خروجی های دانشگاه به دروازه صنعت تولید وصل شود خبرنامه دانشجویان ایران

به گزارش «خبرنامه دانشجویان ایران» اسدالله عباسی بعد از ظهر دوشنبه در مراسم افتتاح دانشکده فنی و حرفه‌ای سیدالشهدا رستم آباد با اشاره به حادثه تلخ و ناگوار زلزله ۶۹ رودبار، اظهار کرد: تلخ کامی زلزله ۶۹ رودبار هیچ وقت از اذهان گیلانیان و مردم ایران پاک نخواهد شد.

وی با اشاره به نوع دوستی و خیرخواهی مردم گیلان، به تشریح اهمیت و جایگاه احداث مجتمع علمی و آموزشی خیرساز مادر و کودک رستم آباد پرداخت و افزود: خیرخواهی و نوع دوستی با فرهنگ مردم گیلان عجین شده است و این مهم در همه جای ایران هم صدق می‌کند و مردم در انجام کار خیر از یکدیگر سبقت می‌گیرند.

استاندار گیلان با تاکید بر ارتباط گیری صنعت با مراکز علمی و آموزشی، بیان کرد: خروجی مراکز آموزشی و دانشگاهی باید به دروازه صنعت و تولید متصل شود تا رونق اقتصادی و اشتغال آفرینی را به همراه داشته باشد.

عباسی با بیان اینکه دانش افراد باید تبدیل به ثروت شود، گفت: تجاری سازی مفاهیم علمی و دانش در مراکز آموزشی و دانشگاهی باید در اولویت قرار گیرد.

وی با اشاره به نقش مدیران در اتصال زنجیره‌های صنعت به مراکز آموزشی و دانشگاهی، افزود: متولیان امر در راستای تسهیل بخشی اتصال صنعت و واحدهای تولیدی با مراکز آموزشی وظیفه سنگینی دارند.

استاندار گیلان با بیان اینکه دانشکده فنی حرفه‌ای سیدالشهدا رستم آباد می‌تواند به محلی برای ارتباط صنعت و دانشگاه بدل شود، گفت: مسئولان شهری و شهرستانی نسبت به این مجموعه آموزشی خیرساز دغدغه مند باشند.

وی با اشاره به ظرفیت‌های ارزشمند مجموعه خیریه مادر و کودک در بخش فرهنگی، آموزشی و ورزشی، افزود: از ظرفیت‌های امکانی این مجموعه به نحو مطلوب استفاده شود.

استاندار گیلان با اشاره به توانمندی‌ها و دستاوردهای مجموعه آموزشی سیدالشهدا رستم آباد، اضافه کرد: با برپایی نمایشگاه دستاوردها و تولیدات مجتمع آموزشی سیدالشهدا رستم آباد، نسبت به معرفی آن اقدام شود.

عباسی با تاکید بر ایده پردازی‌های آموزشی در بخش‌های مختلف، بیان کرد: ظرفیت‌های آموزشی و امکانی دانشکده سیدالشهدا رستم آباد می‌تواند به کمک توسعه این منطقه بیاید.

وی با اشاره به فعالیت زودهنگام معدن سنگرود و ظرفیت سنجی برای نیروی انسانی این مجموعه، افزود: دانشکده فنی رستم آباد می‌تواند نیروهای تخصصی معدن سنگرود را تأمین کند.#‌اخبار منبع: خبرنامه دانشجویان ایران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

انتخاب بهترین شرکت دکوراسیون داخلی در تهران ممکن است به دلیل تعداد زیاد شرکت‌های فعال در این حوزه و نیز عدم اطلاعات کافی از کیفیت خروجی نهایی کار طراحی شرکت ها، سخت و چالش‌برانگیز باشد.

13 دقیقه پیش

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: کلید خنثی‌سازی غائله سال گذشته بیداری مردم بود و آنان سره را از ناسره تشخیص دادند و فهمیدند دشمن از راه‌اندازی این غائله، چه هدفی دنبال می‌کند.

13 دقیقه پیش

مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی گفت: یکی از نگرانی‌های مهم کشاورزان این استان برای این سال زراعی، ورود کرم برگ‌خوار پاییزه است.

یک ربع پیش

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: با اجرای حکم تفتیش از یک دامداری در گچساران ۲ راس کل و یک راس بز زنده کشف و ضبط شد.

یک ربع پیش

اردوغان معتقد است اسلام هراسی و بیگانه هراسی که جوامع غربی را مانند پیچک سمی احاطه کرده در راس تهدیدهای حقوق‌بشری قرار دارد.

یک ربع پیش

رهبر حزب حرکت ملی ترکیه اعلام کرد که شرط موافقت آنکارا با عضویت سوئد در ناتو صلح میان فلسطین و رژیم صهیونیستی و محاکمه بنیامین نتانیاهو در دادگاه لاهه است.

14 دقیقه پیش

«چهارراه استانبول» عنوان فیلمی است که این هفته در برنامه «سینمای ایرانی» برای مخاطبان اسپانیایی زبان شبکه هیسپان تی‌وی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد.

یک ربع پیش

یک دانشجوی دوره دکتری دانشگاه صنعتی شریف به تشریح مهمترین دغدغه‌ها و نگرانی‌های دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی پرداخت و خواستار توجه مسئولان آموزش عالی برای رفع این مشکلات شد.

یک ربع پیش

مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه مجموعه فرهنگی و موکب حضرت احمدبن موسی شاهچراغ(ع) وابسته به شهرداری شیراز امروز، ۱۸ آذرماه در مرز شلمچه برگزار شد.

یک ربع پیش

بیشتر...