خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

مسئولیت های اجتماعی عادلانه بین هیاتهای ورزشی توزیع شود ایسنا

مسئولیت‌های اجتماعی عادلانه بین هیاتهای ورزشی توزیع شود

ایسنا/یزدنماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس بر توزیع عادلانه مسئولیت‌های اجتماعی بین رشته‌های ورزشی تاکید کرد و گفت: هیات‌های ورزشی در خصوص جذب جوانان به سمت ورزش ارزیابی شوند.

«محمدصالح جوکار» در نشست بررسی مشکلات هیات‌های ورزشی استان یزد که با حضور برخی از روسای این هیات‌ها در دفتر نماینده مردم یزد برگزار شد، به فعالیت‌های اثرگذار هیات های ورزشی در استان اشاره کرد و گفت: فعالیت، انگیزه، پشتکار و اراده مسئولین هیات‌های ورزشی در استان یزد، باعث رشد و ترقی رشته‌ها خواهد شد که باید با جدیت دنبال شود.

وی با تاکید بر این که مدیریت کارآمد یکی از راه‌های پیشرفت در عرصه‌های مختلف ورزشی است، اضافه کرد: بسیاری از باشگاه‌های ورزشی امکانات و تجهیزات دارند ولی چون مدیر کارآمد ندارند، موفق نبوده‌اند.

جوکار در ادامه، ارزیابی هیات‌های ورزشی در خصوص جذب جوانان به سمت ورزش را خواستار شد و اضافه کرد: جمعیت شهرستان یزد بیش از ۷۰۰ هزار نفر است و لازم است که ارزیابی شود که چند نفر به سمت ورزش جذب شده‌اند.

وی عنوان کرد: طبق بررسی های انجام گرفته، یکی از دلایل اصلی در افزایش بیماری‌ها در استان یزد، عدم انجام فعالیتهای ورزشی است که باید در این زمینه فرهنگ سازی و برنامه ریزی شود.

وی یکی از وظایف ورزش و جوانان را حمایت از هیات‌های ورزشی بیان کرد و گفت: این مجموعه‌ها نیازمند مکان مناسب برای اجرای برنامه‌های خود هستند.

به گزارش ایسنا و به نقل از دفتر نماینده یزد، جوکار در خصوص توزیع ناعادلانه مسئولیت‌های اجتماعی بین رشته‌های ورزشی در استان یزد، اظهار کرد: در گذشته راه اندازی صندوق حمایت از ورزشکاران استان یزد را برای جمع آوری مسئولیت های اجتماعی و توزیع عادلانه آن بین رشته های مختلف ورزشی را پیشنهاد دادم که متأسفانه همراهی لازم صورت نپذیرفت و قرار بر این شد تا راهکار حل این موضوع را ارائه داده و شاهد توزیع عادلانه اعتبارات بین هیات‌ها و رشته‌های ورزشی باشیم.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وزارت خارجه سوریه در واکنش به وتوی آمریکا اعلام کرد، که آمریکا با این کار لکه ننگ دیگری به سوابق این کشور در ضربه زدن و تضعیف پایه‌های اقدام جمعی بین‌المللی و جهت گیری کورکورانه به نفع رژیم اشغالگر اسرائیل افزود.

نیم ساعت پیش

یک رسانه عبری زبان دلیل اصلی گفتگوی منابع مسئول اسرائیلی با رسانه‌های آمریکایی را افشاء و به جزئیاتی در مورد نحوه و دلایل بکارگیری این رسانه ها در راستای اهداف تل آویو پرداخت.

نیم ساعت پیش

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور در دومین روز سفر استانی خود به استان سمنان، صبح جمعه (۳۱ فروردین) با حضور در مصلی دامغان، در جمع مردم این شهرستان سخنرانی کرد.

نیم ساعت پیش

سرمربی قهرمان دوره گذشته جام ملت‌های فوتسال آسیا به احتمال رویارویی زودهنگام با تیم ملی کشورمان واکنش نشان داد.

نیم ساعت پیش

الناز شفیعیان به فینال کایاک تک‌نفره 500 متر در مسابقات قایقرانی آب‌های آرام آسیا و انتخابی المپیک راه یافت.

نیم ساعت پیش

در حالی که تیم بایرلورکوزن با اعتماد به سرمربی کم‌سابقه خود توانست طلسم 120 ساله قهرمانی در بوندس‌لیگا را بشکند، در لیگ برتر فوتبال ایران تنها چهار مربی خارج از چرخه فرصت کار پیدا کردند.

نیم ساعت پیش

یکی از بزرگترین مار‌های تاریخ ممکن است حدود ۴۷ میلیون سال پیش در اطراف جایی که اکنون هند می‌نامیم، خزیده باشد. دانشمندان موسسه فناوری هندی «رورکی» مجموعه‌ای از مهره‌های به خوبی حفظ شده‌ای را کشف کرده‌اند که احتمالا متعلق به یک مار غول پیکر ماقبل تاریخ است. به طرز وحشتناکی، این مطالعه نشان می‌دهد که این مار، که بلندتر از یک اتوبوس مدرسه بوده، احتمالا ظاهری مشابه یک آناکوندای امروزی داشته است.

نیم ساعت پیش

ارتش آمریکا اقدام به انتقال مقادیر زیادی موشک‌های رهگیری سامانه‌های پدافندی به رژیم صهیونیستی کرد.

نیم ساعت پیش

مردم استان یزد از عملیات غرورآفرین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به جنایات رژیم صهیونیستی، قدردانی و حمایت کردند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...