خبرگزاری ایسنا |
۱ هفته پیش

۳۵ پروژه در راستای تحقق شعار سال در همدان تعریف شده است ایسنا

۳۵ پروژه در راستای تحقق شعار سال در همدان تعریف شده است

ایسنا/همدانمعاون امور اقتصادی استاندار همدان با بیان اینکه در استان همدان ۳۵ پروژه در راستای تحقق شعار سال تعریف شده است، گفت: در راستای تحقق «جهش تولید با مشارکت مردم» ۳۵ مأموریت و پروژه برای دستگاه‌های اجرایی تعریف و ابلاغ شده است.

سیدمجتبی حسینی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی استان موظفند علاوه بر برنامه‌های ابلاغی وزارتخانه‌های خود، برنامه‌های تعریف شده در استان را انجام دهند و استانداری نیز بازرسی و ارزیابی‌های فصلی را در پیشبرد این اهداف دنبال خواهد کرد.

وی با بیان اینکه امسال نیز مشابه سال گذشته شعار سال و فرمان رهبری در حوزه اقتصاد بود، تصریح کرد: رهبر انقلاب در شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» نقش اساسی و تأثیرگذار مردم در جهش تولید را عنوان کردند که در استان همدان در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست‌های دولت از روزهای ابتدایی سال برنامه‌ریزی‌هایی صورت گرفت و سعی کردیم برنامه‌ای برای تحقق شعار سال تدوین شود.

معاون امور اقتصادی استاندار همدان خاطرنشان کرد: یکی از مصادیق جهش تولید با مشارکت مردم توجه به تعاونی‌ها و کارهای گروهی و جمعی است که در استان همدان توجه ویژه‌ای به این موضوع شده و در این راستا هدف‌گذاری شده تا از طریق آسیب‌شناسی حوزه‌های اقتصادی به دنبال راهکارهای واگذاری بخش‌های اقتصادی به مردم و مشارکت مردم باشیم.

حسینی با بیان این که با جلب مشارکت مردم توسط دستگاه‌های اجرایی انتظار تحقق شعار سال را در استان همدان داریم، ادامه داد: در راستای تحقق شعار سال یکی از برنامه‌های تدوین شده اختصاص سهم ۴۲ درصدی اشتغال فارغ‌التحصیلان است.

وی معرفی ظرفیت‌های اقتصادی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش کشاورزی و گیاهان دارویی به مردم را از دیگر برنامه‌های تدوین شده استان در راستای تحقق شعار سال دانست و گفت: در بخش معادن، هوشمندسازی معادن و افزایش بهره‌وری از طریق تقویت صنعت معدن و واگذاری به مردم در برنامه استان درسال‌جاری قرار دارد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

در این ویدئو یک آشپز روستایی اهل چین را می بینید که به پخت یک غذای محلی با جگر غول پیکر گاو می پردازد.

نیم ساعت پیش

رئیس سازمان هواپیمایی کشور گفت: هنوز هیچ تغییر قیمتی در بلیت هواپیما ایجاد نشده و تصمیم گیرنده اصلی در این بخش ستاد تنظیم بازار است.

یک ربع پیش

اسرائیل با حمله پیچیده ایران مواجه شد. سامانه تسلیحاتی اسرائیل شامل موشک‌های دوان ویتنام است که میزان شکست برخی از آنها به 15 درصد می‌رسد.

نیم ساعت پیش

بایدن به نتانیاهو گفته آمریکا از حمله متقابل اسراییل به ایران حمایت نخواهد کرد و بهتر است نتانیاهو پرونده را ببندد.

نیم ساعت پیش

حضرت آیت الله خامنه ای در حکمی حجت‌الاسلام عبدالعلی توجّهی را به سِمت تولیت مدرسه و مسجد شهید مطهری منصوب کردند.

نیم ساعت پیش

کارخانه احیاء شماره 2 شرکت احیاء استیل فولاد بافت در اردیبهشت‌ماه 1403 با ظرفیت تولید 800 هزار تن آهن اسفنجی در سال به بهره‌برداری می‌رسد.

نیم ساعت پیش

سفرای انگلیس، فرانسه و آلمان در تهران در پی مواضع غیر مسئولانه برخی مقامات این کشور‌ها در قبال پاسخ متقابل ایران به سلسله اقدامات رژیم صهیونیستی علیه اتباع و منافع کشورمان به وزارت امور خارجه احضار شدند.

نیم ساعت پیش

در این ویدئوی جالب و تماشایی نحوه پخت ۲۰ کیلو واویشکای مرغ توسط آشپز‌های مشهور هندی را در خیابان‌های این کشور مشاهده خواهید کرد.

یک ربع پیش

آخرین فهرست از ۳۰ فیلم پرفروش تاریخ سینما منتشر شد.

13 دقیقه پیش

بیشتر...