خودروتک |
4 روز پیش

اولین واکنش مهدی ترابی به اینکه گل اول پرسپولیس را او زد یا کنعانی زادگان

اولین واکنش مهدی ترابی به اینکه گل اول پرسپولیس را او زد یا کنعانی زادگان

مهدی ترابی، بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس درباره زننده گل اول سرخپوشان به نساجی توضیحاتی را بیان کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی برابر نساجی مازندران به برتری دست یافت که در مورد زننده گل اول این تیم شک و شبهه وجود دارد و معلوم نیست گل اول با ضربه مستقیم ترابی به ثمر رسیده یا حسین کنعانی زادگان با نوک پای خود در زدن گل تاثیرگذار بوده است.  

مهدی ترابی، بازیکن پرسپولیس درباره این که گل اول را باید به نام چه کسی ثبت کرد، گفت: من ندیدم، اما کنعانی زادگان می‌گوید که او گل را زده است.

ترابی درباره این که کنعانی زادگان مدعی شده در رختکن صحنه را به او نشان داده اند و مشخص شده که گل باید به نام او  ثبت شود، اظهار کرد: نه، من صحنه را هنوز ندیده ام.

ترابی درباره پیروزی تیم پرسپولیس برابر نساجی گفت: بازی خوبی بود و موقعیت‌های خوبی به وجود آوردیم، اما متاسفانه در ضربات آخر کم تمرکز بودیم و این قول را می‌دهم که در بازی‌های بعدی بهتر شویم.

 

 

خودروتک


#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کمبود انرژی یکی از شایع‌ترین شکایت‌های افرادی است که به پزشک مراجعه می‌کنند. ناراحت‌کننده است وقتی که کارهای زیادی باید انجام دهید اما احساس خستگی و بی‌انرژی بودن مدام شما را عقب بیندازد.

9 دقیقه پیش

تحقیقات اخیر نشان می‌دهد که کوید روی سطوح یا اجسام برای مدت طولانی زنده نمی‌ماند، اما هنگامی که در هوا قرار گرفت، ویروس می‌تواند معلق بماند و مانند دود در اطراف شناور باشد.

14 دقیقه پیش

متخصصان حوزه سلامت نوشیدن آب موز با دارچین را قبل از خواب توصیه می‌کنند.

یک ربع پیش

استاندار خوزستان از فوت پنج‌هزار بیمار کرونایی در این استان خبر داد و گفت: ۹ درصد آمار فوتی های کشور ناشی از ویروس مرگبار کرونا متعلق به خوزستان است.

یک ربع پیش

یک متخصص تغذیه درباره وزن کشی افراد توضیح داد.

نیم ساعت پیش

تحقیقات جدید نشان داده‌اند که روز نمونه‌گیری نیز در نتیجه صحیح تست کرونا مؤثر است.

نیم ساعت پیش

مخالفان بازی ای را شروع کرده بودند، بدون اینکه کوچکترین پیشرفتی حاصل کنند و این در یک حکومت دیکتاتوری، هرگز نمی‌توانست خبر خوبی باشد. اما این واقعیت که در یک دست از بازی موفقیتی حاصل نشده بود، با وجود ناامیدی ما، به این معنی نبود که ما کل بازی را باخته‌ایم.

نیم ساعت پیش

سیدحسن خمینی بعد از مشورت با رهبر انقلاب تکلیف خود با انتخابات 1400 را روشن کرد و قرار نیست کاندیدای ریاست جمهوری شود.

نیم ساعت پیش

در پی تیراندازی در مقابل بیمارستانی در پاریس، پایتخت فرانسه دست‌کم یک نفر کشته شد. به گزارش رسانه‌های محلی یک تن نیز در این حمله زخمی شده است. مهاجم از صحنه فرار کرده است و نیروهای امنیتی در جستجوی او هستند.

نیم ساعت پیش

رئیس شورای عالی سیاسی یمن روز دوشنبه، ائتلاف متجاوز عربی به رهبری عربستان را به صلح دعوت کرده و هشدار داد: هرگونه تنش نظامی با تنش بزرگ تر پاسخ داده خواهد شد.

نیم ساعت پیش

زنی به عنوان اولین فضانورد زن امارات متحده عربی در این کشور تاریخ ساز شد.

نیم ساعت پیش

اگر هنوز هم فکر می کنید اگر شب ها قبل از خواب ورزش کنید این کار باعث مختل شدن خواب تان می شود بهتر است در طرز فکر خود تجدید نظر کنید. علم، ورزش شبانگاهی را تأیید می کند و اثبات کرده به اندازه ی ورزش صبحگاهی مفید و مؤثر است. ورزش قبل از خواب را اگر امتحان کنید متوجه خواهید شد که خللی در خواب تان ایجاد نمی کند. از آنجایی که همه ی ما صبح ها فرصت ورزش کردن نداریم، با این مطلب همراه باشید تا از فواید ورزش شبانه برایتان بگوییم.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان امور مالیاتی کشور: افراد مشمول مالیات خودروها و منازل لوکس تا خرداد شناسایی و این موضوع به آنان ابلاغ می‌شود.

نیم ساعت پیش

در چند روز آینده ماه مبارک رمضان آغاز می‌شود. ایام مبارک برقراری تعادل جسم و روح و تبدیل زیاده روی‌ها و سهل‌انگاری‌های طول سال، به توجه و تمرکز بر جسم و روح که این خود، از اهداف مهم روزه داری است. بدون شک، اگر آماده سازی برای روزه داری ماه مبارک رمضان، قبل از شروع این ماه آغاز گردد، نتایج پایدارتری به دنبال خواهد داشت. مبتلایان دیابت نیز می‌توانند از این قاعده پیروی کنند.

نیم ساعت پیش

شبکه الجزیره در گزارشی به حمله اخیر به تاسیسات هسته‌ای ایران در نطنز و دست داشتن رژیم اشغالگر در این حمله پرداخت.

نیم ساعت پیش

بیشتر...