مدال |
7 ماه پیش

کی روش: سیستم را در کتاب جوکم می نویسم

تیم ملی فوتبال مصر برای جلوگیری از حذف زودهنگام از رقابت های جام ملت های آفریقا به دنبال پیروزی است....

کی روش: سیستم ۵-۵-۰ را در کتاب جوکم می نویسم!

به گزارشمدال و به نقل از ورزش سه، تیم ملی فوتبال مصر که در نخستین دیدار خود از رقابت های جام ملت های آفریقا با یک گل برابر نیجریه تن به شکست داد، امروز در دومین دیدار خود به میدان می رود. این دیدار در استادیوم آرمدی آجیا برگزار می شود همان استادیومی که مصر نخستین بازی خود را در آنجا انجام داد و مغلوب شد.

کارلوس کی روش سرمربی پرتغالی تیم ملی مصر در نشست خبری روز گذشته بر اهمیت دیدار با گینه بیسائو تاکید کرد و گفت: هدف ما همیشه پیروزی و ارائه کیفیتی ممتاز در مسابقه است. برای رقابت در این پیکارها و کسب قهرمانی، همه مسابقات مهم هستند. ما بدون تقلید از سبک بازی سایر تیم ها به دنبال اثبات خودمان هستیم و برای هر مسابقه، برنامه ریزی مناسب برای آن دیدار وجود دارد.

کی روش همچنین درباره انتقادها از او در پی استفاده از سیستم عجیب ۵-۵-۰ در دیدار برابر نیجریه نیز پاسخ داد: مسئولین برگزار کننده مسابقه یک ساعت و نیم قبل از شروع بازی از من خواستند که فرم بازی و لیست بازیکنان را پر کنم. بعد از اعلام شماتیک بازی نیجریه، باور نمی کردم افراد حرفه ای اینطوری ترکیب تیمم را ۵-۵-۰ بکشند. بعد از اعلام بازنشستگی و کنار گذاشتن مربیگری، کتاب جوکی خواهم نوشت و این وضعیت را نیز در آن کتاب می نویسم.

کی روش: سیستم ۵-۵-۰ را در کتاب جوکم می نویسم!

روزنامه بریتانیایی "سان" پس از دیدار نخست برابر نیجریه، به نحوه بازی تیم ملی مصر به رهبری کارلوس کی روش انتقاد کرد و گزارشی را با عنوان "این چه جهنمی است؟"، منتشر کرده بود. این روزنامه در ادامه نوشته بود: نحوه بازی تیم مصر بینندگان جام ملت های آفریقا را به دلیل استفاده از سیستم بی سابقه "۵-۵-۰" مقابل نیجریه در بازی افتتاحیه صلاح و رفقایش، گیج کرد.

کی روش: سیستم ۵-۵-۰ را در کتاب جوکم می نویسم!

کی روش همچنین در این نشست خبری گفت: صلاح بخشی از تیم است، با هم می بریم و با هم می بازیم و همانطور که همیشه می گویید ما یک تیم هستیم. بازیکنان توانایی غلبه بر غم و اندوه ناشی از شکست برابر نیجریه را دارند و ما می توانیم برابر گینه بیسائو و سودان به پیروزی برسیم. می خواهیم گینه بیسائو را شکست دهیم تا باخت مقابل نیجریه را جبران کنیم و شرایط گروه را اصلاح کنیم تا شانس خود را برای صعود به دور دوم حفظ کنیم.

کی روش: سیستم ۵-۵-۰ را در کتاب جوکم می نویسم!

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی مصر همچنین با تکذیب اخباری مبنی بر وجود اختلاف با جمال علام رئیس فدراسیون فوتبال مصر گفت: پس از صحبت های رئیس فدراسیون فوتبال مصر در مورد قراردادم با تیم ملی مصر، هیچ بحرانی وجود ندارد و برای او آرزوی بهبودی از ویروس کرونا دارم.#‌فوتبال #‌اخبار_ورزشی منبع: مدال

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

اولین تمرین پرسپولیس با حضور یورگن لوکادیا برگزار شد.

10 ساعت پیش

میلاد عبادی پور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران اوکراین را تیمی قابل احترام و جنگنده تلقی کرد.

10 ساعت پیش

ویرژیل فن دایک، مدافع هلندی لیورپول امیدوار است داروین نونیز در آینده بتواند خودش را کنترل کند.

10 ساعت پیش

مهاجم ایرانی العربی در جریان برتری تیمش برابر المرخیه حضور نداشت.

10 ساعت پیش

یکشنبه شب در بازی برابر آلمریا، برای اولین بار در تاریخ رئال مادرید، چهار بازیکن فرانسوی از ابتدا در ترکیب بودند.

10 ساعت پیش

جلسه ای در باشگاه پاری سن ژرمن بین نیمار و کیلیان امباپه برگزار و مشکلات بین طرفین حل شده است.

10 ساعت پیش

مایک دین، داور بازنشسته انگلیسی که به عنوان داور VAR فعالیت می‌کند، به دلیل عملکردش در دیدار چلسی و تاتنهام، به مدت یک هفته از حضور در اتاق VAR منع شد.

10 ساعت پیش

شایعه اختلاف سرمربی مس کرمان با مدیرعامل این باشگاه صحت ندارد و اتفاقات اخیر این باشگاه ریشه در ماجرای دیگری دارد.

10 ساعت پیش

کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه‎‌ای به پنج کشور پیشنهاد میزبانی از لیگ قهرمانان آسیا را به آنها ارائه کرده است.

10 ساعت پیش

بیشتر...