خبرگزاری تسنیم |
2 ماه پیش

انتصاب سرپرست فدراسیون بولینگ بیلیارد تسنیم


انتصاب سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد

سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد منصوب شد.

- اخبار ورزشی -

به گزارشخبرگزاری تسنیمو به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، علی سلطان‌پور به عنوان سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد منصوب شد.

هاشمی: ورزشکاران مدال‌آور ما از ظرفیت ورزش حرفه‌ای بهره‌مند نمی‌شوند/ شهرک مدال با هزار واحد مسکونی ساخته خواهد شد

در حکم کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان خطاب به علی سلطان‌پور آمده است:

«با استعانت از خداوند متعال و با عنایت به تعهد و تجربه جنابعالی در امور مدیریتی به عنوان «سرپرست فدراسیون بولینگ و بیلیارد» منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود ضمن رعایت اصل بی طرفی، عدالت‌محوری و عدم حضور در فرایند انتخابات به عنوان داوطلب، علاوه بر انجام امور جاری فدراسیون در اسرع وقت نسبت به برگزاری مجمع انتخابات رئیس و سایر اعضای هیئت رئیسه فدراسیون اقدام نمایید.

توفیق روزافزون شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.»

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

حجت الاسلام خطیب گفت: مقوله امنیت در ایران اسلامی «مردم‌پایه» می‌باشد و به همین دلیل همه‌ی ما، امنیت را مدیون مردم عزیزمان هستیم. لذا مردم با مشارکت در انتخابات، امنیت را پایدار می‌کنند.

2 دقیقه پیش

انجمن خبرنگاران و عکاسان ورزشی در پی درگیری مدافع تیم فوتبال تراکتور تبریز با خبرنگاران نامه‌ای به رئیس فدراسیون فوتبال ارسال کرد.

2 دقیقه پیش

ملی پوش اسکواش ایران به مقام قهرمانی مسابقات جایزه بزرگ در کیش رسید.

2 دقیقه پیش

جلسه 464 شورای معین شورای عالی انقلاب فرهنگی به ریاست دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی و با حضور اعضای شورا در محل دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد.

2 دقیقه پیش

یک منبع خبری در اروپا مدعی شد که مدافع مراکشی تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن قصد دارد مانند هم‌تیمی فرانسوی‌اش در پایان فصل به لالیگا برود.

3 دقیقه پیش

معاون فرهنگی اداره کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی از برگزاری سلسله جلسات برای اقشار مختلف مردم به منظور تبیین اهمیت انتخابات و ضرورت حضور حداکثری خبر داد و گفت: تاکنون 500 مبلغ به مراکز نظامی، آموزشی، دانشگاه‌ها، هیئت‌های مذهبی و غیره اعزام شده‌اند.

2 دقیقه پیش

در آستانه آغاز سفرهای نوروزی به قشم، از امروز بهای بلیت شناورهای مسافری قشم و هرمز در سکوت کامل 450 هزار ریال افزایش یافت که این افزایش برای دومین بار در سال جاری اعمال شده است.

2 دقیقه پیش

مراسم تشییع پیکر آیت‌الله عبدالقائم شوشتری، استاد پیشین حوزه‌های علمیه قم و اصفهان و یکی از مجتهدان و عرفای معاصر شیعی با حضور عموم مردم و علمای اصفهانی برگزار شد.

2 دقیقه پیش

کارشناس مسائل راهبردی گفت: انتخابات با مشارکت بالا بدون شک موجب افزایش انسجام ملی می‌شود و متعاقب آن به‌طور طبیعی امنیت ملی افزایش می‌یابد و دندان طمع دشمن شکسته خواهد شد.

2 دقیقه پیش

بیشتر...