راهبرد معاصر |
4 ماه پیش

برانکو: طارمی بهترین گزینه برای اینتر اینزاگی است راهبرد معاصر

سرمربی سابق پرسپولیس می گوید که ستاره تیم ملی ایران می تواند «خیلی سریع با سیستم اینتر هماهنگ شود».
به گزارش راهبرد معاصر؛ «طارمی بهترین مهاجم برای اینزاگی است»، این جمله کلیدی برانکو ایوانکوویچ سرمربی سابق پرسپولیس در مصاحبه با نشریه گازتا دلو اسپورت درباره انتقال احتمالی ستاره تیم ملی ایران به نراتزوری است.طارمی با درخشش به همراه پورتو در 4 سال گذشته و کسب جایزه آقای گلی لیگ پرتغال و قهرمانی در این لیگ مشتریان بزرگی مثل اینتر پیدا کرد.
بر اساس گزارش رسانه های ایتالیا، ستاره تیم ملی ایران با باشگاه اینتر به توافق نهایی رسید و در هفته آینده قرار است در تست های پزشکی این باشگاه بزرگ حضور پیدا کند تا در تابستان آینده با قراردادی دوساله راهی سری آ شود.برانکو می گوید که طارمی یک بازیکن هجومی بازی ساز است و «خیلی سریع در سیستم اینزاگی جا می افتد» و او می تواند با تورام همکاری خوبی داشته باشد.طارمی زیر برانکو در پرسپولیس درخشش خوبی داشت و به همراه سرمربی کروات آقای گل لیگ برتر ایران شده بود. ستاره ایرانی با حضور ایوانکوویچ در پرسپولیس در 82 بازی 49 گل زد و 16 پاس گل به ثبت رساند.سرمربی کروات معتقد است که مهدی «طارمی باهوش ترین مهاجم برای سیمونه اینزاگی خواهد شد» و او اعتماد زیادی به این بازیکن ایرانی دارد که در آینده در سری آ موفق خواهد شد./فارس


#‌اخبار منبع: راهبرد معاصر

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

روزنامه دیلی‌میل اعلام کرد: در بحبوحه تحقیقات جمهوری‌خواهان آمریکا در پرونده ایمیل‌های استفاده شده در دولت دموکرات‌ها، نام جان‌کری مطرح شده است.

7 دقیقه پیش

همزمان با روز جهانی بیماری فاسیو اسکاپولو هومورال (شایع‌ترین نوع دیستروفی عضلانی)، پل طبیعت به رنگ نارنجی در می‌آید.

1 دقیقه پیش

اظهارات روز گذشته وزیرسابق خارجه که گفته بود قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها و صیانت از حقوق ملت ایران از افتخارات مجلس یازدهم است، با واکنش نمایندگان مجلس مواجه شد.

5 دقیقه پیش

وزیر امور اقتصادی و دارایی در پاسخ به اظهارات دیروز محمد جواد ظریف، تصریح کرد: با نشان دادن دو سال از مجموع هشت سال نمی شود منکر آمار وخیم سال‌های پایانی دهه ۹۰ شد.

3 دقیقه پیش

سخنگوی دولت اعلام کرد که در جلسه امروز هیئت دولت لایحه پشنهادی برای اصلاح قانون واردات خودرو تصویب شد.

6 دقیقه پیش

رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ از مرگ یک تن درپی برخورد سواری سمند با تیربرق خبر داد.

5 دقیقه پیش

همزمان با راه‌اندازی فاز نخست پردیس مسافری شرق تهران، عملیات اجرایی پروژه توسعه شرقی خط ۲ مترو از ایستگاه فرهنگسرا تا پایان جدید شرق آغاز خواهد شد؛ این پروژه شامل مسیری به طول تقریبی ۴ کیلومتر و ۲ ایستگاه بوده و دسترسی به اماکنی چون بیمارستان شهید لواسانی و همچنین پردیس مسافری شرق تهران را تسهیل می‌کند.

7 دقیقه پیش

در آستانه برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، شبکه قرآن و معارف سیما حال و هوای انتخاباتی به خود گرفته است.

6 دقیقه پیش

پوتین و کیم جونگ اون امروز(چهارشنبه) در جریان سفر پوتین به کره شمالی توافقنامه مشارکت راهبردی را امضا کردند.

6 دقیقه پیش

بیشتر...