ورزش سه‌ |
6 روز پیش

نفت مهاجری تیمی که خیال سقوط ندارند ورزش سه

کد خبر : 1824431 |25 اردیبهشت 1401 ساعت 12:47 |2,619 بازدید |0دیدگاه

نفت و مهاجری؛ تیمی که خیال سقوط ندارند

مسجد سیلمان، شهر اولین ها و جایی که فوتبال برای اولین بار در ایران در آنجا بازی شد تا پای جان برای ماندن در لیگ برتر می جنگند.

به گزارش "ورزش سه"، رضا مهاجری که پیش تر در تیم پدیده و حتی نساجی نشان داده بود دوست دارد تیمش روی زمین بازی کند روزهای حساسی را در شهر مسجد سلیمان و تیم نفت سپری می کند چرا که خوب می داند تنها دلخوشی مردم منطقه تیم نفت است. اگر چه مصاف نفت مسجد سلیمان – نساجی بدون تماشاگر بود اما تماشاگران زیادی خود را به درب ورودی استادیوم رسانده بودند تا پیش ازورود تیم به استادیوم به آنها دلگرمی و روحیه دهند.

شروع بازی با پرس از سوی شاگردان رضا مهاجری همراه بود و تیم نساجی که به نظر می رسد به خاطر پشت سر گذاشتن بازی ها سخت و پرفشار در جام حذفی کمی خسته بود با اشتباهاتی که در خط دفاعی داشت موقعیت های خوب به نفت داد اما علیرضا حقیقی و تیر دروازه اجازه ندادند دروازه نساجی باز شود. در ادامه این شاگردان اسماعیل اسماعیلی بودند که عنان اختیار را از دست گرفت و با توجه به تغییر شیوه حملاتی خوب را از کناره ها طراحی کردند و در نهایت توسط کریم اسلامی بهترین مهاجم خود به گل رسیدند.


نیمه دوم کاملا طبیعی بود که تیم نفت برای به تساوی کشاندن بازی جلو بکشد و توپ های متعددی را روی دروازه نساجی بریزد که خط دفاعی نساجی رو دفع توپ ها خوب عمل کرد تا اینکه در ثانیه های پایانی بازی روی دفع یکی از این توپ ها مرتکب اشتباه شد و همین اشتباه کافی بود که نفت مسجد سلیمان گل تساوی را به ثمر برساند اما همانند نساجی که در نیمه اول خوش شانس بود در نیمه دوم خوش شانس بود که روی ضد حملات دروازه اش باز نشد. آنچه که در این دیدار دیده شد تلاش شاگردان رضا مهاجری تا ثانیه های پایانی بازی برای رسیدن به گل بود. و ایضا تعویض هایی که از سوی رضا مهاجری صورت گرفت.

بله نفت مسجد سلیمان و رضا مهاجری خیال سقوط ندارند. آنها با وجود همه ناملایمت ها از جمله بدون تماشاگر کردن مسابقه برای بردن و ماندن می جنگند و با این شیوه از بازی به نظر می رسد شانس نفت مسجد سلیمان نسبت به فجر سپاسی و شهر خودرو برای بیشتر است. به این خاطر که تهاجمی و در جریان بازی موقعیت های زیادی روی دروازه حریف به وجود می آورد. شاید اگر امروز نفت مسجد سلیمان یکی از تیم های میانه جدول بشمار می رفت امروز بهتر این موقعیت ها را تبدیل به گل می کرد و به نظر می رسد علت هدردادن موقعیت ها توسط مهاجمان نفت که در بازی های پیش از نساجی هم دیده شد استرس به خاطر جایگاه تیم در جدول رده بندی است.

نفت مسجد سلیمان
فوتبال


#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

علیرضا اشرف، مدیر رسانه پرسپولیس با انتشار رشته توئیت در صفحه خود به اتفاقات تبریز و بیانیه مسئولان تراکتور واکنش نشان داد.

5 ساعت پیش

مربی جوان تراکتور طی چند وقت اخیر همان نقشی را در این تیم داشته که کریم باقری در پرسپولیس به عهده دارد.

5 ساعت پیش

گلزنی متین کریم زاده مقابل هوادار کافی بود تا طلسم نبردن های این تیم شکسته شود.

5 ساعت پیش

کافو، اسطوره فوتبال برزیل، تمجید ویژه‌ای از مدافع انگلیسی لیورپول انجام داده است.

5 ساعت پیش

میلاد عبادی پور بعد از 5 سال بازی در ترکیب اسکرا بلچاتوف لهستان رسما از این تیم جدا شد.

5 ساعت پیش

در دوره مدیریت مهدی تاج در فدراسیون فوتبال بود که پیشنهاد حضور در کادر فنی تیم ملی به کریم باقری مطرح شد.

5 ساعت پیش

تمرین امروز (شنبه) پرسپولیس به کارهای بدنسازی اختصاص داشت.

5 ساعت پیش

دروازه‌بان تازه وارد پرسپولیس مدعی است که علیرغم هجمه‌ای که متوجه وی بوده، تمام تلاش خود را داشته تا عملکرد قابل توجهی در این تیم به جا بگذارد.

5 ساعت پیش

اعضای کادر فنی و سرپرستی و بازیکنان تیم امید ایران امشب تهران را به مقصد بغداد ترک می‌کنند.

5 ساعت پیش

بیشتر...