خبرگزاری ایسنا |
۲ هفته پیش

لیگ برتر بسکتبال شکست نماینده شیراز در بندرعباس ایسنا

لیگ برتر بسکتبال؛ شکست نماینده شیراز در بندرعباس

ایسنا/فارسنماینده شیراز در لیگ برتر بسکتبال، نوزدهمین دیدار خود در این رقابت‌ها را با شکست پشت سر گذاشت.

از هفته نودزهم این رقابت‌ها عصر امروز، ۲۴ بهمن‌ماه یک دیدار در سالن فجر شهر بندرعباس به انجام رسید و دو تیم فولاد هرمزگان و لیموندیس شیراز به مصاف هم رفتند.

در ترکیب لیموندیس بازیکنانی چون وحید خالقی‌فر، وحید دلیر زهان، وحید اسلامی، مهدی جعفری، مصطفی رضایی، سروش دهقان، آرش ثابتی، رضا نادری، محمدامین خسروی، فربود سعادت نیا، امیرحسین نصیرایی و کوروش جهانگیری با هدایت محمدرضا اسلامی حضور داشتند.

نکته بسیار جالب در تیم فولاد هرمزگان که رضا هنگام‌پور بازیکن سابق تیم پگاه فارس را به عنوان سرمربی روی نیمکت خود داشت، استفاده از یک بازیکن نام آشنا و ۴۷ ساله بود! بابک نظافت بازیکن سابق تیم ملی، همچنان به انجام بازی بسکتبال در بالاترین سطح کشور ادامه می‌دهد و در همین بازی هم یکی از بازیکنان موثر تیمش بود.

علاوه بر نظافت، دو بازیکن خارجی به نام‌های «جیوان مک کورمیک» آمریکایی و «مارکو پروویچ» از کشور مونته نگرو، عملکردی درخشان در ترکیب فولاد داشتند.

فولاد در نیمه نخست بهتر از حریف شیرازی کار کرد. آنها در دقایقی با اختلاف ۱۰ امتیاز از میهمان خود پیش افتادند، اما شیرازی‌ها توانستند فاصله را به حداقل برسانند.

در نهایت نیمه نخست با نتیجه ۴۱ بر ۳۸ به سود فولاد هرمزگان به پایان رسید.

در کوارتر نخست نیمه دوم، لیموندیس بهتر عمل کرد و توانست کار را با تساوی به کوارتر چهارم بکشاند.

شاگردان محمدرضا اسلامی در کوارتر پایانی مسابقه هم بهتر بازی را آغاز کردند و ۶۹-۶۷ از میزبان خود پیش افتادند، اما درخشش خیره کننده مارکو پروویچ و جیوان مک کورمیک، باعث شد تا نماینده هرمزگان امتیازات زیادی را به دست آورده و در نهایت با نتیجه ۹۰ بر ۸۰ پیروز میدان شود.

مک کورمیک با کسب ۳۳ امتیاز، بهترین بازیکن میدان شد و پروویچ هم ۲۶ امتیاز کسب کرد.

در تیم شیرازی هم مانند همیشه، جیلن بردلی آمریکایی بیشترین امتیاز را کسب کرد و بهترین بود. البته بردلی درخشش بازی‌های گذشته را نداشت و فقط ۱۶ امتیاز کسب کرد. محمدامین خسروی با ۱۵ و مهدی جعفری با ۱۳ امتیاز، دیگر بازیکنان امتیازآور لیموندیس بودند.

تیم لیموندیس شیراز با این شکست ۲۵ امتیازی شد و در رتبه نهم جدول باقی ماند. فولاد هرمزگان هم که با بازیکنان خارجی خود جان تازه‌ای گرفته، سومین پیروزی خانگی طی یک ماه گذشته را جشن گرفت و با ۲۳ امتیاز، موقتا بالاتر از مس رفسنجان روی پله دهم ایستاد.

انتهای پیام#‌اخبار منبع: خبرگزاری ایسنا

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

امسال انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری در استان قم به صورت تمام الکترونیکی در حال برگزاری است.

5 دقیقه پیش

رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی گفت: ۳۵ تا ۴۵ سال بیشترین سن مشارکت در انتخابات در این استان تاکنون بوده است.

یک ربع پیش

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: ۲ هزار و ۱۹۶ مدرسه در این استان، به عنوان شعبه اخذ رای در انتخابات یازدهم اسفند فعال هستند.

1 ساعت پیش

رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات خراسان رضوی گفت: ۸۴ درصد ارتباط دستگاه‌های احراز هویت از طریق APN است.

یک ربع پیش

نشست نقدوبررسی نمایش «روزی روزگاری سمنگان» با حضور منتقدان، نویسنده، کارگردان و اعضای این گروه نمایشی در تالار مشاهیر تئاتر شهر برگزار شد.

یک ربع پیش

فرماندار ویژه خرمشهر گفت: رأی به رأی هر شهروند امانت است و ما موظف هستیم از تمامی آراء مردم به نحو احسن مراقبت و صیانت کنیم.

یک ربع پیش

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: جریمه ۲۰ درصدی اخذ مالیات از بانک‌های متخلف و کاهش اعتبارات در پرداخت تسهیلات در دستور کار قرار گیرد.

1 ساعت پیش

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی انتظامی کشوراز انتخابات به عنوان رزمایش بزرگ سیاسی نام برد و گفت: حضور در انتخابات و انتخاب افراد اصلح، راه حل برون رفت از مشکلات بوده و در عین حال اقتدار آفرین است.

یک ربع پیش

رئیس ستاد انتخابات شوشتر و گتوند گفت: مردم دارالمومنین شوشتر از ابتدای ساعات رای‌گیری در شعب اخذ رای حضور یافته‌اند و تا این لحظه مشارکت قابل ملاحظه‌ای دیده شده است.

8 دقیقه پیش

بیشتر...