خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

رژیم صهیونیستی در جهان رسوا شد روز قدس امسال متفاوت تر از گذشته ایسنا

رژیم صهیونیستی در جهان رسوا شد/ روز قدس امسال متفاوت‌تر از گذشته

ایسنا/مازندرانفرماندار شهرستان نور گفت: با توجه به جنایات رژیم صهیونیستی در غزه، حمله به کنسولگری ایران در سوریه و شهادت تعدادی از سرداران سپاه، راهپیمایی روز قدس امسال متفاوت‌تر برگزار می‌شود.

بیژن پولادی در گفت‌وگو با ایسنا با بیان اینکهاین اقدام ناجوانمردانه صهیونیست‌ها نشان از خوی وحشی گرایانه سران این رژیم جعلی در سطح جهان است، افزود: رژیم غاصب صهیونیست هر روز رسواتر شده؛ با این اقدامات به نابودی خود نزدیک‌تر می‌شوند.

وی تصریح کرد: رژیم جعلی صهیونیستی در مقابل نیروهای آزادی بخش فلسطین و نیروهای مقاومت دچار تزلزل شده است.

فرماندار شهرستان نور تاکید کرد: با توجه به اینکه در حمله تروریستی اخیر به هویت ایران توهین شده است، امسال روز قدس متفاوت‌تر از سال‌های قبل خواهد بود و هر چه این شکوه بیشتر باشد، پیام ما در حمایت و همراهی با ملت مظلوم فلسطین محکم‌تر خواهد بود.

این مسئول افزود: امام راحل با نامگذاری آخرین جمعه ماه مبارک رمضان به نام روز جهانی قدس در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین، بر اندیشه و استراتژی غلطی که بدنبال سازش با صهیونیست‌های خونخوار بود، خط بطلان کشید.

پولادی ادامه داد: انتظار ما این است تمامی دستگاه‌ها، نهادها، هیأت مذهبی، تشکل‌های مردمی، دانش آموزان، دانشجویان و آحاد جامعه حضور پررنگی داشته باشند که در این راستا باید تمامی تلاش خود را برای حضور حداکثری به کار گیرند.

وی گفت: یکی از آسیب‌های شهرستان با توجه به پهنه گسترده جغرافیایی وجود خرده فرهنگ ها به دلیل حضور متعدد طوایف نگاه‌ها متفاوت است و در این راستا باید مردمی سازی برنامه های فرهنگی باید در دستور کار باشد.

فرماندار شهرستان نور بر نقش محوری رسانه‌ها تاکید کرد و گفت: باید از ظرفیت رسانه‌ها در شهرستان برای تبیین شعار، فعالیت‌های فرهنگی و به خصوص حضور گسترده راهپیمایی روز قدس با ارائه تولید محتوای مناسب برای اغنای افکار عمومی استفاده شود.

فرماندار شهرستان نور یادآور شد: تمامی دستگاه‌ها و نهادهای اجرایی و انتظامی آماده ارائه خدمات مناسب به راهپیمایان روز قدس در شهرستان نور هستند.

وی افزود: تمهیدات ترافیکی، تدابیر امنیتی، آتش نشانی، اورژانس‌ و پلیس راهور در محدوده برگزاری راهپیمایی پیش‌بینی شده است.

مسیر راهپیمایی در شهر نور بر اساس روال همیشه از میدان امام شهر نور شروع و تا مصلای الغدیر پایان می‌یابد و عبدالوحید فیاضی نماینده منتخب مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی سخنرانی خواهند کرد.

همچنین در بخش چمستان، راهپیمایی روز قدس از بخشداری چمستان به سمت میدان امام با سخنرانی بیژن پولادی فرماندار شهرستان نور خواهد بود.

در شهر رویان، مسیر راهپیمایی از مسجد جامع تا میدان الغدیر و بالعکس تا مسجد جامع رویان با سخنرانی حجت الاسلام ذکاییان برگزار خواهد شد.

راهپیمایی در شهر ایزدشهر از امام زاده قاسم (ع) تا مصلی ایزدشهر با سخنرانی حجت الاسلام سید صادق حسینی خواهد بود.

در شهر بلده راهپیمایی روز قدس از بخشداری آغاز و تا مسجد صاحب‌ الزمان (عج) با سخنرانی حجت‌الاسلام ویس مرادی همراه خواهد بود.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رسانه‌های یمنی از تجاوز مشترک آمریکا و انگلیس به استان تعز واقع در جنوب غرب یمن خبر دادند.

نیم ساعت پیش

نماینده روسیه در سازمان ملل در نشست شورای امنیت با حمایت از پاسخ کوبنده ایران به تجاوز اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد نشست اضطراری شورای امنیت درباره پاسخ ایران، رویکرد دوگانه و مزورانه غرب را نشان می‌دهد.

نیم ساعت پیش

دبیر شورای عالی امنیت ملی در گفت‌و‌گوی تلفنی با همتای هندی خود گفت: نباید فرصتی برای سوء استفاده و شانه خالی کردن رژیم صهیونیستی از مسئولیت جنایت هایش فراهم گردد.

نیم ساعت پیش

نماینده دائم کشورمان در سازمان ملل متحد گفت: متاسفانه سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه تصمیم گرفتند چشم خود را روی واقعیت ببندند.

نیم ساعت پیش

معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور ایجاد مجمع زنان خیر از طریق تشویق خیرین داخلی و خارجی را برای یکپارچه‌سازی کمک‌ها در جهت رفع مسائل و مشکلات موثر دانست.

1 ساعت پیش

آب مروارید یک عارضه چشمی است، این بیماری اختلالاتی در بینایی شما ایجاد می کند و دیدن را برای شما مشکل می کند، اما این بیماری قابل کنترل و درمان است.

1 ساعت پیش

این کشتی یک روز پیش از عملیات تنبیه رژیم صهیونیستی در تنگۀ هرمز توقیف شده است./ فارس

1 ساعت پیش

نماینده سوریه در سازمان ملل با مشروع خواندن پاسخ کوبنده ایران به تجاوزگری اخیر رژیم صهیونیستی تاکید کرد که آمریکا باید به حضور غیرقانونی در سوریه و حمایت از گروههای تروریستی پایان دهد.

نیم ساعت پیش

امیرعبداللهیان وزیر خارجه کشورمان گزارشی از رایزنی‌های امروز خود با برخی از وزرای خارجه کشورهای جهان ارائه کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...