اکونا پرس |
4 روز پیش

از آثار پیمان اسلو تا تحریم های جدید علیه پرس تی وی

از آثار پیمان اسلو تا تحریم‌های جدید علیه پرس تی‌وی

برنامه "جریان خاورمیانه" MidEaStream شبکه پرس تی‌وی نگاهی دارد به آثار پیمان اسلو و مواجه شدن پرس تی‌وی با تحریم‌های جدید.

 از آثار پیمان اسلو تا تحریم‌های جدید علیه پرس تی‌وی
به گزارشاکونا پرس،

به نقل ازروابط عمومی معاونت برون مرزیرسانهملی، برنامه این هفته "جریان خاورمیانه" در دو بخش نتایج و آثار پیمان اسلو را پس از ۳۰ سال بررسی می‌کند و به اعمال تحریم‌های جدید آمریکا و اروپا علیه شبکه پرس تی‌وی می‌پردازد. حمزه خنساء روزنامه‌نگار الاخبار از بیروت کارشناس بخش اول برنامه است و دستاوردهای پیماناسلورا برای اسرائیلی‌ها و فلسطینی‌ها برمی‌شمرد و به این پرسش پاسخ می‌دهد که هنوز چه گزینه‌هایی برای زنده نگه داشتن مقاومت وجود دارد. موضوع بخش دوم برنامه در گفت‌وگو با مریم صالح، خبرنگار پرس تی‌وی از بیروت به بررسی دلایل اعمال تحریم‌های جدید علیه این شبکه بین‌المللی انگلیسی زبان صدا و سیمای جهموری اسلامی اختصاص دارد. مروه عثمان مجری برنامه این پرسش را با مریم صالح مطرح می‌کند که به‌عنوان یک متخصص رسانه، این تلاش‌ها برای کنترل روایت به نفع توطئه‌های غرب علیهجمهوری اسلامیرا چقدر مؤثر می‌دانید؟ برنامه «جریان خاورمیانه» (MidEaStream)چهارشنبه ساعت 10:00 به وقت تهران از شبکه پرس تی‌وی پخش می‌شود. تکرار این برنامه نیز همان روز ساعت 17:00 و 23:00، پنج‌شنبه ساعت 18:00، 03:00، جمعه ساعت 12:00 و شنبه ساعت 05:00 خواهد بود..علاقه‌مندان می توانند با مراجعه به لینکhttps://www.presstv.ir/Section/15095این برنامه را در وب‌سایت شبکهپرس تی ویمشاهده کنند.

برنامه "جریان خاورمیانه" شبکه پرس تی‌وی به تغییر موازنه قدرت در سرزمین‌های اشغالی به نفع مقاومت می‌پردازد.

آشوب در سودان و خودکشی سربازان اسرائیلی زیر ذره‌بین کارشناسان برنامه "جریان خاورمیانه" شبکه پرس تی‌وی قرار گرفته است.#‌اخبار منبع: اکونا پرس

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت که برنامه‌مان رساندن گوشت قرمز به سطح قیمت سالهای گذشته است.

نیم ساعت پیش

پرواز ایران‌ایر از استانبول به مقصد ایران که قرار بود ساعت ۱۰ شب گذشته انجام شود، با تاخیر بیش از ۱۷ ساعت مواجه شده است.

یک ربع پیش

مربی تیم ملی دوومیدانی ناشنوایان درباره وضعیت این تیم برای مسابقات پیش رو توضیحاتی را مطرح کرد.

نیم ساعت پیش

تیم ملی تنیس روی میز ایران با عملکرد بی نظیر خود به مرحله نیمه نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو صعود کرد و پس از ۶۵ سال دوباره به مدال برنز تیمی رسید.

13 دقیقه پیش

تیم ملی فوتبال امید در سومین دیدار خود در هانگژو مقابل مغولستان به پیروزی پر گل رسید تا به عنوان تیم صدرنشین به مرحله حذفی صعود کند.

13 دقیقه پیش

به مناسبت آغاز سال تحصیلی، هزار و ۵۵۰ بسته نوشت افزار میان دانش آموزان بی بضاعت شهرستان سیریک توزیع شد.

یک ربع پیش

ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا و نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری آمریکا گفت که پیوستن اوکراین به ناتو هیچ سودی برای واشنگتن نداشته و بار دیگری برای واشنگتن خواهد بود.

14 دقیقه پیش

بر اساس برنامه‌ریزی‌ها در چهار ماه گرم سال ۱۴۰۲ و با مدیریت مصرف برق در بخش صنایع کشور ۳۰۰ واحد صنعتی بزرگ و انرژی‌بر، نسبت به سال گذشته ۵.۵ درصد و در مقایسه با سال ۱۴۰۰ به میزان ۱۹.۶ درصد رشد مصرف برق را تجربه کردند که تاثیر مستقیمی در رشد تولید دارد.

7 دقیقه پیش

معاون اول رئیس جمهور دستور داد با تأمین مالی، برخی مشکلات فوری آسایشگاه‌ها حل شده و بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز برای رسیدگی بهتر به جانبازان اعصاب و روان ۶۲ قلم داروی مخصوص این بیماران را تأمین کند.

یک ربع پیش

بیشتر...