اکونا پرس |
۱ هفته پیش

بازدید صبحگاهی معاون هماهنگی امور مناطق از پروژه های عمرانی منطقه پایتخت

بازدید صبحگاهی معاون هماهنگی و امور مناطق ‌از پروژه های عمرانی منطقه ۴ پایتخت

"علی اصغر کمالی زاده" شهردار منطقه ۴ از بازدید صبحگاهی "عباس شعبانی" در بامداد روز سه شنبه با حضور جمعی از مدیران ستادی و اجرایی امور مناطق و منطقه4 در راستای رصد و بررسی پروژه های عمرانی این منطقه خبر داد.

بازدید صبحگاهی معاون هماهنگی و امور مناطق ‌از پروژه های عمرانی منطقه ۴ پایتخت
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی شهرداریمنطقه ۴، "علی اصغر کمالی زاده" در این باره گفت: با توجه به لزوم رصد و بررسی فرآیند انجام پروژه های در دست اقدام توسط مدیران ارشد شهری، امروز نوبت به منطقه 4 رسید.

او ضمن تأکید در تسریع و تکمیل پروژه های عمرانی گفت: تکمیل پروژه های عمرانی قطعاً رضایت شهروندان را در پی داشته و امید می رود با اقدامات مناسب و کارآمد، شاهد حداکثر ارتقا ورشدو شکوفایی این منطقه باشیم.

شهردار منطقه ۴ با اشاره به اهمیتخدمت رسانیبه شهروندان اظهار داشت: کامل کردن پروژه های عمرانی در راستای جلب رضایت و آسایش شهروندان، یکی از اقدامات مهم مدیریت شهری است که در نهایت منجر به خشنودی، امنیت و آسایش شهروندان می شود که مهم ترین و اصلی ترین وظیفه مدیریت شهری به شمار می شود.

شهردار منطقه 4 تهران در روند بازدید از پروژه های در حال اجرای منطقه گفت: تکمیل پروژه های عمرانی در جهت رضایت و آسایش…

جلسه نظارت میدانی و ستادی شهرداری منطقه 15،با حضور معاون هماهنگی و امور مناطق شهرداری تهران، مدیران کل این معاونت،…#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

دست‌اندرکاران بخش کشاورزی می‌گویند که با گذشت ۷ روز از آغاز سال زراعی جدید، نرخ خرید تضمینی گندم اعلام رسمی نشده است که بی توجهی به اجرای این قانون مشکلات متعددی را به همراه دارد.

یک ربع پیش

یک کارگردان گفت: نمایش آیینی و سنتی نیازمند توجه جدی است و جشنواره آیینی و سنتی می‌تواند بستری برای تحول و رشد این‌گونه از نمایش‌ها باشد.

نیم ساعت پیش

در آستانه روز ایمنی و آتش نشانی، بهره برداری از ۳۴ دستگاه خودروی سبک و سنگین آتش نشانی و ملزومات امداد و نجات در تبریز آغاز شد.

نیم ساعت پیش

رنگ پوست و لباس، یکی از فاکتور‌های مهم برای افرادی است که همیشه می‌خواهند خوش پوش به نظر بیایند.

نیم ساعت پیش

استفاده از کاراکتر‌های انیمیشن‌های ایرانی برای تولید نوشت ‌افزار فرصتی است برای فرهنگسازی در ذهن کودکان و نوجوانانی که قرار است آینده‌سازان این مرز و بوم باشند.

نیم ساعت پیش

معاون وزیر ورزش گفت: امیدوارم ورزشکاران کشورمان با کسب مدال‌های خوشرنگ، دل مردم عزیزمان را شاد کنیم چرا که هیچ چیز بهتر از شاد کردن دل مردم نیست، امروز به شادی نیاز داریم.

نیم ساعت پیش

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری قاتل مسلحی که ۲ روز قبل، پس از کشتن ۲ نفر و مجروح کردن ۳ نفر دیگر متواری شده بود، خبر داد.

نیم ساعت پیش

فارس نوشت: سخنگوی شورای نگهبان توضیحاتی جدید درباره انتخابات پیش رو مطرح کرد.

نیم ساعت پیش

بیشتر...