بیتوته |
12 ماه پیش

بیوگرافی سمانه منیری بازیگر سینما تلویزیون

بیوگرافی سمانه منیری بازیگر سینما و تلویزیونبیوگرافی و عکس های سمانه منیری

سمانه منیریبازیگر ایرانی سینما و تلویزیون است که در دهه ۷۰ شمسی به دنیا آمد و فعالیت هنری اش را دهه ۸۰ شمسی آغاز کرد. او سابقه فعالیت در آثاری همچون آنتن، خاتون و قورباغه به ایفای نقش پرداخته است.

چکیده ای از بیوگرافی سمانه منیری

نام: سمانه منیری

تاریخ تولد: دهه ۷۰

حرفه : بازیگر سینما ، تلویزیون و تاتر

بیوگرافی سمانه منیری

سمانه منیری، یکی از بازیگران جوان و پرانرژی ایران است که در دهه هفتاد به دنیا آمد. فعالیت هنری خود را از دهه هشتاد با بازی در تئاتر و نمایش آغاز کرد. او در حال حاضر در سریال "آنتن" به ایفای نقش پرداخته و هر هفته این سریال از طریق شبکه‌های نمایش خانگی پخش می‌شود. علاوه بر این سریال، او در چندین سریال دیگر نیز بازی کرده است.

فعالیت های هنری سمانه منیری

سمانه منیری با بازی در تئاتر از دهه ۸۰ شروع به فعالیت هنری کرد و به عنوان یکی از بازیگران با سابقه تئاتر شناخته می‌شود. اما شهرت بیشتری برای او پس از بازی در سریال "قورباغه" به کارگردانی هومن سیدی در نقش "شهین" به دست آمد. این سریال در بخش نمایش خانگی به نمایش گذاشته شد. همچنین، او در نمایشنامه‌هایی مانند "آشپزخانه" و "آتش سوزی‌ها" نیز به ایفای نقش پرداخته است.

از جدیدترین فعالیت‌های هنری این بازیگر، حضور در سریال "خاتون" در نقش "گلی" است که در کنار نگار جواهریان و اشکان خطیبی و بازیگران دیگر به ایفای نقش می‌پردازد. "خاتون" یکی از مجموعه‌های تازه شبکه نمایش خانگی است که در سال ۱۴۰۰ تولید شده و سمانه منیری در این سریال نقش "گلی" را بازی می‌کند. این سریال ژانر تاریخی دارد و محوریت کلی قصه بر روی ماجراهای دهه‌های ۳۰ و ۴۰ تمرکز دارد. داستان "خاتون" درباره بانویی است که در کشور برای زندگی جنگیده است.

تئاتر

سمانه منیری در حوزه تئاتر و نمایش هم فعالیت زیادی داشته است. او در بسیاری از نمایش‌ها و تئاترها بازی کرده است، اما بهترین و معروفترین آنها عبارتند از: "آتش سوزی‌ها"، "آشپزخانه"، "خود" و "آخرین ایستادن من".

ازدواج سمانه منیری

تا کنون اطلاعاتی از تئاتر سمانه منیری در دسترس قرار نگرفته است.

سوابق کاری سمانه منیری

- خاتون (۹۸-۹۹) به کارگردانی تینا پاکروان

- قورباغه (۱۴۰۰) به کارگردانی هومن سیدی

- آنتن (۱۴۰۱) به کارگردانی ابراهیم عامریان

تصاویر سمانه منیری

گردآوری:بخش سرگرمی بیتوته#‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اطلاعات بیشتر در رابطه با بهزاد خلج،بیوگرافی بهزاد خلج،فیلمهای بهزاد خلج،عکس بهزاد خلج،بهزاد خلج پوست شیر،بهزاد خلج در مانکن،بهزاد خلج آقای قاضی،بهزاد خلج بازیگر ، تصاویر بهزاد خلج، بهزاد خلج و همسرش ، زندگی نامه بهزاد خلج به سایت بیتوته مراجعه کنید.

8 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با مهدی زمین‌پرداز ، بیوگرافی مهدی زمین‌پرداز ، زندگی نامه مهدی زمین‌پرداز ، عکس مهدی زمین پرداز ، فیلمهای مهدی زمین پرداز ، مهدی زمین پرداز در علفزار ، قد مهدی زمین پرداز ، مهدی زمین پرداز و همسرش ، وضعیت تاهل مهدی زمین‌پرداز ، مهدی زمین‌پرداز بازیگر ایرانی ، آثار هنری مهدی زمین‌پرداز به سایت بیتوته مراجعه کنید.

9 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با سعید نعمتی ، بیوگرافی سعید نعمتی ، سید سعید نعمتی ، عکس های سعید نعمتی ، سعید نعمتی بازیگر گیلانی ، زندگی نامه سعید نعمتی ، تصاویر سعید نعمتی ، سعید نعمتی کارگردان ، آثار سعید نعمتی ، همسر سعید نعمتی ، فیلم های سعید نعمتی به سایت بیتوته مراجعه کنید.

10 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با ایلهان شن،بیوگرافی ایلهان شن،فیلمهای ایلهان شن،بورجو اوزبرک و ایلهان شن،زندگی نامه ایلهان شن،بازیگر ایلهان شن،سریال جدید ایلهان شن،اسم فیلم های ایلهان شن،پیج اصلی ایلهان شن،ایلهان شن اینستاگرام ، ایهان سن به سایت بیتوته مراجعه کنید.

8 ماه پیش

سوسن مقصودلو،بیوگرافی سوسن مقصودلو بازیگر،عکس سوسن مقصودلو،بیوگرافی سوسن مقصودلو،سوسن مقصودلو بازیگر،همسر سوسن مقصودلو،عکس سوسن مقصودلو و همسرش،عکس همسر سوسن مقصودلو،تصاویر سوسن مقصودلو ، زندگی نامه سوسن مقصودلو، سوسن مقصودلو و پسرانش ،

7 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با مهرناز افلاکیان ، مهرناز افلاکیان اینستاگرام،مهرناز افلاکیان در سیاه چاله،مهرناز افلاکیان در شیش و بش،عکس مهرناز افلاکیان،فیلم های مهرناز افلاکیان،عکس های مهرناز افلاکیان،قد مهرناز افلاکیان،مهرناز افلاکیان بازیگر ، تصاویر مهرناز افلاکیان ، زندگی نامه مهرناز افلاکیان به سایت بیتوته مراجعه کنید.

9 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با جان آبراهام، بیوگرافی جان آبراهام، عکس های جان آبراهام، زندگی نامه جان آبراهام، فیلم جان آبراهام،فیلم هندی اتک جان آبراهام،دین جان آبراهام ، آثار هنری جان آبراهام، جان آبراهام بازیگر ، جان آبراهام و همسرش به سایت بیتوته مراجعه کنید.

9 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با پوریا شکیبایی ، عکس های پوریا شکیبایی، بیوگرافی پوریا شکیبایی،فیلمهای پوریا شکیبایی،افتادگی پلک پوریا شکیبایی، زندگینامه پوریا شکیبایی،بیماری پوریا شکیبایی،خندوانه پوریا شکیبایی،پوپک و پوریا شکیبایی،پوریا شکیبایی و همسرش به سایت بیتوته مراجعه کنید.

10 ماه پیش

اطلاعات بیشتر در رابطه با وحید رهبانی ، بیوگرافی وحید رهبانی ، مذهب وحید رهبانی ، بازیگر وحید رهبانی ، مصاحبه وحید رهبانی ، وحید رهبانی در خانه ما ، آثار وحید رهبانی ، وضعیت تاهل وحید رهبانی ، عکس های وحید رهبانی ، وحید رهبانی و همسرش به سایت بیتوته مراجعه کنید.

8 ماه پیش

بیشتر...