بیتوته |
3 ماه پیش

بیوگرافی عکس های سیروس همتی بازیگر ایرانیزندگی نامه سیروس همتی, سیروس همتی و همسرش, فیلم های سیروس همتی

سیروس همتی بازیگر

 

بیوگرافی سیروس همتی و همسرش لیلا نوری با عکس دخترانش

سیروس همتیمتولد ۱۳ مرداد ۱۳۵۱ در تهران است و اکنون ۴۹ سال سن دارد. وی مدرک کارشناسی ریاضی دارد و از دانشگاه تربیت معلم فارغ التحصیل شده است. او یک هنرپیشه محبوب ایرانی است که در عرصه های مختلف اعم از بازیگری ، نویسندگی ، کارگردانی، طراح صحنه فعالیت می کند. همچنین به عنوان معلم ریاضی نیز مشغول به کار است.

چکیده ای از بیوگرافی سیروس همتی

نام اصلی : سیروس همتی

تاریخ تولد : ۱۳ مرداد ۱۳۵۱

محل تولد : تهران

محل زندگی : تهران

پیش یا حرفه : بازیگر، معلم ، کارگردان ، نویسنده ، طراح صحنه

 

 سیروس همتی بازیگر سینما, زندگی نامه سیروس همتی, سیروس همتی و همسرش

عکس های سیروس همتی  

 

بیوگرافی کامل سیروس همتی

سیروس همتیدر تاریخ ۱۳ مرداد ۱۳۵۱ در تهران چشم به جهان گشود. در یک خانواده چهار نفری بزرگ شد. او یک برادر بزرگتر از خود داشت که در جنگ ایران و عراق به شهادت رسید.  سیروس همتی اصالتا آذربایجانی و ترک زبان است و اهل آجر آباد شهرستان سراب می باشد. متاسفانه باید گفت سیروس همتی اکنون نه پدر دارد نه مادر و نه برادر. آن ها سالها پیش دار فانی را وداع گفتند.

 

بیوگرافی سیروس همتی, بیوگرافی سیروس همتی تئاتر, تئاتر مرز سیروس همتی

اولین کار تلویزیونی سیروس همتی در سال ۱۳۸۱ سریال خاک سرخ است

 

سیروس همتی در شبکه های اجتماعی فعال است و عکس های شخصی و خانوادگی خود را به اشتراک می‌ گذارد. وی در اینستاگرام فعال است.

 

آغاز فعالیت سیروس همتی

 سیروس همتی فعالیت خود در عرصه هنر را از اوایل دهه ۷۰ آغاز کرد و در تئاتر های مختلف ایفای نقش کرده است. نمایش های کامو به کارگردانی محسن هوشیار در سال ۱۳۷۰، خروسک پریشان به کارگردانی داوود کیانیان در سال ۱۳۷۲ و بازی تابلوی آخر به کارگردانی نصرالله قادری در سال ۱۳۷۳ از اولین بازی‌های وی بر روی صحنه تئاتر است.

 

 فیلم های سیروس همتی, سیروس همتی, سیروس همتی و دخترانش

سیروس همتی بازیگر سینما و تلویزیون

 

اولین کار سیروس همتی جلوی دوربین در سال ۱۳۸۱ برای سریال خاک سرخ به کارگردانیابراهیم حاتمی کیا، و بعد از آن در سال ۱۳۸۸ برای سریال آشپزباشی به کارگردانی محمدرضا هنرمند جلوی دوربین رفت و نقش های کوچکی را ایفا کرد. همچنین سیروس همتی در سال ۱۳۸۲ در فیلم سینمایی مارمولک به کارگردانی کمال تبریزی به ایفای نقش پرداخته است.

 

زندگی نامه سیروس همتی, سیروس همتی و همسرش, فیلم های سیروس همتی

سیروس همتی علاوه بر بازی در تئاتر کارگردان نمایش ها هم است

 

بازی سیروس همتی در سریال مناسبتی ماه مبارک رمضان ، خداحافظ بچه در سال ۱۳۹۱ در نقش راننده بسیار توجه مخاطبان را به خود جلب کرد و می‌توان گفت این سریال سکوی پرتاب سیروس همتی بود.

 

فیلم های سیروس همتی, سیروس همتی, سیروس همتی و دخترانش

سیروس همتی در کنار همسر و دخترانش 

 

وضعیت تأهل و ازدواج سیروس همتی

سیروس همتی متأهل است و با خانم لیلا نوری سالهاست که ازدواج کرده. دو دختر به نام های نگار همتی و بهار همتی که دو قلو هستند ، ثمره ازدواجشان است.

لیلا نوری دکتر چشم پزشک است و در بیمارستان فارابی تهران مشغول به کار است. 

سیروس همتی در تازه ترین پست خود در صفحه شخصی اش سالگرد ازدواجشان و همینطور تولد همسرش را تبریک گفته است.

 

ویژگی های سیروس همتی

 از ویژگی‌ های سیروس همتی می‌ توان به بازی کردن در تئاتر، سینما و تلویزیون اشاره کرد که باعث افزایش تجارب وی می‌ شود. همچنین فعالیت وی در عرصه های مختلف مانند کارگردانی ، نویسندگی ، معلمی ، طراح صحنه  باعث شهرت و محبوبیت وی می شود.

 

گفتگو با سیروس همتی

سیروس همتی در گفت‌ وگویی درباره اولویت داشتن کدام یک از حرف های بازیگری ، کارگردانی و نویسندگی در زندگی اش می گوید : اولویت نخست من بازیگری است. احساس می‌ کنم هنوز نتوانسته ام در عرصه بازیگری توانایی های خودم را به نمایش بگذارم. در سریال خداحافظ بچه بخشی از توانایی هایم را نشان دادم اما آن اتفاق دیگر تکرار نشد.

 

سیروس همتی بازیگر, سیروس همتی بازیگر سینما, زندگی نامه سیروس همتی

عکس های سیروس همتی

 

همچنین او از علاقه نداشتن دخترهایش به بازیگری می گوید : 

هیچ کدام بازیگری را دوست ندارند و حوصله شان سر می رود. من برای نمایش  دو چشم به آن ها احتیاج داشتم چون قصه در خصوص فردی به نام سیروس همتی بود که دو دختر داشت.

 

در نمایش صبح بخیر هم به دخترم احتیاج داشتم چون قرار بود عزرائیل سر یک بچه را ببرد و من فکر کردم که چه کسی بهتر از بچه ی خودم برای بازی در آن نقش . به ضرورت از دخترهایم در این دو نمایش استفاده کردم و هدفم این نبوده که به زور آن ها را در نمایش جا بدهم.

 

در بعضی از تئاترها یا کارهای تصویری عوامل تئاتر یا فیلم و سریال از بچه‌ های خودشان استفاده می کنند و خیلی راحت می شود فهمید که آن نقش اضافه است و اگر حذف شود هم لطمه‌ ای به داستان نمی خورد ، اما من در این دو نمایش واقعا به دختربچه احتیاج داشتم و دیدم که بهتر است از دخترهای خودم استفاده کنم تا مشکلی برای کسی ایجاد نشود. 

 

فیلم شناسی سیروس همتی

سیروس همتی در تله فیلم ها ، سریال ها و فیلم های سینمایی بسیاری به ایفای نقش پرداخته است که در ادامه آن ها را به شما معرفی می کنیم.

 

زندگی نامه سیروس همتی, سیروس همتی و همسرش, فیلم های سیروس همتی

سیروس همتی در فیلم دلدادگان

 

سیروس همتی علاوه بر بازی در تئاتر، کارگردان نمایش ها هم هست و بسیاری از نمایش‌های تئاتر را کارگردانی کرده از جمله هفتاد و پنج هزار تهران ، بزرگداشت  چخوف ، ماجرای نیمه شب تهران ، اسب تهران ، پیکر مشترک ، ما سه نفر بودیم ، نیلوفر.

 

فیلم های سینمایی سیروس همتی 

 مزرعه پدری ۱۳۸۲ مارمولک ۱۳۸۳
یک تکه نان ۱۳۸۳ پابرهنه در بهشت ۱۳۸۴ 
 دیگری ۱۳۸۸ ته خط ۱۳۹۳
 فرار از اردو ۱۳۹۳ کارگر ساده نیازمندیم ۱۳۹۴ 
 صله سحر ۱۳۹۴دشمن‌ زن ۱۳۹۶ 
ضربه فنی ۱۳۹۷ انفرادی ۱۳۹۸  
زن ها فرشته اند ۱۳۹۸ --- 

 

سریال های سیروس همتی

خاک سرخ ۱۳۸۱ آشپزباشی ۱۳۸۸ 
پرانتز باز ۱۳۸۹   خداحافظ بچه ۱۳۹۱
ماتادور ۱۳۹۲  خوب ، بد ، زشت ۱۳۹۳  
دلدادگان ۱۳۹۷ صبح آخرین روز ۱۴۰۰ 

 

تئاترهای سیروس همتی

کامو ۱۳۷۰  خروسک پریشان ۱۳۷۲
 بازی تابلوی آخر۱۳۷۳یه خونه یه چلچله ۱۳۷۴ 
برف سبز۱۳۷۵  ساز سحرآمیز ۱۳۷۵ 
آقای وندال ۱۳۷۸  بسه دیگه خفه شو ۱۳۸۲ 
عید پاک ۱۳۸۵ قربانی ۱۳۸۶ 
مسافران مرد ۱۳۸۷  رویاهای خلیج فارس ۱۳۸۸
اسب های پشت‌ پنجره ۱۳۸۸ شرق غزل ۱۳۸۸ 
دزد آب ۱۳۸۹ روز سرباز ۱۳۹۰ 
بلوط های تلخ  ۱۳۹۰خانمچه و مهتابی ۱۳۸۹
تماشاچی محکوم به اعدام ۱۳۸۹این خونه چه خبره ۱۳۹۰
ح دو چشم ۱۳۸۸مومیا ۱۳۹۰

 

گالری تصاویر سیروس همتی:

بیوگرافی سیروس همتی, بیوگرافی سیروس همتی تئاتر, تئاتر مرز سیروس همتی

عکس سیروس همتی 

 

زندگی نامه سیروس همتی, سیروس همتی و همسرش, فیلم های سیروس همتی

سیروس همتی در فیلم انفرادی ها 

 

سیروس همتی بازیگر, سیروس همتی بازیگر سینما, زندگی نامه سیروس همتی

سیروس همتی بازیگر سینما

 

گردآوری :بخش بازیگران بیتوته

 
#‌بازیگران منبع: بیتوته

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

تینو صالحی، بیوگرافی تینو صالحی ، عکس های تینو صالحی ، تینو صالحی در نمایش ترنج ، تینو صالحی بازیگر ، زندگی نامه تینو صالحی ، تینو صالحی و همسرش ، تینو صالحی در خوب بد جلف ، عکس تینو صالحی ،تینا صالحی بازیگر تئاتر ،

2 ماه پیش

بیوگرافی پردیس احمدیه،پردیس احمدیه، پردیس احمدیه بازیگر ایرانی،زندگینامه پردیس احمدیه،ازدواج پردیس احمدیه،تصاویر پردیس احمدیه،عکس های پردیس احمدیه،فیلم‌شناسی پردیس احمدیه،زندگی هنری پردیس احمدیه

1 ماه پیش

بیوگرافی بهزاد رحیم خانی ،بهزاد رحیم خانی،بیوگرافی بهزاد رحیم خانی بازیگر، بهزاد رحیم خانی بازیگر،زندگینامه بهزاد رحیم‌ خانی،ازدواج بهزاد رحیم‌ خانی،کارنامهٔ هنری بهزاد رحیم‌ خانی،تصاویر بهزاد رحیم خانی،عکس بهزاد رحیم خانی،عکس های بهزاد رحیم خانی

2 ماه پیش

بیوگرافی عباس امیری ،عباس امیری،عباس امیری بازیگر تلویزیون و سینما،زندگینامه عباس امیری،مجموعه های سینمایی عباس امیری،مجموعه تلویزیونی عباس امیری ،عکس های عباس امیری،تصاویر عباس امیری

1 ماه پیش

بیوگرافی الن دلون،الن دلون،الن دلون محبوب‌ترین و جذاب‌ترین بازیگر فرانسه،بیوگرافی الن دلون محبوب‌ترین و جذاب‌ترین بازیگر فرانسه،نخستین نقش آلن دلون،ازدواج آلن دلون،مرگ خودخواسته آلن دلون ،تصاویر آلن دلون،جوایز آلن دلون

1 ماه پیش

جولیا فاکس، بیوگرافی جولیا فاکس، جولیا فاکس بازیگر، جولیا فاکس بازیگر فیلم‌ساز،جولیا فاکس بازیگر و فیلم‌سازآمریکایی ،زندگینامه جولیا فاکس،ازدواج جولیا فاکس،تصاویر جولیا فاکس ،عکس های جولیا فاکس

1 ماه پیش

بیوگرافی رضا بنفشه‌خواه،رضا بنفشه‌خواه،رضا بنفشه‌خواه بازیگر ایرانی،زندگینامه رضا بنفشه‌خواه ،بیوگرافی رضا بنفشه‌خواه بازیگر ایرانی،بیوگرافی رضا بنفشه‌خواه بازیگر ،ازدواج رضا بنفشه خواه ،عکس های رضا بنفشه‌خواه،تصاویر رضا بنفشه‌خواه

2 ماه پیش

بهدخت ولیان ، بیوگرافی بهدخت ولیان ، زندگی نامه بهدخت ولیان ، بهدخت ولیان و همسرش ، فیلم های بهدخت ولیان ، عکس های بهدخت ولیان ، بهدخت ولیان اهل کجاست ، بهدخت ولیان در میدان سرخ ، بهدخت ولیان بازیگر ، جوایز بهدخت ولیان ،

3 ماه پیش

آرمین رحیمیان ، رحیمیان ، تصاویر آرمین رحیمیان ، بیوگرافی آرمین رحیمیان ، عکس های آرمین رحیمیان ، زندگی نامه آرمین رحیمیان ، آرمین رحیمیان بازیگر ، آرمین رحیمیان و همسرش ، فیلمهای آرمین رحیمیان ، آرمین رحیمیان در گاندو ،

3 ماه پیش

بیشتر...