خبرگزاری تسنیم |
1 ماه پیش

بی توجهی کانادا به صدور ویزای شرکت کنندگان مسابقات جهانی کاندیداهای شطرنج تسنیم


بی‌توجهی کانادا به صدور ویزای شرکت‌کنندگان مسابقات جهانی کاندیداهای شطرنج

فدراسیون جهانی شطرنج (فیده) از دولت کانادا خواست تا صدور ویزا برای شرکت‌کنندگان در مسابقات کاندیداها را تسریع بخشد.

- اخبار ورزشی -

به گزارشخبرگزاری تسنیم،معتبرترین تورنمنت جهانی شطرنج، مسابقات کاندیداهایفیده که مدعیان قهرمانی جهان در دو رده آزاد و بانوان را مشخص می‌کند؛ از 3 تا 22 آوریل در تورنتو کانادا برگزار می‌شود.

انتخاب محل برگزاری المپیاد شطرنج 2024

فیده به دنبال عدم صدور ویزای برخی شطرنج‌بازان از سوی دولت کانادا اعلام کرد:متأسفانه بازیکنانی از سراسر جهان که چندین ماه پیش برای ویزا درخواست داده‌اند، هنوز هیچ خبری از وضعیت خود دریافت نکرده‌اند. با توجه به باقی ماندن تنها یک ماهبه مسابقات کاندیداهای فیده، نگرانی‌های جدی در مورد ورود به موقع بازیکنان به تورنتو وجود دارد. با توجه به محبوبیت این مسابقاتدر کانادا و نقش فزاینده آن در دنیای شطرنج، از دولت کانادا درخواست داریم تا برای رسیدگی فوری به این موضوع اقدام کند. اطمینان از ورود ایمن و به موقع بازیکنان برای موفقیت و یکپارچگی مسابقات کاندیداهای فیده و همچنین برای ارتقای کانادا به عنوان میزبان مهمترین تورنمنت شطرنج سال که میلیون‌ها تماشاگر آن را دنبال خواهند کرد، بسیار مهم است.

انتهای پیام/#‌اخبار منبع: خبرگزاری تسنیم

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس جهاد دانشگاهی در پیامی از حماسه بزرگ تنبیه اسرائیل توسط رزمندگان دلاور و پرافتخار نیرو‌های مسلح جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت قدردانی کرد.

9 دقیقه پیش

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: بهره‌برداری از مرحله یک خط 3 یکی از مهمترین تاکیدات شوراست و با جبران عقب‌ماندگی‌ها، باید این پروژه تا مرداد به بهره‌برداری برسد.

9 دقیقه پیش

در عملیات وعده صادق، انبوهی از پهپادها و موشک‌های کروز در موج اول به‌سمت سرزمین‌های اشغالی پرتاب شدند و در موج‌های بعدی، تعداد زیادی از موشک‌های بالستیک دوربرد ایرانی به‌سمت اهداف شلیک شدند.

9 دقیقه پیش

نماینده ولی‌فقیه در خراسان جنوبی یا بیان اینکه سیلی ایران اسلامی به رژیم غاصب صهیونیستی تن دشمنان را لرزاند، گفت: این سیلی یک عید بزرگ است‌.

7 دقیقه پیش

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اخبار اطلاعات و مستندات حمله موشکی ایران به مواضع رژیم صهیونیستی به اطلاع مردم خواهد رسید تا ملت ایران در جریان جزئیات اخبار و اطلاعات مربوط به خسارات این حمله موشکی قرار گیرند.

یک ربع پیش

برای اعزام زائران به سرزمین وحی، از سال گذشته تاکنون چه شرایط و تصمیماتی اخذ شد؟

8 دقیقه پیش

وزیر خارجه آمریکا مدعی شد آمریکا سعی دارد با هماهنگ‌کردن یک پاسخ دیپلماتیک به حمله تلافی‌جویانه ایران، از گسترش تنش‌ها در منطقه جلوگیری کند.

12 دقیقه پیش

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل، گفت: همزمان با سراسر کشور و به صورت ویدئوکنفرانس 809 واحد مسکن محرومان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان اردبیل به بهره‌برداری رسید.

9 دقیقه پیش

رئیس مرکز فناوری اطلاعات سازمان بیمه سلامت ایران، دلیل اختلال اخیر در سامانه نسخه‌نویسی الکترونیک را بروزرسانی نرم‌افزاری این سامانه اعلام کرد.

9 دقیقه پیش

بیشتر...