راهبرد معاصر |
۲ هفته پیش

برانکو: طارمی بهترین گزینه برای اینتر اینزاگی است راهبرد معاصر

سرمربی سابق پرسپولیس می گوید که ستاره تیم ملی ایران می تواند «خیلی سریع با سیستم اینتر هماهنگ شود».
به گزارش راهبرد معاصر؛ «طارمی بهترین مهاجم برای اینزاگی است»، این جمله کلیدی برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس در مصاحبه با نشریه گازتا دلو اسپورت درباره انتقال احتمالی ستاره تیم ملی ایران به نراتزوری است.طارمی با درخشش به همراه پورتو در 4 سال گذشته و کسب جایزه آقای گلی لیگ پرتغال و قهرمانی در این لیگ مشتریان بزرگی مثل اینتر پیدا کرد.
بر اساس گزارش رسانه های ایتالیا، ستاره تیم ملی ایران با باشگاه اینتر به توافق نهایی رسید و در هفته آینده قرار است در تست های پزشکی این باشگاه بزرگ حضور پیدا کند تا در تابستان آینده با قراردادی دوساله راهی سری آ شود.برانکو می گوید که طارمی یک بازیکن هجومی بازی ساز است و «خیلی سریع در سیستم اینزاگی جا می افتد» و او می تواند با تورام همکاری خوبی داشته باشد.طارمی زیر برانکو در پرسپولیس درخشش خوبی داشت و به همراه سرمربی کروات آقای گل لیگ برتر ایران شده بود. ستاره ایرانی با حضور ایوانکوویچ در پرسپولیس در 82 بازی 49 گل زد و 16 پاس گل به ثبت رساند.سرمربی کروات معتقد است که مهدی «طارمی باهوش ترین مهاجم برای سیمونه اینزاگی خواهد شد» و او اعتماد زیادی به این بازیکن ایرانی دارد که در آینده در سری آ موفق خواهد شد./فارس


#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

استاندار بوشهر از توسعه طرح‌های راهسازی در محورهای مختلف مواصلاتی استان خبر داد و گفت: طول باند دوم محور دالکی به کنارتخته 18 کیلومتر است که با تکمیل این باند، مسیر 29 کیلومتری کنونی 10 کیلومتر کوتاه‌تر می‌‌شود.

5 دقیقه پیش

رئیس سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع مقدس: جامعه ما همواره با تهدیدات بسیار زیادی از طرف مستکبرین جهان مواجه بوده است و ایستادگی و جهاد تبیین توسط خانواده‌های شهدا باطل‌السحر تهدیدات و توطئه‌های دشمن است.

7 دقیقه پیش

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مازوت سوزی در نیروگاه شهید منتظری اصفهان در چند روز اخیر بر اساس تصمیمات ملی شروع و در نتیجه آلودگی هوای اصفهان تشدید شده است.

6 دقیقه پیش

یک کارمند غیرنظامی ارتش آمریکا به اتهام افشای اطلاعات طبقه بندی شده دفاعی در یک سایت دستگیر شد.

7 دقیقه پیش

فرمانده کل انتظامی با بیان اینکه جرایم رانندگی اکنون بازدارندگی ندارند، گفت: از دولت تقاضا داریم تا مبلغ تمامی جرائم رانندگی افزایش پیدا کند.

7 دقیقه پیش

کارگروه شرکت های خودرویی و سرمایه گذاری استان قزوین در 25 اطلاعیه رسمی خود از پرداخت مطالبات 504 نفر از مالباختگان شرکت رضایت خودرو طراوت نوین خبر داد.

7 دقیقه پیش

کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی آموزگاری) سال 1403 از امروز از طریق سایت سازمان سنجش قابل دریافت است.

6 دقیقه پیش

آژانس امداد و کار سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی اعلام کرد که اسرائیل کارمندان این آژانس را به بدترین شکل ممکن شکنجه کرده تا از آنها درباره همکاری با حماس اعتراف اجباری بگیرد.

7 دقیقه پیش

رئیس ستاد مشترک ارتش الجزایر با سفر به دوحه خواستار تقویت همکاری نظامی کشورش با قطر شد.

5 دقیقه پیش

بیشتر...