خبرگزاری رضوی |
6 روز پیش

برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی چهار فصل در بندرعباس رضوی

رئیس سازمان فرهنگی شهرداری بندرعباس عنوان کرد:
برگزاری جشنواره های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی چهار فصل در بندرعباس
به گزارشخبرگزاری رضویاز بندرعباس، رسول جهانداری رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندرعباس در سی و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر بندرعباس عنوان کرد: مطالبات گذشته تيم فوتبال شهرداری كاملا پرداخت شده است و مراسم بزرگداشت روز جهانی كار و كارگر حاصل زحمات مجموعه شهرداری می باشد 

وی با تاکید بر اینکه سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی پشتيبان همه برنامه های فرهنگی مذهبی شهر است افزود: همه مساجد سطح شهر سهم مساوی از حمايت سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی دارند و همه سازمان ها و نهادها در برنامه های فرهنگی، اجتماعی از شهرداری و سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی انتظار حمايت دارند.

جهانداری با بیان اینکه همه برنامه های فرهنگی در شهر با حمايت سازمان انجام می شود گفت: اجرای يک برنامه فرهنگی در شهر تقريبا ٨٠ميليون هزينه دارد كه اين هزينه‌ها بايد مديريت شود و اجرای سرود سلام فرمانده بدون هيچ تبليغاتی برگزار شد و مردم به عشق مهدی و رهبری در اين مراسم حضور داشتند.

وی با اشاره به اینکه در بخش ورزش كاركنان در دوازده رشته فعال هستيم اظهارداشت: شورای شهر كمک كند زمين های ورزشی سطح شهر را ساماندهی كنيم و قيمت های كارشناسی شده گذشته برای تابلوها و دكه‌های سطح شهر واقعی نيست و ساماندهی خواهد شد.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری بندرعباس با اشاره به اینکه مدرسه دائمي فوتبال بعد از سه سال تعطيلی راه اندازی شده است گفت: جشنواره های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی چهار فصل در شهر بندرعباس برگزار ميشود.

وی در پایان گفت: همه برنامه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی مزين به نام شهداست.


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده ولی فقیه در استان کردستان به منظور بررسی و پیگیری مشکلات مردم از روستاهای مرزی "خشکلان و ساوجی" مریوان بازدید کرد.

6 ساعت پیش

رقص رضا نیکخواه با لباس زنانه و آرایش در قسمت جدید سریال جیران را در ادامه مشاهده کنید.

5 ساعت پیش

در شبانه‌روز گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، ۱۵۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شدند.

7 ساعت پیش

معاون وزیر کار با تشریح جزئیات طرح ساماندهی آموزش مربیان فنی و حرفه‌ای از عزم جدی این سازمان برای ایجاد نهضت مهارت‌آموزی خبر داد و گزارشی از روند اجرای طرح مهارت آموزی در محیط کار واقعی ارائه کرد.

6 ساعت پیش

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: همه افراد مستحق جای مانده در هر گروه و دهکی که باشند، یارانه دریافت خواهند کرد.

6 ساعت پیش

شاخص کل بورس تهران در پایان معاملات امروز (شنبه، ۳۱ اردیبهشت‌ماه) با ۱۵ هزار و ۲۸۶ ‌واحد کاهش، در ارتفاع یک ‌میلیون و ۵۷۹‌ هزار واحدی قرار گرفت.

7 ساعت پیش

یکی از نویسندگان فیلمنامه لامینور از وضعیت اکران این فیلم انتقاد کرد.

6 ساعت پیش

معاون فناوری شرکت سپرده گذاری مرکزی گفت: از امروز صبح کار محاسبات سوده جاماندگان را آغاز کردیم و نهایتاً از فردا اول خرداد می‌توانیم سودها را به حساب شبا سهامداران واریز کنیم.

7 ساعت پیش

یک ژنرال رژیم صهیونیستی در مورد وقوع انتفاضه سوم در اراضی فلسطین در سایه تشدید تنش های اخیر هشدار داد.

7 ساعت پیش

بیشتر...