فخاری: اتصال خط مترو به اسلامشهر آلایندگی هوا را برطرف می کند

فخاری: اتصال خط مترو به اسلامشهر ‌آلایندگی هوا را برطرف می‌کند‌
استاندار تهران با تاکید بر تسریع در اجرای پروژه متروی اسلامشهر گفت: اتصال خط مترو به اسلامشهر ‌آلایندگی هوا را برطرف می‌کند‌.

به گزارشسراج24؛علیرضا فخاری در جلسه شورای اداری شهرستان اسلامشهر که با حضور رئیس جمهور در اردگاه شهید غلامی برگزا‌ر شد با بیان اینکه این شهرستان 1000 شهید تقدیم نظام اسلامی کرده است، اظهار داشت: 30 نفر از این شهدای عزیز، مدافع حرم هستند و 24 نفر از مهاجران شهیدی هستند که به خیل شهدا پیوستند.

وی با بیان اینکه اسلامشهر با ‌800 هزار نفر جمعیت ویژگی‌های خاصی دارد، افزود: ‌مراکز علمی و پژوهشی و ‌شرکت‌هایی دانش‌بنیان خوبی در شهرستان اسلامشهر مستقر شده است.

استاندار تهران با بیان اینکه ترکیب جمعیتی شهرستان با گویش‌ها و هویت‌های اجتماعی خاص است با ترکیبی از مازندران‌، کردهای آذربایجان و ...که شبیه ایران کوچک است، تصریح کرد: اتصال خط مترو که از تهران به مترو اسلامشهر می‌رسد از پروژه های مهمی است که هم آلایندگی را برطرف می‌کند و هم سرعت حمل‌ونقل افزایش می‌یابد.

فخاری د پایان خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم دسترسی‌های مورد نیاز را در کمربندی‌های جنوبی و شمالی برطرف کنیم نیاز مهمی را در استان و شهرستان اسلامشهر برطرف می‌کنیم.

امام جمعه اسلامشهر نیز با بیان اینکه ‌از طرف خودم و از طرف جامعه روحانیت و مسئولان و روسای ادارات شهرستان و مردم شریف و فهیم اسلامشهر به رئیس جمهور و هئیت همراه خوش‌آمد عرض می‌کنم، گفت: این شهرستان مشکلاتی دارد که به تعدادی از آنها اشاره می‌کنم. یک مشکل بحث معیشت است شهرستان اسلامشهر و شهرستان های همجوار اکثرا کارگر و‌ نیازمندند و باید به معیشت تنها توجه بیشتری شود.

حجت‌الاسلام نوروزی با بیان اینکه باید برای اشتغال جوانان ‌فکری شود، افزود: ‌یکی از دغدغه‌های شهرستان مسئله بیمارستان است که 14 سال پیش شروع شده ‌و اگر ‌بیمارستان تکمیل شود علاوه بر اسلامشهر شهرستانهای اطراف از جمله رباط کریم نیز از آن بهره مند می‌شوند.

وی ادامه داد: کمربندی شمالی نیز از جمله نیازهای مهم اسلامشهر است که نیازمند توجه رئیس‌جمهور است.‌تکمیل بندر خشک اپرین‌از دیگر مسایلی است که باید به آنها توجه شود.منبع: سراج۲۴| رسانه جبهه انقلاب اسلامی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

جام جهانی قطر - سامورایی آبی شگفتی دیگری در این دوره از رقابت‌ها آفرید و به‌عنوان صدرنشین گروه مرگ جام جهانی 2022 به یک‌هشتم نهایی رسید.

8 ساعت پیش

آخرین باری که یک اسپانیایی موفق شده بود در هر سه بازی مرحله گروهی جام جهانی برای اسپانیا گلزنی کند به جام جهانی ۱۹۵۰ برمی‌گردد؛ زمانی که تلمو زارا موفق شد برای لاروخا در هر بازی مرحله گروهی یک گل به ثمر برساند.

9 ساعت پیش

تیم ملی فوتبال آلمان با قرار گرفتن در جایگاه سوم گروه E جام جهانی قطر از دور رقابت‌ها کنار رفت.

8 ساعت پیش

عضو تیم اعزامی به جام جهانی آمریکا تأکید کرد در یک سال اخیر در چندین میدان بین‌المللی محک خورده و حالا دیگر وقت نتیجه گرفتن اوست.

8 ساعت پیش

هافبک تیم ملی فوتبال ژاپن در پایان دیدار این تیم مقابل اسپانیا به‌عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد.

8 ساعت پیش

در شبی که آلمان برای صعود نیاز به پیروزی مقابل کاستاریکا دارد، هوادارانش حضور پرشوری در ورزشگاه البیت داشته‌اند اما علاوه بر آنها، هواداران قطری نیز در اقدامی تلافی‌جویانه، دوباره با تصاویر مسعود اوزیل راهی استادیوم شده‌اند.

9 ساعت پیش

 بی.‌بی.سی، رسانه وابسته به دستگاه سلطنتی انگلیس گزارش داده مردم در بخش‌هایی از شهر کاردیف، پایتخت ولز مجبور شده‌اند برای مدیریت هزینه‌ها به خوردن غذای حیوانات خانگی رو بیاورند.

9 ساعت پیش

آلمان که دیدار امشب مقابل کاستاریکا برایش اهمیت زیادی دارد و لغزش در این مسابقه می‌تواند به بهای حذفش از مرحله گروهی جام جهانی تمام بشود با ترکیبی به میدان رفته است که بسیاری از آلمان‌ها از آن راضی نیستند.

9 ساعت پیش

معاون اول رئیس جمهوری و وزیر ورزش و جوانان پس از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی وعده پاداش داده بودند که شب دیدار مقابل آمریکا، این قول(مجوز ورود یک دستگاه خودرو خارجی) عملی شد تا بازیکنان روحیه مضاعفی برای این مسابقه پیدا کنند.

9 ساعت پیش

بیشتر...