خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

دانشجویان باید بصیرت عقلانیت را به نمایش بگذارند ایسنا

دانشجویان باید بصیرت و عقلانیت را به نمایش بگذارند

ایسنا/کرمانشاهنماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه گفت: دانشجویان باید بصیرت و عقلانیت خود را بیشتر از گذشته به نمایش بگذارند.

آیت الله علما در دیدار صمیمانه با دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه، از قشر دانشجو به عنوان صاحبان اصلی کشور در آینده یاد کرد.

امام جمعه کرمانشاه گفت: از دانشجویان می خواهم برای نیل به فردای بهتر راهکار علمی و عملی ارایه دهند.

وی افزود: انقلاب اسلامی به پشتوانه اسلام و تایید مردم، پای در عرصه وجود نهاد، لذا استکبار با موجودیت انقلاب اسلامی مشکل دارد.

آیت‌الله علما اظهار داشت: دانشجویان باید آگاه باشند در این کشور وضعیت در گذشته و حال چگونه بوده است، این که حتی مسوولان گذشته ما هیچ اراده ای بدون اذن آمریکا نداشتند قابل تأمل است.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه خطاب به دانشجویان تصریح کرد: قشر دانشجو آگاه و پیشرو است و باید بدانید در آینده، کشور و مدیریت آن به دست شما اداره می شود، لذا اجازه ندهید دیگران با تبلیغات سوء خود استقلال و تمامیت ارضی کشور را به مخاطره اندازند.

این استاد حوزه های علمیهافزود: دانشجویان بیشتر از دیگران باید بصیرت و عقلانیت داشته باشند، زیرا بیشتر از سایر اقشار مورد هجوم و تاخت و تاز فرهنگی و تبلیغاتی هستند.

امام جمعه کرمانشاه خاطر نشان کرد: باید دانشجویان عزیز بتوانند از عقل خود که پیغمبر درون است استفاده کنند، زیرا درصورت عدم توجه به عقل، پیامبر ظاهر به کار نمی آید.

نماینده ولی‌فقیه در استان کرمانشاه گفت: مقام معظم رهبری (مدظله العالی) اعتقاد دارند جوانانی که تحت تاثیر رسانه های بیگانه به خیابان ها می آیند، فرزندان ما هستند، لذا این افراد برای ما عزیز و قابل احترام هستند.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...