خبرآنلاین |
2 ماه پیش

اعطای نشان لیاقت میهن پرستی روسیه به رئیس جمهور تاجیکستان خبرآنلاین

اعطای نشان لیاقت میهن پرستی روسیه به رئیس جمهور تاجیکستان

فارس نوشت: رئیس جمهور روسیه نشان لیاقت میهن پرستی کلاس سوم را به رئیس جمهور تاجیکستان اعطا کرد.

«ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور روسیه نشان لیاقت میهن پرستی کلاس سوم را به «امامعلی رحمان» رئیس جمهور تاجیکستان اعطا کرد.

فرمان رئیس جمهور روسیه در این رابطه در سامانه رسمی اینترنتی اطلاعات حقوقی فدراسیون روسیه منتشر شده است.

در این فرمان آمده است: برای سهم بزرگ در تقویت روابط مشارکت استراتژیک و هم‌پیمانی بین فدراسیون روسیه و جمهوری تاجیکستان و همچنین تضمین ثبات و امنیت منطقه ای، به «امامعلی رحمان» رئیس جمهور تاجیکستان نشان «لیاقت میهن پرستی» کلاس سوم، اعطا شود.

این نشان در 2 مارس 1994 با فرمان شماره 442 ریاست جمهوری تاسیس شد و نشان دولتی فدراسیون روسیه می باشد.

این نشان به دلیل خدمات برجسته مربوط به تقویت دولت روسیه، توسعه اجتماعی و اقتصادی این کشور، فعالیت‌های تحقیقاتی، توسعه فرهنگ و هنر، دستاوردهای برجسته ورزشی، تقویت صلح، دوستی و همکاری بین ملت‌ها، برای سهم قابل توجهی در تقویت توان دفاعی این کشور، اعطا می‌شود.

310310#‌اخبار_بین‌الملل منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کمبود عرضه در بازار خودرو دوباره سیر صعودی قیمت‌ها را آغاز کرد و از آن بدتر بازار را به دست واسطه ها انداخته است. طی یک ماه اخیر که نوسانات شدید آغاز شده، میزان افزایش قیمت محصولات ایران خودرو و سایپا نیز نزدیک به یکدیگر است، گویی شیب نمودار تغییر قیمت محصولات هر دو خودروساز داخلی در یک رقابت داغ به سمت صعودی شدن می‌رود.

6 ساعت پیش

رستوران و جواهرفروشی علی دایی بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی فوتبال کشورمان به دلیل اعلام سه روز تعطیلی همزمان با فراخوان ضدانقلاب پلمب شدند.

6 ساعت پیش

مدافع تیم ملی فوتبال ایران شایعات پیرامون خداحافظی‌اش از تیم ملی را تکذیب کرد.

6 ساعت پیش

اولاف شولتس، صدراعظم آلمان برنامه‌های دولتش برای خرید جنگنده‌های آمریکایی اف-۳۵ (F-۳۵) را تایید کرد که بخشی از تقویت ارتش این کشور است. شولتس در مطلبی برای مجله آمریکایی فارین افرز (Foreign Affairs)، نوشت که آلمان به تعهدات خود در این زمینه در ناتو از جمله خرید جنگنده‌های اف-۳۵ با قابلیت دوگانه ادامه می‌دهد.

5 ساعت پیش

علیرضا بیرانوند گُلر پر حاشیه این روزای فوتبال که هر چند روز با موضوعی بولد میشه اینبار عکسای خارجی طورش با اکرم بانو مورد توجه قرار گرفت.

6 ساعت پیش

مدارس سه شهر استان تهران به دلیل بارش برف صبح روز سه‌شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱ غیرحضوری است. رودهن؛ مدارس ابتدایی در نوبت صبح غیر حضوری است. دماوند؛ مدارس ابتدایی در نوبت صبح غیر حضوری است. پردیس؛ همه مقاطع تحصیلی در نوبت صبح غیر حضوری است.

6 ساعت پیش

سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت با اشاره به سرعت گرفتن فرآیند واردات خودرو به کشور، از رسیدن برخی مدل‌ها به پشت مرز و آغاز تبلیغات برای آن‌ها خبر داد.

6 ساعت پیش

مدیر آموزش و پرورش دماوند از غیر حضوری شدن مدارس ابتدایی این شهرستان در نوبت صبح روز سه شنبه خبر داد.

6 ساعت پیش

قوه قضائیه اعلام کرد: برای رعایت جنبه‌های اسلامی، اخلاقی و انسانی، یک سالن برای اسکان موقت خانواده بازداشتی‌های اخیر زیر پل اوین، احداث خواهد کرد.

5 ساعت پیش

بیشتر...