هواپیمای توقیفی در آمریکا ارتباطی با شرکت ماهان ندارد all tv logo

هواپیمای توقیفی در آمریکا ارتباطی با شرکت ماهان ندارد
اقتصادیراه و شهرسازی

محمد محمدی‌بخش رئیس سازمان هواپیمایی کشوری در گفت‌وگوی تلویزیونی گفت: این هواپیما متعلق به ونزوئلا بوده و همانطور که وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران نیز توقیف آن را محکوم کرد، در تمام دنیا نیز این اقدام محکوم است.

وی با بیان اینکه اینگونه اقدامات به هیچ عنوان مورد تأیید سازمان‌های جهانی به ویژه ایکائو نیست، گفت: چنین اقداماتی یکطرفه و یکجانبه گرایانه است و ایمنی و امنیت بخش هوانوردی غیر نظامی را دچار مخاطره می‌کند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: این کار مورد قبول هیچ کشوری در دنیا نیست آن را محکوم می‌کنیم.

محمدی بخش تأکید کرد: هم مالکیت، هم پرچم و هم تابعیت این هواپیما متعلق به ونزوئلا است.

منبع: ایرنا

باشگاه خبرنگاران جواناقتصادیراه و شهرسازی#‌اخبار_اقتصادی منبع: خبرگزاری باشگاه خبرنگاران

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان، گفت: افرادی را انتخاب کنیم که توان تحول آفرینی داشته باشند و بتوانند مجلس قوی تشکیل دهند و به دنبال خدمت به نظام اسلامی و مردم باشند.

4 دقیقه پیش

عضو شورای برنامه‌ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت خراسان شمالی گفت: یکی از راه‌های تعیین سرنوشت خود همین شرکت در انتخابات است که می‌توانیم با رای خود آینده کشور را تعیین کنیم.

3 دقیقه پیش

نماهنگ ما می آییم با موضوع انتخابات امروز رونمایی شد.

6 دقیقه پیش

آمریکا از صدور بیانیه‌‌ای علیه اسرائیل که به دنبال محکوم کردن رژیم صهیونیستی بخاطر شلیک به سمت فلسطینی‌ها در اطراف یک کاروان امدادرسان در شمال غزه بود جلوگیری کرد.

5 دقیقه پیش

مردم سراسر استان چهارمحال و بختیاری در شهرستان‌ها با حضور پرشور خود پای صندوق‌های رای، نشان دادند که پای نظام و انقلاب ایستادند.

5 دقیقه پیش

رئیس ستاد انتخابات کشور گفت: مدیران شعب اخذ رای توجه دارند که هرکس با یکی از پنج مدرک هویتی به شعبه مراجعه کرد می‌توان رأی وی را اخذ کرد.

3 دقیقه پیش

نشست بین‌المللی دیپلماسی آنتالیا با حضور مقامات کشورهای مختلف از جمله ایران در ترکیه آغاز به کار کرد.

4 دقیقه پیش

رأی‌گیری در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری از ساعت 08:00 امروز در استان کردستان آغاز شده و در حال جریان است.

4 دقیقه پیش

در حالی که رژیم صهیونیستی با گسترش دایره حملات خود به جنوب لبنان تلاش داشت ساکنین این مناطق را وادار به ترک خانه و کاشانه خود نماید، مقاومت و ایستادگی اهالی جنوب لبنان سبب شده تا این مسئله به فشار مضاعفی بر ارتش اسرائیل مبدل شود.

4 دقیقه پیش

بیشتر...