شهرآرانیوز |
1 روز پیش

اعتماد دوباره کی روش به حسینی شهرآرانیوز

اعتماد دوباره کی‌روش به حسینی
ترکیب تیم ملی فوتبال ایران با تغییرات قابل توجه مقابل ولز اعلام شد و همان طور که پیش بینی می‌شد حسینی بازهم دروازه‌بان است.

گروه ورزش|شهرآرانیوز، کارلوس کی‌روش ترکیب تیم ملی مقابل ولز را اعلام کرد و درحالی که برخی جریان‌ها خبر از بازگشت امیرعابدزاده به دروازه تیم ملی را داده بودند وحتی مدعی بودند که کی‌روش از حسینی ناراضی است اما سرمربی تیم ملی بار دیگر به سید حسین حسینی بازی داد تا مشخص شود خبرسازی‌های روزهای اخیر درباره نارضایتی کی‌روش از این دروازه‌بان صحت ندارد. حالا باید دید حسینی از فرصت بزرگی که سرمربی تیم ملی دراختیارش قرار داده آیا به شکل مطلوب استفاده خواهد کرد یا خیر؟!

جدیدترین اخبار ورزشی

عضو شوید:آخرین اخبار کشور را در این صفحه اینستاگرام دنبال کنید

گروه ورزش|شهرآرانیوز، کارلوس کی‌روش ترکیب تیم ملی مقابل ولز را اعلام کرد و درحالی که برخی جریان‌ها خبر از بازگشت امیرعابدزاده به دروازه تیم ملی را داده بودند وحتی مدعی بودند که کی‌روش از حسینی ناراضی است اما سرمربی تیم ملی بار دیگر به سید حسین حسینی بازی داد تا مشخص شود خبرسازی‌های روزهای اخیر درباره نارضایتی کی‌روش از این دروازه‌بان صحت ندارد. حالا باید دید حسینی از فرصت بزرگی که سرمربی تیم ملی دراختیارش قرار داده آیا به شکل مطلوب استفاده خواهد کرد یا خیر؟!#‌اخبار #‌مشهد منبع: شهرآرانیوز

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پلاکارد یک دختر تماشاگران ایران در بازی تیم ملی با ولز سوژه عکاسان در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شد.

11 ساعت پیش

تهرانی‌ها در روز ۳ میلیون مترمکعب آب مصرف می‌کنند که با این حساب، حجم آب سد لتیان بدون درنظر گرفتن آب سد‌های دیگر‏، تنها برای پنج روز مصرف تهرانی‌ها کافی است.

10 ساعت پیش

مربی تیم ملی تکواندو بانوان از حضور در این تیم کناره‌گیری کرد.

11 ساعت پیش

پلیس اعلام کرد حدد 20 شترمرغ اوایل روز پنجشنبه از محوطه محل نگه‌داری خود فرار کردند و باعث ایجاد "خطرات ترافیکی" شدند.

10 ساعت پیش

طارمی در گفتگوی کوتاه با دوربین فیفا، گفت: خدا را شکر توانستیم ولز را ببریم به خاطر هواداران که همیشه از ما حمایت و کمک زیادی کرده‌اند.

10 ساعت پیش

سید جلال موسوی گفت: در برخی جایگاه‌های سوخت که برای ارایه سوخت آزاد در نظر گرفته شده‌اند گازوئیل با نرخ ۶۰۰ تومانی را تا ۲۰۰۰ تومان هم به رانندگان به فروش رسانده‌اند. یا اینکه راننده‌ای کارت خود را در آن جایگاه سوخت به اجاره گذاشته است و همین موضوعات باعث گران فروشی گازوئیل ۶۰۰ تومانی شده‌است.

10 ساعت پیش

تغییرات این نسخه محدود به گیربکس نیست و مواردی هم در کابین تغییر کرده است. کنسول میانی در نسخه ارتقایافته فیدلیتی پرایم طراحی کاملاً جدیدی به خود گرفته و جای دکمه ها در آن تغییر کرده است.

11 ساعت پیش

به دلیل کسل کننده بودن بازی شب گذشته آمریکا - انگلیس، یکی از هواداران روی سکو‌های استادیوم خوابید. صفحه مشهور ۴۳۳ این فیلم را منتشر کرده است.

11 ساعت پیش

مدیران بایرن مونیخ قصد دارند برای بازگرداندن تونی کروس، ستاره آلمانی، به این تیم اقدام کنند.

11 ساعت پیش

بیشتر...