خودروتک |
۱ هفته پیش

خوشگذرونی های لوکس مریم معصومی در لباس خاص باشگاه تصاویر

خوشگذرونی های لوکس مریم معصومی در لباس خاص باشگاه + تصاویر

مریم معصومی مدتی میشه بازیگری رو بیخیال شده اما به شدت تو اینستاگرام فعاله و دستی جذاب هم بر آتش استایل و فشن داره!

شایانیوز- مریم معصومیبازیگردوست داشتنی و خوش استایل تلویزیونه که این روزا دیگه تو عرصه بازیگری و شغلی که داشت دیده نمیشه و یه جورایی این حرفه رو گذاشته کنار اما در واقع خانوم خانوما با استفاده از شهرتی که پیدا کرد تو اینستاگرام به شدت پرطرفدار شده و تا آخر عمرشم که دیگهبازینکنه بازهرجا بره می شناسنش! مریم معصومی این مدلیه که قبلا با ظاهرای عادی مثل همه مردم دیده میشد اما از اونجایی که از بیخ و بن پولداره، تو بازیگری هم یاد گرفت که حسابی خوش پوشو خوشتیپ بشه. به همینجهت حالا مریم معصومی همیشه و همیشه جوری استایلی میزنه و لباس رو باهم ترکیب میکنه که شاید هر کسی نتونه این مدلی باشه ومدو فشن رو از سمت جذابش بینه!

شاید بگین یعنی چی؟ که خب در اینجا باید بگیم کلا به دنبال مد و فشن رفتن چندین بُعد داره! برخی هستند به مانند فرشته حسینی و یا نوید محمدزاده کهدارای امضای شخصی در استایلهستنداما جوری دیده نمیشنکه همه پسند باشه و لباس های انتخابیشون اصولا فقط خودشون پسند هستش!! اما مریم معصومی اینچنین نیست و جوری پیش میره که هرجا باشه بشه نقل محل، از نظرزیباییو به خود رسیدن! در ادامه نمونه های از آن را مشاهده می کنید.

مریم معصومی بعد از بازیگری چه میکنه؟ آها شغل خوشگلاسیون!

مریم معصومی از اون دسته بازیگراییه که به محض کنار گذاشتن حرفه اصلیش، تو زمینه های دیگه مثل مدلینگ میکاپ و لباس شدن شروع به فعالیت کرد. مریم خانوم به دلیل داشتن بیس چهره و استایل خوب، گویا پیشنهادهای راه و بیراه زیادی برایتبلیغاتدرفضای مجازیداره که عکس ها و تبلیغای متنوعش هم دال بر همین موضوعه.

خانوم بازیگر علاوه بر اینکه حسابی بهپوستو ظاهر خودش میرسه، یه پا ورزشکار هم هست و با انتشار پستای انگیزشی سعی داره طرفداراش رو هم به همین راه بیاره. خلاصه که مریم خانوم اصلا بیکار نیست و هر روز با یه اتفاق یا یه تبلیغ تازه در حال ترکوندن فضای مجازیه.

gg

مریم معصومی اینجویاست که خودشو پِرس میکنه توذهنمخاطب! حجابی متفاوت

مریم معصومی همانطور که گفتیم از فضای بازیگری خیلی دور شده در صورتی که میتونه از هنرمندان درخشان بشه ولی خانوم بازیگر به تازگی جهت یادآوری خاطرات تصویری از یک سریال پخش نشده منتشر کرد که خب اولش کاربرانو فناش خوشحال شدن که قراره مریم معصومی رو در کاری جدید ببینن اما خانوم خانوما نوشت این کار برای قبل بوده و جهت خاطره بازی بخاطر دور شدن ازدوربینمنتشر کرده.

در نتیجه تصویری با حجابی متفاوت از مریم خانوم معصومی مشاهده می کنید.

hlih

تولدهای جوندار مریم معصومی با کلی مایه تیله!

مریم معصومی همونطور که در ابتدای متن هم گفتیم خیلی زیاد اهل انتشار تصاویر مختلف از خودشه تو هررر لوکیشن و محیطی که باشه! مثلا خانوم بازیگر خیلی علاقمنده و عادت داره تا تمامی جشن تولدهای خود را به اشتراک بذاره حتی اگه در یک سال چندتولدبراش گرفته باشن!

مریم معصومی یه دختر دهه شصتیه که در 14 اسفند سال 1365 متولد شده و زاده تهران است. البته که این حرکت تنها مختص مریم بانو نیست و خیلیییی از بازیگرای به خصوص خانومِ ما هستند که چنین می باشند و برایتک تک مناسبتا کلی سور و سات دارن و عکس و فیلم میذارن!

کیک+۶+طبقه+جشن+تولد+مریم+معصومی+++عکس

مریم+معصومی+

اما شوهر ایده آل از نظر خانوم !

او درمصاحبهای در خصوص ویژگی های همسر ایده آلش گفته که در درجه اول تحصیلات خیلی برایم مهم است. به خاطر اینکه می دانم دنیای آدم تحصیل کرده با دنیای آدم های دیگر فرق می کند خانواده هم یکی دیگر از فاکتورهای مهم برای من است اینکه آن مردم در چهخانوادهای زیر سایه چهپدرو مادری و با چه نگرشی بزرگ شده است دوست دارم همسر آینده ام چه از لحاظ مالی و چه از لحاظ فکری مستقل از خانواده اش باشد من مرد کامل و مستقل دوست دارم.

ناگفته نموننه که مریم معصومی مدتی پیش تصویری از خود در ماشین به اشتراک گذاشت که مشخص بود آقایی در کنار وی هست اما خب رونمایی نکرد و از طرفی هم در بیو اینستاگرام نشون داد که نامزد و یا ازدواج کردست. گذشت و گذشت تا اینکه مریم بانو در پاسخ به یکی از کاربران گفتازدواجنکرده و همین شد که حرف و حدیث هایی آغاز شد!

fffert#‌اخبار منبع: خودروتک

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اتحادیه بار فروشان مشهد نرخ انواع میوه، صیفی جات و سبزیجات در این شهر را اعلام کرد.

1 ساعت پیش

یک نویسنده استرالیایی در صفحه فضای مجازی خود یکی از سخنان امام خمینی (ره) درمورد آمریکا را بازنشر کرد.

1 ساعت پیش

خواننده مطرح کشورمان در گفت‌وگو با خبرورزشی از علایق و خاطرات فوتبالی خود صحبت کرده بود.

2 ساعت پیش

اصطلاح ژنرال‌های پیر در دوره دولت حسن روحانی این روزها سر زبان‌ها افتاد که برخی افراد با کارنامه بیش از دو دهه وزارت و حضور در چندین دولت، مجدد سکاندار وزارتخانه‌های مهم شدند. حال این روز‌ها بین دو گروه نوباوه‌ها و پیرمرد‌ها برای تصاحب صندلی وزارتخانه‌های به‌ویژه اقتصادی دعواست؛ حتماً برای خدمت به مردم نه تقسیم آن‌ها بین «هم گروهی‌ها!»

2 ساعت پیش

ورزش بازخبر

2 ساعت پیش

بهروز اتونی ادیب و اسطوره شناس به ابیاتی از عطار نیشابوری پرداخت.

1 ساعت پیش

نرود میخ آهنی در سنگ به معنای کلی یعنی شخص بعد از شنیدن ساعت‌های پند و اندرز دوباره کار خودش را انجام می‌دهد.

1 ساعت پیش

در این ویدئو، با توجه به اشتباه دروازبان و حرکت شانسی فوتبالیست گلی کاملا شانسی به ثمر رسید که در تصاویر با یکدیگر مشاهده می‌کنیم.

2 ساعت پیش

قیمت کارخانه خودرو افزایش یافت و قیمت جدید سه محصول ایران خودرو اعلام شد.

1 ساعت پیش

بیشتر...