خبرگزاری ایسنا |
1 ماه پیش

آزادگان، الگو اسوه صبر هستند ایسنا

آزادگان، الگو و اسوه صبر هستند

ایسنا/لرستانمدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان گفت: آزادگان اسوه صبر هستند و رنج و سختی آن روزها و دوری از وطن را در سایه صبر و مقاومت سپری کردند.

حجت‌الاسلام دکتر هبت الله هاشمی در مراسم تجلیل از آزادگان شهرستان سلسله، به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اظهار کرد: آزادگان در آن دورانی که در زندان‌های عراق رنج و سختی‌ها را تحمل کرده‌اند، به تأسی از امام زین‌العابدین (ع) تمرین صبر کردند.

وی به دو ویژگی صبر و شکرگزاری آزادگان اشاره کرد و افزود: در آن دوران شما آزادگان در راه خدا صبر کرده‌اید و امروز نیز شکرگزاری در راه خدا را فراموش نکنید.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران لرستان خطاب به آزادگان، خاطرنشان کرد: آن زجر و مصیبتی که در زندان‌های عراق تحمل کرده‌اید، در روز قیامت پاداش آن را دریافت خواهید کرد.

هاشمی عنوان کرد: شما آزادگان از جانب خداوند انتخاب شده‌اید و قدر این نعمت را بدانید.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

کودکی در جنوب چین که پس از گیر کردن سرش بین نرده ها از بالکن طبقه هفتم یک مجموعه مسکونی آویزان شده بود با کمک یک جوان نجات یافت.

2 ساعت پیش

ابراهیم رئیسی رئیس جمهور ایران در گفتگو تلویزیونی خود گفت: با پیوستن ایران به گروه شانگهای به زیرساخت‌های اقتصادی آسیا متصل شدیم.

2 ساعت پیش

سازمان سنجش آموزش کشور کارنامه نهایی کنکور سراسری ۱۴۰۱ را منتشر کرد.

2 ساعت پیش

ئیس اتحادیه بنکداران مواد غذایی گفت: قیمت روغن ۵ کیلویی نسبت به دو ماه اخیر که ۴۰۰ هزار تومان بود الان ۲۹۵ هزار تومان شده است.

2 ساعت پیش

چین در یک دهه گذشته و از زمان ساخت اولین ناو هواپیمابر خود به نام لیائونینگ در سپتامبر ۲۰۱۲، پیشرفت چشمگیری در این زمینه داشته است.

2 ساعت پیش

وزیر امور خارجه گفت: به تلاش‌های قوی خود هم برای بی اثر کردن تحریم‌ها و هم برای لغو تحریم‌های ظالمانه علیه کشور ادامه می‌دهیم.

2 ساعت پیش

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن دنبال ناامید کردن مردم و بدبین کردن آنها از نظام است، گفت: صدا و هیاهوی که دشمنان در فضای رسانه‌ای راه انداخته‌اند همین طبل توخالی است که نباید به آن توجه شود.

2 ساعت پیش

سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان همراه با بازیکنان لیگ برتری به ایران نمی‌آید.

2 ساعت پیش

ایرنا نوشت: با اعلام خبر فوت مهسا امینی بعد از فراخوانی در گشت ارشاد، ناآرامی‌هایی در نقاط مختلف کشور شکل گرفته و در بسیاری از نقاط به اغتشاش و درگیری کشیده شده است، اما منشأ این اعتراضات، عوامل گسترش ناگهانی آن و راهکارهای درست رویارویی با آن، موضوعاتی مهم و پیچیده است که بررسی آنها، نیازمند دریافت نظر نخبگان است.​​​​​​​

3 ساعت پیش

بیشتر...