خبرداغ |
2 روز پیش

فرمانده بسیج: در حوادث اخیر، یک پایگاه بسیج هم سقوط نکرد حتی یکی از تجهیزات بسیج هم به دست دشمن نیفتاد

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج گفت: بسیج در مواجهه با این جنگ ترکیبی به صورت همه جانبه به میدان آمد و هیچ بسیجی یک قدم به عقب نیامد بلکه به قلب فتنه تازید و علیرغم تلاش دشمن یک پایگاه بسیج سقوط نکرد و حتی یکی از تجهیزات بسیج هم به دست دشمن نیفتاد.

فرمانده بسیج: در حوادث اخیر، یک پایگاه بسیج هم سقوط نکرد؛ حتی یکی از تجهیزات بسیج هم به دست دشمن نیفتادبه گزارشخبرداغبه نقل از فارس: رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه با اقدام سپاه مراکز توطئه در شمال عراق با دقت منهدم شد، گفت: دشمن هم در اقلیم کردستان عراق و سایر نقاطی که حضور داشت متحمل تلفات سنگین شد و توطئه او با شکست مواجه شد.

سردار غلامرضا سلیمانی در دیدار با آیت الله سید محمد سعیدی که امروز در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، با بیان اینکه بسیج کلمه طیبه الهی و یادگار امام راحل است، اظهار کرد: ما بر اساس فرمان رهبر معظم انقلاب در پایان سال ۹۹ که فرمان اعتلای بسیج را ابلاغ فرمودند برای باز سازماندهی و باز آرایی بسیج در گام دوم انقلاب تحول و اقدام جدیدی را آغاز کردیم.

وی با بیان اینکه تحول در بسیج با گفتمان سازی در سطح استان‌ها و تدوین برنامه ۵ ساله اول آغاز شده است، افزود: امسال اولین سال اجرای ۵ ساله اول است و در این مدت رویکردی که اتخاذ شده مورد استقبال مردم و بسیجیان قرار گرفته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه تلاش بسیج بر این است که برای تحقق دولت اسلامی، جامعه پردازی و تکثیر الگوی جمهوری اسلامی و برای تمدن‌سازی تلاش کند، گفت: بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب مردم باید در همه امور سالار خودشان باشند از این رو رویکردهایی که در بسیج اتخاذ شده در بعد فرهنگی، اجتماعی، تعلیم و تربیت، فضای مجازی، سازندگی و محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی، دفاع و امنیت، مردم پایه است.

وی با بیان اینکه تمرکز بسیج در پایگاه های مقاومت، تقویت اقشار با رویکرد جهاد امیدآفرینی، جهاد خدمت و جهاد تبیین در میدان های عملیاتی است، افزود: ما در اغتشاشات اخیر طراحی گسترده و پیچیده نظام سلطه و همه کشورهایی که از اقمار نظام سلطه قلمداد می شوند را شاهد بودیم ولی مردم با بصیرت و درایت در مقابله با این تهدید، آمادگی خود را نشان دادند، در کنار دشمن قرار نگرفتند و از آرمان های امام راحل و تدابیر رهبر معظم انقلاب دفاع کردند.

سلیمانی افزود: بسیج در مواجهه با این جنگ ترکیبی به صورت همه جانبه به میدان آمد و هیچ بسیجی یک قدم به عقب نیامد بلکه به قلب فتنه تازید و علیرغم تلاش دشمن یک پایگاه بسیج سقوط نکرد و حتی یکی از تجهیزات بسیج هم به دست دشمن نیفتاد.

وی با بیان اینکه با اقدام سپاه مراکز توطئه در شمال عراق با دقت منهدم شد، گفت: دشمن هم در اقلیم کردستان عراق و سایر نقاطی که حضور داشت متحمل تلفات سنگین شد و توطئه او با شکست مواجه شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: در حال حاضر شرایط خوبی در کشور وجود دارد و ما در اوج اقتدار و آمادگی به سر می بریم تا در خدمت به ملت بزرگ ایران در ایجاد امنیت و خدمات گسترده مورد نیاز مردم و طبقات پایین جامعه انجام وظیفه کنیم.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

نمایش تیم ملی فوتبال آمریکا در برابر انگلیس که منجر به نتیجه مساوی بدون گل شد این ذهنیت را برای برخی ایجاد کرده است که تیم ملی فوتبال ایران برای صعود کار بسیار سختی پیش رو دارد.

11 ساعت پیش

پاداش بازیکنان تیم ملی فوتبال بعد از پیروزی مقابل ولز به زودی پرداخت خواهد شد.

11 ساعت پیش

طارمی در گفتگوی کوتاه با دوربین فیفا، گفت: خدا را شکر توانستیم ولز را ببریم به خاطر هواداران که همیشه از ما حمایت و کمک زیادی کرده‌اند.

10 ساعت پیش

رئیس مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: تغییرات اقلیمی موجب گرم شدن زمین، افزایش دی‌اکسیدکربن، بالا آمدن سطح آب دریاها، بروز سیلاب‌ها، تغییرات آب و هوایی، گرد و غبار، کاهش منابع آب، باران‌های سیل‌آسا و به هم ریختگی فصول شده است.

10 ساعت پیش

وستون مک‌کنی، بازیکن آمریکایی، با خشک کردن دستهایش با لباس یکی از عکاسان باعث خنده تماشاگران شد اما برخی از طرفداران فوتبال از حرکات ناشایست خوششان نمی‌آید.

11 ساعت پیش

پای ارطغرول ساغلام ممکن است بار دیگر به ایران باز شود.

11 ساعت پیش

تهرانی‌ها در روز ۳ میلیون مترمکعب آب مصرف می‌کنند که با این حساب، حجم آب سد لتیان بدون درنظر گرفتن آب سد‌های دیگر‏، تنها برای پنج روز مصرف تهرانی‌ها کافی است.

10 ساعت پیش

مه مردم ما می‌خواهند که بحث امنیت ملی‌شان به عنوان نقطه مهم اقتدار ایران حفظ شود؛ در حالیکه برهم زدن نظم و انضباط عمومی و امنیت اجتماعی مساله‌ای است که دشمنان ما برای کشور طراحی کرده‌اند.

10 ساعت پیش

لیونل اسکالونی، سرمربی تیم ملی آرژانتین، سعی دارد از دیگو مارادونا برای الهام بخشیدن به شاگردانش استفاده کند.

11 ساعت پیش

بیشتر...