ورزش سه‌ |
1 ماه پیش

بلانکو محمدی، زوج طلایی بالاخره شکل گرفت ورزش سه

پس از تغییرات و ترکیب‌های مختلف:

بلانکو-محمدی، زوج طلایی بالاخره شکل گرفت!

استقلالی‌ها در هفته‌های پایانی لیگ خط حمله‌شان را کامل کردند.

بلانکو-محمدی، زوج طلایی بالاخره شکل گرفت!

به گزارش ورزش سه، روند هجومیاستقلالدر هفته‌های گذشته پیشرفت خوبی داشته و بازیکنان این تیم در حمله با نشاط و برنامه بیشتری حضور پیدا می‌کنند و تحت تاثیر تاکتیکی که انتخاب کردند عملکرد بازیکنان این تیم هم بهتر شده است.

گوستاوو بلانکو مهاجم بلندقامت استقلال در نیم فصل دوم به ویژه 3 بازی اخیر لیگ علاوه بر حضور موثر در ترکیب این تیم روند گلزنی خوبی هم پیش گرفته و زهردار تر از نیم فصل نخست در ترکیب استقلال بازی می‌کند و خیال استقلال از حضور یک مهاجم تاثیرگذار راحت شده بود اما نکونام تغییرات زیادی انجام داد و آرمان رمضانی، مهرداد محمدی و حتی جلال‌الدین ماشاریپوف را به عنوان زوج هجومی او به میدان فرستاد اما تا پیش از دیدار مقابل شمس‌آذر به زوج دلخواهش نرسیده بود.

2013084

عملکرد مهرداد محمدی در بازی با شمس‌آذر و نتیجه خوبی که از حضور این دو بازیکن کنار هم گرفته شد به نظر می‌رسد که استقلال شش هفته مانده به پایان مسابقات یک زوج هجومی موفق در اختیار دارد که با سبک بازی متفاوتی که دارند همدیگر را تکمیل می‌کنند و برای هر خط دفاعی در ادامه فصل خطرساز خواهند بود.

استقلال روی نیمکت آرمان رمضانی و پیمان بابایی را هم در اختیار دارد که در بازی‌هایی که آنها پیش افتادند بابایی با توجه به سرعت و تکنیک خوبی که دارد برای سرعت داردن به بازی و استفاده از ضدحملات وارد زمین می‌شود و برای حفظ روند هجومی گاهی اوقات آرمان رمضانی جایگزینگوستاوو بلانکومی‌شود تا همچنان فشار روی دفاع حریف باقی بماند.

جواد نکونام در شش هفته به پایان مسابقات حالا دو بازیکن اصلی هجومی و دو مهره تاثیرگذار تعویضی خود در خط حمله را پیدا کرده است و می‌شود گفت که آبی‌ها خط حمله خود را برای قهرمانی آماده مسابقه کرده‌اند!#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

محرم نویدکیا بازیکنانش را برای بازی با تراکتور به میدان فرستاد.

۱ هفته پیش

تیم ملی سپک تاکرا ایران برای حضور در رقابت های جام جهانی مالزی ٢٠٢۴ راهی کوالالامپور شد.

۱ هفته پیش

ویدیویی از آتش‌بازی هواداران سپاهان روی سکوهای نقش جهان را، ببینید./ایسنا

۱ هفته پیش

هافبک ازبکستانی پرسپوليس که این روزها به تیتر یک اخبار نقل و انتقالاتی تبدیل شده، قصدی برای پایان کار در این تیم ندارد.

۱ هفته پیش

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران می‌گوید بازیکنان تمام تلاش خود را می‌کنند تا در این سه بازی تدارکاتی با برزیل به بهترین هماهنگی برسد.

۱ هفته پیش

جلسه امروز فدراسیون سوارکاری با استاندار گلستان برگزار شد.

۱ هفته پیش

یازده بازیکن آلومینیوم اراک برای تقابل با چادرملو ادرکان مشخص شد.

۱ هفته پیش

در پی اتفافات اخیر در باشگاه مس رفسنجان، خداداد افشاریان و سهیل مهدی از ریاست کمیته داوران و کمیته مسابقات استعفا کردند.

۱ هفته پیش

استوری علیرضا بیرانوند سوال بزرگی را برای من ایجاد کرد.

۱ هفته پیش

بیشتر...