فوتبالی |
۱ هفته پیش

پرسپولیس یک سپاهان شنبه روز بدی بود پرسپولیس، استقلال را قهرمان لیگ برتر کرد فوتبالی

پرسپولیس یک - سپاهان ۲/ شنبه روز بدی بود/ پرسپولیس، استقلال را قهرمان لیگ برتر کرد

پرسپولیس یک - سپاهان ۲/ شنبه روز بدی بود/ پرسپولیس، استقلال را قهرمان لیگ برتر کرد

پایگاه خبری فوتبالی- دیدارپرسپولیسوسپاهانبا برتری شاگران نویدکیا به پایان رسید.

به گزارش فوتبالی، در چارچوب هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ بیست ویکم، دو تیم پرسپولیس و سپاهان از ساعت ۲۲:۰۰ در ورزشگاه شهید سلیمانی سیرجان به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با پیروزی ۲ بر یک تیم اصفهانی به پایان رسید.

گل‌های این بازی را محمد نژاد مهدی در دقیقه ۳۶ و سجاد شهباززاده در دقیقه ۴۸ برای سپاهان وعلی نعمتیدر دقیقه ۸۱ برای پرسپولیس به ثمر رساندند.

نیمه نخست

بازی در دقایق ابتدایی بیشتر در میانه میدان در جریان بود و دو تیم با ایجاد موقعیت‌های نصفه و نیمه سعی داشتند دروازه یکدیگر را تهدید کنند.

شاگردان گل‌محمدی با پاس‌های ترکیبی می‌خواستند راهی به نیمه زمین و محوطه جریمه سپاهان پیدا کنند اما تلاش سرخ‌پوشان نتوانست به ثمر برسد.

در دقیقه ۱۹،محمدرضا حسینیروی نفوذ خود به نیمه زمین پرسپولیس، موقعیت خوبی برای خود ایجاد کرد اما شوت این بازیکن به تیرک دروازه سرخ‌ها برخورد کرد و پس از آن، پرسپولیسی‌ها توپ را از منطقه خطر دور کردند.

سپاهان در دقیقه ۲۵ هم بازهم می‌توانست به گل اول در این بازی دست پیدا کند اما این موقعیت‌ زردپوشان نتوانست راه به جایی ببرد. در ادامه تمیروف با در اختیار گرفتن توپ، شوتی از میانه میدان روانه دروازه رشید مظاهری کرد که با اختلافی کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۳۶، محمدرضا حسینی از پشت محوطه جریمه پرسپولیس شوتی روانه دروازه حریف کرد که به مدافعان پرسپولیس برخورد کرد امامحمد نژادمهدیبا در اختیار گرفتن توپ، توانست با یک شوت محکم در محوطه جریمه، گل اول بازی را به ثمر برساند.

سپاهان پس از این گل و در دقیقه ۴۱ روی موقعیت تک به تک مغانلو می‌توانست به گل دوم برسد اما ضربه این بازیکن نتوانست به گل دوم زردپوشان اصفهانی تبدیل شود و در پایان تلاش پرسپولیس برای جبران نتیجه در نیمه اول راه به جایی نبرد تا این بازی در پایان نیمه اول با برتری یک بر صفر شاگردان محرم نویدکیا به پایان برسد.

نیمه دوم

سپاهان در دقیقه ۴۹، گل دوم را به ثمر رساند. سجاد شهباززاده روی اشتباه عجیبحامد لک، با یک ضربه نصفه و نیمه موفق شد دومین گل شاگردان نویدکیا را به ثبت برساند تا کار سرخ‌ها در ادامه بازی بیش از پیش سخت‌تر شود.

در دقیقه ۵۳،میلاد سرلک، با شوتی از پشت محوطه جریمه می‌توانست یکی از گل‌های خورده را جبران کند اما ضربه این بازیکن با اختلافی کم از کنار دروازه به بیرون رفت. دو دقیقه بعدعلیرضا ابراهیمیبا ضربه سر از روی یک ضربه کرنر می‌توانست برای سرخ‌ها گلزنی کند اما این ضربه به تیر دروازه برخورد کرد.

حملات پرسپولیس بازهم ادامه داشت و رامین رضاییان روی یک ضربه کاشته می‌توانست دروازه سپاهان را باز کند اما شوت این بازیکن با واکنش رشید مظاهری همراه بود.

شهریار مغانلودر دقیقه ۶۵ روی نفوذ خود به نیمه زمین پرسپولیس، شوتی روانه دروازه حریف کرد که با اختلاف از کنار دروازه به بیرون رفت.

دانیال اسماعیلی‌فردر دقیقه ۷۲ روی آشفتگی دفاع پرسپولیس می‌توانست دروازه خالی پرسپولیس را باز کند اما ضربه او راه به جایی نبرد و با اختلافی کم از کنار دروازه به بیرون رفت.

پرسپولیس در دقیقه ۸۱ یکی از گل‌های خورده را جبران کرد و علی نعمتی روی یک ضربه ارسالی و با ضربه سر موفق شد نتیجه بازی را به حداقل برساند.

سپاهان با این پیروزی ۵۲ امتیازی شد و در جایگاه سوم رقابت‌های لیگ برتر باقی ماند. همچنین پرسپولیس با ۵۴ امتیاز در جایگاه دوم جدول لیگ قرار دارد.

ترکیب پرسپولیس

حامد لک، علی نعمتی، سیدجلال حسینی(علیرضا ابراهیمی، دقیقه ۳۷)،علی شجاعی(سعید آقایی، دقیقه ۷۳)، رامین رضاییان (سیامک نعمتی، دقیقه ۷۳)، کمال کامیابی‌نیا، میلاد‌ سرلک،مهدی ترابی،احسان پهلوان(مهدی عبدی، دقیقه ۵۷)،امید عالیشاه،شرزود تمیروف(حامد پاکدل، دقیقه ۵۷)

ترکیب سپاهان

رشید مظاهری، محمد نژادمهدی، دانیال اسماعیلی‌فر،امید نورافکن،فرشاد احمدزاده، جلال علی‌محمدی،محمد کریمی،سروش رفیعی(گولسیانی، دقیقه ۸۶)، محمدرضا حسینی(میلاد جهانی، دقیقه ۸۰)، سجاد شهباززاده، شهریار مغانلو

شرح گل:

پرسپولیس صفر - سپاهان یک (محمد نژاد مهدی، دقیقه ۳۶):فشار سپاهان باعث شد دروازه لک در یک رفت و برگشت فرو بریزد. سانتر نورافکن با شوت حسینی همراه شد و پس از بلوکه شدن توپ، نژادمهدی با یک شوت سرضرب دروازه را باز کرد.

گل اول سپاهان به پرسپولیس

پرسپولیس صفر- سپاهان ۲ (سجاد شهباززاده، دقیقه ۴۸):سانتر بلند سروش رفیعی از روی ضربه ایستگاهی با اشتباه عجیب و غریب حامد لک در توپگیری و اثرگذاری سجاد شهباززاده وارد دروازه پرسپولیس شد.

گل دوم سپاهان به پرسپولیس

پرسپولیس یک - سپاهان ۲ (علی نعمتی، دقیقه ۸۲): پرسپولیس با خطای اسماعیلی فر صاحب یک ضربه ایستگاهی شد و سانتر عالی ترابی در این موقعیت با ضربه سر خوب علی نعمتی همراه شد تا دروازه مظاهری باز شود.

گل اول پرسپولیس به سپاهان

کارت زرد:

سپاهان: جلال علی‌محمدی (۱۵)، محمد کریمی(۷۰)

پرسپولیس:کمال کامیابی نیا(۶۷)

لحظات حساس:

دقیقه ۱۹: پرسپولیس با خوش شانسی در این صحنه دروازه‌اش باز نشد. حرکت سریع سپاهانی‌ها از سمت راست باعث شد شوت مهاجم این تیم به تیرک بخورد و در ادامه آفساید مغانلو اعلام شد.

دقیقه ۲۷: فرصت خوب برای سپاهان به دست آمد که شوت حسینی بلوکه شد و در ادامه ضدحمله پرسپولیس شکل گرفت و شوت از راه دور تمیروف به بیرون رفت.

دقیقه ۴۱: فرصت مناسب برای مهاجم تیم سپاهان به دست آمد که این بار  حامد لک ضربه مغانلو را راهی کرنر کرد.

دقیقه ۵۴: شوت پشت محوطه سرلک در چارچوب نبود و از کنار دروازه مظاهری به بیرون رفت.

دقیقه ۵۶: ضربه سر ابراهیمی به تیرک سپاهان خورد و با دفع توپ بازیکنان سپاهان به کرنر رفت.

دقیقه ۶۴: شوت رضاییان از روی ضربه ایستگاهی در اختیار مظاهری قرار گرفت؛ رامین دد این صحنه به جایی شوت زد که دروازه‌بان یپاهان جایگیری کرده بود.

دقیقه ۷۲: فرصت عالی برای سپاهان روی ضدحنله به دست آمد و صربه نهایی اسماعیلی‌فر در چارچوب نبود‌.

دقیقه ۷۸: حرکت سیامک نعمتی از سمت راست با پاس در عرض او همراه شد اما کسی نبود که از این توپ استفاده کند.

دقیقه ۸۹: در این صحنه ضدحمله برای سپاهان رخ داد که میرزایی در محوطه سرنگون شد و داور اعتقادی به پنالتی نداشت.

خلاصه دیدار پرسپولیس و سپاهان

۴۱۵۴ / 1470#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: فوتبالی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

پایگاه خبری فوتبالی- بازیکنان تیم فوتبال شهر خودرو بابت برطرف نشدن مشکلات مالی‌شان به شدت ناراحت هستند.به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، در حالی که مسابقات لیگ برتر دو هفته دیگر به پایان می‌رسد، بازیکنان شهر خودرو 30 درصد از مبالغ قراردادهای‌شان را,شهرخودرو,لیگ بیست و یکم

7 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- در فاصله سه هفته مانده به پایان رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان، همچنان سه تیم خاتون بم، شهرداری سیرجان و سپاهان از درجه قوی به ضعیف شانس قهرمانی دارند.به گزارش فوتبالی، چهاردهمین دوره از رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان فصل 140,لیگ برتر فوتبال بانوان,فوتبال بانوان

7 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- تیم شهرخودرو برای دیدار هفته بعد با پرسپولیس ۲ بازیکن خود را در اختیار ندارد.به گزارش فوتبالی، تیم فوتبال شهرخودرو که پس از باخت سه گله مقابل سپاهان در هفته بیست و هشتم و اختلاف چهار امتیازی با منطقه امن جدول، شانس کمی برای بقا د,پرسپولیس,شهرخودرو,لیگ بیست و یکم,علی طاهران

7 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- رئیس هیات فوتبال آذربایجان شرقی می‌گوید یک ربع تا ۲۰ دقیقه بعد از توقف بازی، داور مسابقه از پرسپولیسی‌ها درخواست کرد به بازی با تراکتور ادامه دهند اما تیم مهمان نپذیرفت.به گزارش فوتبالی و به نقل از ایسنا، جواد ششگلانی  درباره اظه,تراکتور,لیگ بیست و یکم,پرسپولیس,جواد ششگلانی

8 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- لوکا مودریچ در مصاحبه‌ای پس از کسب جایزه مارکا لیندا اظهار داشت که امیدوار است فوتبال حرفه‌ای خود را در باشگاه رئال مادرید به اتمام برساند.به گزارش فوتبالی، لوکا مودریچ گفته است که قصد دارد در رئال مادرید بازنشسته شود. این بازیکن,لوکا مودریچ,رئال مادرید,مصاحبه,بازنشستگی,تیم ملی کرواسی

7 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- سایت فدراسیون فوتبال درباره دو دروازه‌بان رده سنی امید استقلال برای حضور در تیم ملی امید توضیحاتی داد. به گزارش فوتبالی، صبح امروز در شرایطی جلسه تمرینی تیم امید برگزار شد که خبری از حضور دو دروازه‌بان استقلال نبود و علیرضا رضایی,تیم ملی امید,علیرضا رضایی,سینا سعیدی فر

7 ساعت پیش

ویدیویی از گل های تماشایی و زیبا از روی ضربات ایستگاهی.                                      

6 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- آیا پرسپولیسی‌ها پس از رفتن به تونل ورزشگاه یادگار امام(ره) تبریز، حاضر به بازگشت به زمین نشدند؟به گزارش فوتبالی، طرفداران تراکتورسازی که برای بازی تیمشان مقابل پرسپولیس، تقریبا ورزشگاه را پر کرده بودند، از همان نیمه اول با پرتاب,پرسپولیس,تراکتور,لیگ برتر,درگیری

10 ساعت پیش

پایگاه خبری فوتبالی- استقلال مدل فرهاد مجیدی به دنبال رسیدن به یک رکورد جدید است.به گزارش فوتبالی، استقلال که در 28 هفته گذشته، به هیچ تیمی نباخته، امیدوار است در دو بازی آینده‌اش مقابل مس رفسنجان و نفت مسجدسلیمان هم بتواند این روند را ادامه دهد تا د,استقلال,فرهاد مجیدی,لیگ برتر,گزارش آماری,پیشنهاد سردبیر

9 ساعت پیش

بیشتر...