ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

ادامه دستگیری های مربوط به بازی تراکتور پرسپولیس ورزش سه

کد خبر : 1825897 |03 خرداد 1401 ساعت 00:11 |19,224 بازدید |0دیدگاه

ادامه دستگیری‌های مربوط به بازی تراکتور-پرسپولیس

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مرکز آذربایجان‌شرقی از ادامه دستگیری متخلفین دیدار تراکتور – پرسپولیس خبر داد.

به گزارش "ورزش سه"، در بخشی از بررسی اتفاقات بازی تراکتور و پرسپولیس، محبوب علیلو‌، دادستان عمومی و انقلاب اسلامی مرکز آذربایجان‌شرقی روی خط برنامه فوتبال برتر آمد. او در مورد اقدامات انجام شده تا این لحظه گفت: بعد از وقوع ماجرا دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان وارد موضوع شد و نسبت به پیگیری قضیه از ابعاد مختلف به‌ویژه در مورد مسائل قضایی و قسمتی که جرم محسوب شده پرونده‌ای تشکیل و شروع به انجام تحقیقاتی نمود.

علیلو از دستگیری نفرات دیگری که به این پرونده مربوط هستند اشاره کرده و ادامه داد: در حال حاضر تحقیقات در حال انجام است و در ارتباط با این موضوع افرادی را دستگیر کرده‌ایم. شناسایی و دستگیری تعدادی دیگر از افرادی دیگری که به‌نوعی محرک یا عامل درگیری بودند صادر شده است. انشالله با دقت، حساسیت و رعایت عدالت و انصاف موضوع را پیگیری و بر مبنای واقعیت قضاوت خواهیم کرد.

او افزود: نباید یک‌طرفه قضاوت کنیم. برای قضاوت عادلانه در ارتباط موضوعی که رخ داد باید همه ابعاد را در نظر بگیریم. نباید به خودمان اجازه دهیم که به‌راحتی زحمات مسئولین امنیتی، انتظامی و نظامی را زیرسوال ببریم. اگر ابعاد موضوع به‌طور همه‌جانبه بررسی شود واقعیت بالاخره مشخص می‌شود. باید تدبیری در سطح کشور اتخاذ کنیم، که چنین رفتارهایی در هر جایی که آبروی کشور مطرح است؛ رخ ندهد.

علیلو در پاسخ به این سوال که تا کنون به چه جرم‌ها و رای‌هایی رسیده‌اید؛ گفت: خودتان اشاره کردید مردم استان آذربایجان شرقی، مردمانی نجیب، شریف و مهمان نواز هستند. هواداران تراکتور، آزمون خود را در بازی‌های داخلی و خارجی نشان داده‌اند. مستحضرید که در همه بازی‌ها معمولا یک عده تماشاگرنماهایی هستند که به هیچ ضوابطی پایبند نیستند. هیچ تیمی از این قاعده مستثنی نیست. قبل از اینکه به نتیجه مشخصی برسیم نمی‌خواهیم تصمیمی بگیریم. ابتدا موضوع را با دقت و حساسیت بررسی کرده و نتایج را به استحضار مردم عزیز ایران می‌رسانیم. این انتظار را داریم که کمیته انضباطی با در نظر گرفتن مستندانی که از سوی هر دو طرف ارائه می‌شود، تصمیمی عادلانه اتخاذ کند.

تراکتور
پرسپولیس
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بر اساس برخی گزارش‌ها منچستریونایتد پیشنهاد خود برای جذب فرانکی دی‌یونگ از بارسلونا را افزایش داده و به 80 میلیون یورو رسانده.

8 ساعت پیش

کاپیتان گل گهر می‌گوید که این باشگاه مانند اعضای خانواده اوست و نمی‌تواند از این تیم جدا شود.

8 ساعت پیش

مدافع جوان پرسپولیس قراردادش با این باشگاه را به‌صورت رسمی فسخ کرد.

8 ساعت پیش

امیرحسین حسین زاده می گوید که تیم ملی در جام جهانی کار سختی دارد ولی امیدوار است که ایران راهی مرحله بعد شود.

8 ساعت پیش

برخلاف اخبار منتشره مبنی بر تمدید قرارداد حسینی به‌مدت 2 فصل دیگر، گلر آبی‌ها مذاکره تازه‌ای با مدیران باشگاه نداشته است.

8 ساعت پیش

هافبک آلومینیوم می‌گوید علی‌رغم پیشنهاد سایر باشگاه‌ها با علاقه شخصی قراردادش با اراکی‌ها را تمدید کرده است.

8 ساعت پیش

کاپیتان‌های پرسپولیس برای فصل آینده مشخص شدند.

7 ساعت پیش

سرمربی آینتراخت فرانکفورت با انتقال ماریو گوتزه، ستاره کهنه‌کار آلمانی، به تیمش شوخی کرد و گفت نمی‌توان گوتزه را بزرگترین انتقال تابستانی فرانکفورت دانست.

8 ساعت پیش

پس از جذب غیرمنتظره محمد دانشگر توسط سپاهان، مذاکرات مسئولان این باشگاه با چهار استقلالی دیگر و همین‌طور دو بازیکن سرشناس به‌طور جدی در جریان است.

8 ساعت پیش

بیشتر...