خبرورزشی |
۱ هفته پیش

طعنه یک استقلالی به طارمی رفقا در جام جهانی ۹۸ هم اختلاف نظر بود اما عابدزاده، خداداد دایی دخالت نکردند

علی لطیفی پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت که تیم ملی با این اتفاقات تلخ و عجیب وارد باتلاق می‌شود.

طعنه یک استقلالی به طارمی و رفقا/ در جام جهانی ۹۸ هم اختلاف‌نظر بود اما عابدزاده، خداداد و دایی دخالت نکردند
  • جاباما

علی لطیفی، پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره اختلاف و دو دستگی در تیم ملی فوتبال گفت: متاسفانه  شاهد اتفاق عجیب و تلخی در تیم ملی فوتبال هستیم  و بازیکنانی که بخش عمده شان در اروپا بازی می‌کنند و آشنایی با قوانین حرفه‌ای دارند به نفع یک مدیر استوری می‌گذارند. به نظرم تیم ملی فوتبال کشورمان ناخواسته به سمت باتلاقی پیش می‌رود که خروج از آن غیر ممکن است. در فوتبال جهان هرگز نمی‌بینید که بازیکنان یک تیم ملی یا باشگاهی به نفع یا ضرر یک مدیر استوری بگذارند و یا بزرگان تیم  علیه سرمربی خود جبهه گیری کنند.

تیم ملی آرژانتین با اتحاد بازیکنان قهرمان کوپا آمریکا شد 

لطیفی گفت: تیم‌هایی در سطح ملی و باشگاهی در فوتبال اروپا و ایران موفق شدند و به قهرمانی رسیدند  که اتحاد  و همدلی بین مدیریت، کادر فنی و بازیکنان وجود داشته است.  به طور مثال تیم ملی آرژانتین در مسابقات  کوپا آمریکا با مربی کم تجربه قهرمان شد و موفقیت این تیم به خاطر اتحاد بین بازیکنان بود. البته  تیم ملی آرژانتین در جام جهانی ۲۰۱۸ ناکام بود، اما این تیم با همین اتحاد می‌تواند در جام جهانی قطر قهرمان شود.

بزرگان تیم ملی فوتبال در جام جهانی فرانسه دخالت نمی‌کردند  

پیشکسوت فوتبال کشورمان تصریح کرد: من در جام جهانی ۹۸ فرانسه افتخار همراهی تیم ملی فوتبال را داشتم. در آن دوره اختلاف نظر وجود داشت، اما بازیکنان با یکدیگر اتحاد داشتند. تمام بازیکنان ایویچ را دوست داشتند و به نظرم  اگر او در تیم ملی می‌ماند در آن صورت می‌توانستیم به مرحله بعد جام جهانی نیز صعود کنیم، اما متاسفانه ایویچ را برکنار و جلال طالبی را جایگزین کردند. بزرگان تیم ملی همانند عابدزاده، خداداد عزیزی و دایی در این باره دخالت نکردند که چرا ایویچ کنار گذاشته شد. جلال طالبی مربی ضعیفی بود، اما بازیکنان عرق ملی داشتند و بهترین برد تاریخ فوتبال ایران را برابر آمریکا رقم زدیم.

لطیفی گفت: متاسفانه بازیکنان تیم ملی همانند مهدی طارمی، سردار آزمون و جهانبخش که ستون  و جزو بزرگان تیم ملی هستند استوری مشترک در جهات حمایت از یک مدیر فوتبالی گذاشتند. به نظرم این اتفاقات به تیم ملی ضربه می‌زند و اگر این رویه ادامه داشته باشد نتایج تیم ملی در جام جهانی قطر  فاجعه خواهد بود.



#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

قیمت سمند LX امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ به ۳۱۱ میلیون تومان و قیمت پراید ۱۳۱ به ۱۸۳ میلیون تومان رسید.

2 ساعت پیش

وحید قلیچ پیشکسوت باشگاه پرسپولیس ضمن بیان انتقاداتی علیه سرمربی سرخپوشان، تمایل خود را نسبت به حضور در تیم رقیب اعلام کرد.

2 ساعت پیش

رئیس فدراسیون تنیس روی میز با اشاره به عملکرد نمایندگان این رشته در بازی‌های اسلامی گفت: در بخش پاراتنیس روی میز نتایج طبق انتظار بود اما در بخش تنیس روی فراتر از انتظار ظاهر شدیم.

2 ساعت پیش

ریکاردو ساپینتو، روی نام سه بازیکن تیمش خط قرمز کشید.

2 ساعت پیش

معاون اجرایی رئیس‌جمهور از شروع دور دوم سفرهای استانی آیت‌الله رئیسی پس از ارزیابی سفرهای دور اول خبر داد.

2 ساعت پیش

وزیر جهادکشاورزی با تاکید بر اینکه نگاه ما پایداری خودکفایی در گندم و نان است، گفت: در سال‌های گذشته خودکفایی گندم داشتیم، اما این حرکت سینوسی بود و ما به دنبال پایداری این امر هستیم.

2 ساعت پیش

رضا عطاران برای مقطعی در زمان ممنوع الکاری مجبور شد به شغلی بسیار متفاوت تر از بازیگری رو بیاورد.

2 ساعت پیش

ویس‌کرمی؛ عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: کاری را که دولت‌ها و مجلس‌های گذشته درباره رتبه بندی شهامت انجام آن را نداشتند، کمیسیون ورود پیدا کرد و آن را به سرانجام رساند. مبالغی که از شهریور ۱۴۰۰ به معلمان پرداخت نشده، دِینی به گردن دولت محسوب می‌شود.

2 ساعت پیش

بیشتر...