خبرآنلاین |
۱ هفته پیش

ادارات این استان تا ۱۵ شهریور پنج شنبه ها تعطیل شد خبرآنلاین

به گزارشخبرآنلاین، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: ستاد مدیریت بحران استان خراسان جنوبی، ادارات دولتی خراسان حنوبی را پنج‌شنبه هر هفته، تا نیمه شهریور تعطیل کرد.

تسنیم در خبری نوشت: علیرضا عباس‌زاده در نشست در ستاد مدیریت مصرف انرژی که بر اساس درخواست شرکت برق و به صورت اضطراری برگزار شد، اظهار داشت: براساس مصوبه ستاد مدیریت بحران استان، دستگاه‌های اجرایی به استثنای واحدهای خدمات رسان، امدادی و عملیاتی، پنج‌شنبه هر هفته تا نیمه شهریورماه تعطیل هستند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی گفت: این مصوبه از پنج‌شنبه همین هفته ۲۱ تیرماه اجرا می‌شود.

وی با اشاره به گزارش ناپایداری برق در کشور گفت: در راستای مدیریت مصرف انرژی و با توجه به تداوم گرمای شدید هوا و گرد و غبار مقرر شد تمامی دستگاه‌های اجرایی روزهای پنج‌شنبه تا نیمه شهریور امسال تعطیل شوند.

به گفته وی؛ شرایط خراسان جنوبی مشابه استان‌های قم، یزد و خوزستان است که در این استان‌ها هم یک روز در هفته تعطیل شده است.

عباس‌زاده از تمامی دستگاه‌های اجرایی خواست تا نسبت به تنظیم دمای آسایش از ۲۴ تا ۲۶ درجه و استفاده از روشنایی طبیعی و راه‌اندازی مولد دیزیلی از ساعت ۱۰ صبح تا پایان وقت اداری در راستای مدیریت مصرف برق اقدام کنند تا انرژی برق در استان و کشور پایدار شود.

۴۷۲۳۶#‌اخبار_جامعه #‌اخبار_اجتماعی منبع: خبرآنلاین

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

از منتقدان جدی عملکرد زاکانی در شورای شهر تهران علی‌اصغر قائمی است. او در تشریح ماجرای پیش‌آمده در جریان شورا به نطق نرجس سلیمانی اشاره می‌کند و می‌گوید آقامیری یکی از اعضای شورا به سخنان سلیمانی معترض شد و از عبارت ناشایستی استفاده کرد. «دوستان ما نسبت به اعتراض واردشده از سوی آقای آقامیری معترض بودند که اساسا حق آزادی رای اعضای شورا باید حفظ شود و نباید دچار خودسانسوری شوند یا از بیان مطالب پرهیز کنند یا بترسند یا فضا را به شکلی مهندسی کنند که افراد حرف‌شان را بیان نکنند.»

3 ساعت پیش

زن جوان چینی که فقط ۲۵ کیلوگرم وزن دارد، تصویری از خود در رسانه‌های اجتماعی گذاشته است و می‌گوید قصد دارد بیشتر از این لاغر شود.

دیروز

زیبا زنی ۳۵ ساله است که قصد دارد از همسرش جدا شود. او می‌گوید کارهایی که شوهرش کرده راهی برای ادامه دادن به این زندگی برای او نگذاشته است.

15 ساعت پیش

با ورود داستانی قشم به منظور ساماندهی و نظارت بر وضعیت فعالیت اتباع خارجی ، ۲۵ واحد صنفی که در اجاره اتباع غیرمجاز بود، پلمب شد.

دیروز

عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: دولت و وزارت بهداشت باید نسبت به ایمنی بیمارستان‌ها توجه جدی داشته باشند.

23 ساعت پیش

جانشین پلیس راه راهور فراجا از ترافیک پر حجم در محور هراز خبر داد.

17 ساعت پیش

کمبود اتوبوس در مرز مهران سبب شد کرایه تاکسی به ۲ میلیون تومان برسد.

16 ساعت پیش

رئیس ادارۀ حفاظت و مدیریت حیات وحش، موزۀ تاریخ طبیعی و ذخائر ژنتیکی استان اصفهان با ذکر این نکته که پناهگاه حیات وحش عباس‌آباد نایین «بهشت گربه‌سانان» است، گفت: برای اولین بار موفق شده‌ایم که تصویر ۴ قلاده پلنگ ایرانی را در یک قاب به ثبت برسانیم.

1 روز پیش

انتشار فیلم به دار آویخته شدن یک قلاده سگ در شبکه های اجتماعی غرب مازندران به ویژه چالوس با واکنش جمعی از افکار عمومی و بینندگان آن در منطقه همراه شده. این در حالی است که مسوولان مدیریت شهری از این مساله اظهار بی‌اطلاعی کردند.

21 ساعت پیش

بیشتر...