خبرآنلاین |
۴ هفته پیش

یک اعتراف عجیب از لیونل مسی خبرآنلاین

به گزارش خبرگزاریخبرآنلاین؛ لیونل مسی در آخرین مصاحبه خود در مورد مسائل مختلفی صحبت کرد، او اعتراف کرد درون زمین فوتبال دائما با خودش در حال صحبت کردن است و عملکردش را مورد ارزیابی قرار می دهد.

لئو مسی در این مصاحبه گفت: "من همیشه از خودم انتقاد ‏می‌کردم. از وقتی یادم می‌آید اینطور بودم. من خیلی فکر می‌کنم. ‏دائما در حال بررسی کارهایم هستم و قبل از اینکه کسی چیزی بگوید ‏خودم می‌دانم که چه کاری را درست انجام داده‌ام و چه کاری را غلط.وسط بازی‌ها دائما با خودم حرف می‌زنم. از این می‌ترسم که نکند ‏توپ را از دست بدهم، نکند آن پاس را نتوانم کنترل کنم. مثلا در فینال جام جهانی از دست خودم ‏خیلی عصبانی بودم. در یک صحنه نزدیک به نیمکت حریف یک توپ ‏را بی‌دلیل از دست دادم. چون سعی کردم بیش از حد با توپ کار ‏کنم، به جای اینکه سرم را بالا بیاورم و به جلو حرکت کنم. وقتی ‏آخرین ضربه را که اضافی بود به توپ زدم توپ جلوتر رفت و بازیکنان ‏حریف دویدند و توپ را گرفتند. آنقدر از خودم عصبانی بودم که نگو. در همان مسابقه آنقدر از خودم درون خودم ‏انتقاد کرده بودم که داشتم از واقعیت بازی دور می‌افتادم و بارها به ‏خودم هشدار دادم که لئو، بسه، حواست رو به بازی بده! فقط هم ‏به آن فینال خلاصه نمی‌شود. بارها از دست خودم عصبانی شدم و ‏چند دقیقه داشتم بی‌صدا با خودم دعوا می‌کردم". ‏

257 251#‌اخبار_ورزشی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

خرید بمب استقلال در این فصل نقل و انتقالات در فضای مجازی فعال است.

8 ساعت پیش

درخشش مهدی طارمی در همین شروع کارش با اینتر از نگاه روزنامه معتبر اسپانیایی مارکا نیز دور نمانده است.

7 ساعت پیش

بعد از اینکه طی روزهای اخیر باشگاه پرسپولیس فاز جذب بازیکن را پشت سر گذاشت، اکنون بحث جدایی برخی نفرات این تیم و جابه‌جایی در لیست شکل گرفته است.

5 ساعت پیش

زمان دربی لیگ برتر بیست و چهارم مشخص شد.

1 ساعت پیش

تیم فوتبال السد قطر امیدوار است ستاره آلمانی خط میانی بارسلونا را از چنگ این تیم درآورد.

10 ساعت پیش

در پرونده فساد در فوتبال ۵ نفر جدید احضار شدند که در بین این افراد رئیس وقت کمیته مسابقات لیگ برتر و دبیر وقت سازمان لیگ برتر حضور دارند.

5 ساعت پیش

سرمربی تیم فولاد خوزستان در حاشیه اردوی این تیم در تهران، درباره شرایط تیمش صحبت کرد.

4 ساعت پیش

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: من سال های زیادی را در ایران گذرانده ام و این کشور به مانند خانه برای من می ماند.

2 ساعت پیش

آتیلا حجازی با انتشار یک استوری راجع به شرایط علی چینی توضیح داد و از بهتاش فریبا پیشکسوت استقلال تشکر کرد.

9 ساعت پیش

بیشتر...