خبرورزشی |
۱ هفته پیش

تجاوز ستاره فوتبال تایید شد دو سناریوی متفاوت از شیوه دستگیری دنی آلوس

تجاوز ستاره فوتبال تایید شد/ دو سناریوی متفاوت از شیوه دستگیری دنی آلوس
منبع:تسنیم
زمان مطالعه: ۳ دقیقه

شواهد و قراین به سمتی پیش رفته‌اند که احتمال اثبات اتهام دنی آلوس به تجاوز را افزایش می‌دهند.

 • اجاره ویلا شمال jabama
 • اجاره ویلا شمال jabama

و به نقل از مارکا؛ شانس تبرئه شدن دنی آلوس از اتهام تجاوز به شهروند اسپانیایی - اتفاقی که در روز سی‌ام ماه دسامبر سال ۲۰۲۲ رخ داد - به حداقل رسیده است. مدارک و شواهد جدیدی درباره پرونده جنجالی ستاره سابق بارسلونا منتشر شده که ادعای بیگناهی او را زیر سؤال می‌برد و شاید میخ آخر را به تابوت شانس او برای تبرئه شدن بزند.

مهمترین مدرک، گزارش پزشکی قانونی است که ادعای تجاوز، مطرح شده از سوی قربانی پرونده را تأیید و بالعکس ادعای بی‌گناهی آلوس را کذب می‌داند. طبق این گزارش؛ در نخستین معاینات صورت گرفته روی قربانی پس از وقوع حادثه، نه تنها آثار درگیری فیزیکی در بدن او یافت شده، بلکه علائم بالینی از وقوع تجاوز هم دیده شده است. در همین راستا روزنامه «پرنسا ایبریکا»ی اسپانیا نوشته است که واحد تحقیقات و شناسایی پلیس اسپانیا، آثار انگشتان آلوس را هم روی بدن قربانی رؤیت کرده که احتمال وقوع تجاوز را قوت می‌بخشد.

مدرک دیگری که علیه آلوس و به نفع قربانی به دست پلیس رسیده، فیلمی است که به صورت اتفاقی توسط دوربین نصب شده روی لباس یکی از عوامل کلوب شبانه محل وقوع حادثه ضبط شده است. طبق گزارش نشریه «پریودیکو»ی اسپانیا، در این کلیپ ویدئویی که از نخستین لحظات پس از وقوع حادثه ضبط شده، تصویر زن جوانی مشخص است که با حالتی بسیار مضطرب و ناراحت، بی‌وقفه گریه می‌کند و به اطرافیان خود می‌گوید که دنی آلوس به او تجاوز کرده است.

این مطلب را هم بخوانید:بازیکنی دیگر در لیست سیاه متجاوزان؛ آبروریزی برزیلی/ وثیقه بی‌وثیقه، به زندان برو!

تجاوز ستاره فوتبال تایید شد/ دو سناریوی متفاوت از شیوه دستگیری دنی آلوز

دو سناریوی متفاوت درباره شیوه دستگیری آلوس

سوای ماجرای رخ داده و اتهامی که به آلوس نسبت داده شده، شیوه دستگیری او به خاطر این اتهام نیز خود یک سوژه قابل توجه برای رسانه‌های اسپانیایی بوده است. درباره شیوه دستگیری بازیکن برزیلی دو فرضیه متفاوت وجود داشت. نخست اینکه او با ترفندهای وکلای قربانی؛ از مکزیک (کشوری که در آن بازی می‌کند) به اسپانیا برگشته و بلافاصله دستگیر شده و دوم اینکه پلیس با وی درباره اتهامات صحبت کرده و بازیکن شخصاً پذیرفته که خودش را به پلیس معرفی کند.

در این راستا، نشریه کورئو نوشته که دنی آلوس بعد از صحبتی که با وکیل قبلی‌اش میراندا پوئنته ویلسون (کسی که اخیراً با او قطع همکاری کرد و جای خود را به کریستوبال مارتل داد) قبول کرد که داوطلبانه به بارسلونا برگردد و درباره شکایتی که از او صورت گرفته، توضیح دهد اما بازیکن پیشین بارسلونا دقیقاً نمی‌دانسته که به چه دلیل از او شکایت شده و زمانی متوجه وخامت اوضاع می‌شود که همه مدارک و شواهد موجود دال بر تجاوز وی، مقابلش گذاشته می‌شود، چیزهایی که قبل از احضارش به اطلاع او رسانده نشده بود تا مبادا از بازگشت به اسپانیا خودداری کند.

در گزارش دیگری که توسط نشریه وانگاردیا منتشر شده، آمده است که آلوس بعد از تماسی که پلیس کاتالونیا با وکیل او داشته؛ از صدور قرار بازداشتش مطلع می‌شود. با این حال او قول می‌دهد که به بارسلونا برگردد و پس از شرکت در مراسم خاکسپاری مادر همسرش در شهر تنریف، خودش را معرفی کند.

آلوس اخیراً به دلیل نگرانی از به خطر افتادن امنیتش از زندان برایانس یک به زندان برایانس ۲ که اغلب زندانیان آن مجرمان پرونده‌های تجاوز هستند، منتقل شده و با توجه به مخالفت قاضی پرونده با صدور قرار وثیقه برای آزادی‌اش، فعلاً باید در بند بماند تا موعد دادگاهش پس از تکمیل تحقیقات پرونده فرا برسد، هر چند با مدارک و شواهد موجود، احتمال محکومیت وی وجود دارد که اگر این اتفاق رخ دهد از ۴ تا ۱۲ سال پشت میله‌ها خواهد بود.

در همین ارتباط:همسر دنی آلوس سکوت خود را شکست/ با مرگ مادرم کنار نیامده‌ام که حالا همسرم...

وب‌گردی و دیدنی‌های ورزش

 • پیکه باز هم تهدید شد/ زن‌ها گریه نمی‌کنند، زن‌ها انتقام می‌گیرند

 • ۳ استقلالی از حضور در لیست مازاد نجات پیدا کردند!

 • بمبی که فتح‌الله‌زاده می‌خواهد بترکاند کیست؟/ همبازی نیمار و خرید ناموفق سیتی

 • روزی که ساپینتو سرمربی شد گفتم این آقا به استقلال ضربه می‌زند/ یزدانی را قربانی اشتباهاتشان کردند/ حس می‌کنم باشگاه هم این مربی را نمی‌خواهد

 • پشت پرده گره کور بازیکن مازاد یحیی و پرسپولیس/ چه کسی صحبت‌های سیامک نعمتی با تیم لیگ برتری را به گوش درویش رساند؟

 • علی بابا
 • کارنامه

برچسب‌ها

 • دنی آلوس
 • خبر ویژه


#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بیشتر...