سرزمین خود امیدوار شوند. 
رهبر مقاومت لبنان تصریح کرد: لبنانی‌ها  باید چهره حقیقی این رژیم بشناسند؛ رژیمی که تلاش می‌کند عادی جلوه کند و با دیگر ملت‌های منطقه منسجم باشد. جانفشانی ها در مسیر آزادسازی اراضی جنوب لبنان نباید فراموش شوند. این پیروزی و دستاورد بزرگ به صورت رایگان به دست نیامده است. همه کسانی که در تحقق این پیروزی سهیم بودند باید معرفی شوند تا دیگران آنها را بشناسند.
 


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: به زودی ناو شهید حاج قاسم سلیمانی که حامل بالگرد است به ناوگان نیروی دریایی سپاه اضافه می‌شود.

3 ساعت پیش

سعید عزت‌اللهی هافبک تیم ملی به مدیران باشگاه استقلال اعلام کرده است اگر در خارج از کشور به فوتبالش ادامه ندهد پیراهن استقلال را خواهد پوشید.

3 ساعت پیش

سخنگوی پلیس بزرگ راه میزوری آمریکا، اعلام کرد که در سانحه برخورد قطار مسافربری با یک کامیون ۲ نفر از مسافران قطار و یک سرنشین کامیون کشته شدند.

3 ساعت پیش

فارس نوشت:سردار تنگسیری گفت : همه قایق ها و موشک انداز سپاه تولید داخل هستند

4 ساعت پیش

در پی بروز تخلفات احتمالی در واردات نهاده‌های دامی مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی با دستور رئیس‌جمهور برکنار و محمدعلی نیکبخت با حکم وزیر جهاد کشاورزی به عنوان سرپرست جدید این سازمان منصوب شد.

3 ساعت پیش

وضعیت اصلاح مصوبه افزایش حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی همچنان نامعلوم است، با وجود اعلام نظر منفی کمیسیون تطبیق مقررات مجلس، هنوز خبری از احتمال اصلاح این مصوبه در هیات دولت نیست.

4 ساعت پیش

در شرایطی که رژیم صهیونیستی خود را ناتوان از مقابله با نفوذ ایران در منطقه می‌بیند و قادر به جلوگیری از پیشرفت پروژه هسته‌ای‌ تهران نیست، تشکیل یک ائتلاف ضد ایرانی را ضروری‌تر از هر زمانی می‌داند.

3 ساعت پیش

پسر جوان در جریان اختلاف خانوادگی، پدر زن میانسالش را با ضربه‌های چاقو به قتل رساند.

3 ساعت پیش

بیشتر...