خبرداغ |
12 ماه پیش

فرمانده بسیج: در حوادث اخیر، یک پایگاه بسیج هم سقوط نکرد حتی یکی از تجهیزات بسیج هم به دست دشمن نیفتاد

سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج گفت: بسیج در مواجهه با این جنگ ترکیبی به صورت همه جانبه به میدان آمد و هیچ بسیجی یک قدم به عقب نیامد بلکه به قلب فتنه تازید و علیرغم تلاش دشمن یک پایگاه بسیج سقوط نکرد و حتی یکی از تجهیزات بسیج هم به دست دشمن نیفتاد.

فرمانده بسیج: در حوادث اخیر، یک پایگاه بسیج هم سقوط نکرد؛ حتی یکی از تجهیزات بسیج هم به دست دشمن نیفتادبه گزارشخبرداغبه نقل از فارس: رئیس سازمان بسیج با بیان اینکه با اقدام سپاه مراکز توطئه در شمال عراق با دقت منهدم شد، گفت: دشمن هم در اقلیم کردستان عراق و سایر نقاطی که حضور داشت متحمل تلفات سنگین شد و توطئه او با شکست مواجه شد.

سردار غلامرضا سلیمانی در دیدار با آیت الله سید محمد سعیدی که امروز در سالن محراب حرم مطهر بانوی کرامت انجام شد، با بیان اینکه بسیج کلمه طیبه الهی و یادگار امام راحل است، اظهار کرد: ما بر اساس فرمان رهبر معظم انقلاب در پایان سال ۹۹ که فرمان اعتلای بسیج را ابلاغ فرمودند برای باز سازماندهی و باز آرایی بسیج در گام دوم انقلاب تحول و اقدام جدیدی را آغاز کردیم.

وی با بیان اینکه تحول در بسیج با گفتمان سازی در سطح استان‌ها و تدوین برنامه ۵ ساله اول آغاز شده است، افزود: امسال اولین سال اجرای ۵ ساله اول است و در این مدت رویکردی که اتخاذ شده مورد استقبال مردم و بسیجیان قرار گرفته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه تلاش بسیج بر این است که برای تحقق دولت اسلامی، جامعه پردازی و تکثیر الگوی جمهوری اسلامی و برای تمدن‌سازی تلاش کند، گفت: بر اساس بیانیه گام دوم انقلاب مردم باید در همه امور سالار خودشان باشند از این رو رویکردهایی که در بسیج اتخاذ شده در بعد فرهنگی، اجتماعی، تعلیم و تربیت، فضای مجازی، سازندگی و محرومیت زدایی، اقتصاد مقاومتی، دفاع و امنیت، مردم پایه است.

وی با بیان اینکه تمرکز بسیج در پایگاه های مقاومت، تقویت اقشار با رویکرد جهاد امیدآفرینی، جهاد خدمت و جهاد تبیین در میدان های عملیاتی است، افزود: ما در اغتشاشات اخیر طراحی گسترده و پیچیده نظام سلطه و همه کشورهایی که از اقمار نظام سلطه قلمداد می شوند را شاهد بودیم ولی مردم با بصیرت و درایت در مقابله با این تهدید، آمادگی خود را نشان دادند، در کنار دشمن قرار نگرفتند و از آرمان های امام راحل و تدابیر رهبر معظم انقلاب دفاع کردند.

سلیمانی افزود: بسیج در مواجهه با این جنگ ترکیبی به صورت همه جانبه به میدان آمد و هیچ بسیجی یک قدم به عقب نیامد بلکه به قلب فتنه تازید و علیرغم تلاش دشمن یک پایگاه بسیج سقوط نکرد و حتی یکی از تجهیزات بسیج هم به دست دشمن نیفتاد.

وی با بیان اینکه با اقدام سپاه مراکز توطئه در شمال عراق با دقت منهدم شد، گفت: دشمن هم در اقلیم کردستان عراق و سایر نقاطی که حضور داشت متحمل تلفات سنگین شد و توطئه او با شکست مواجه شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: در حال حاضر شرایط خوبی در کشور وجود دارد و ما در اوج اقتدار و آمادگی به سر می بریم تا در خدمت به ملت بزرگ ایران در ایجاد امنیت و خدمات گسترده مورد نیاز مردم و طبقات پایین جامعه انجام وظیفه کنیم.#‌اخبار منبع: خبرداغ

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

ایسنا نوشت: توماس مسی، جمهوری‌خواه عضو مجلس نمایندگان آمریکا در مصاحبه‌ای اعتراف کرد که واشنگتن در ۲۰۱۴ به سرنگونی دولت قانونی و منتخب اوکراین کمک کرد.

نیم ساعت پیش

رئیس‌جمهوری تاجیکستان، دستور داد به تعداد خانوار‌های این کشور شاهنامه حکیم «ابوالقاسم فردوسی» منتشر شود و به طور رایگان در دسترس آن‌ها قرار گیرد.

نیم ساعت پیش

لیلی عاج در یک گفت‌و‌گو از عصبانیت منافقین برای ساخت فیلم سرهنگ ثریا گفت.

نیم ساعت پیش

تالار بزرگ شهر کاشان جمعه ۱۷ آذرماه ساعت ۱۸ میزبان مراسم پایانی هفتمین جشنواره تلویزیونی مستند خواهد بود.

یک ربع پیش

اتحادیه جهانی کشتی اسامی ۵ کاندیدای کسب عنوان برترین آزادکار جهان در سال ۲۰۲۳ میلادی را اعلام کرد.

نیم ساعت پیش

مشکلات رفلاکس نوزادان شیرخوار می‌تواند ناشی از تغذیه نادرست مادر باشد.

نیم ساعت پیش

روح‌الله مدبر، تحلیلگر مسائل روسیه با بیان اینکه سفر رئیس‌جمهور کشورمان به روسیه به هدف‌گذاری و نفوذ ایران در بازارهای روسیه، توسعه و باز کردن مسیر تجاری ایران با روسیه منجر می‌شود، گفت: روسیه بازار بی‌نهایت بکر و فرصت‌های ویژه‌ای برای سرمایه‌گذاری ایران و توسعه تجارت خارجی دارد که تأمین‌کننده منافع ملی ماست.

نیم ساعت پیش

حزب‌الله لبنان شامگاه چهارشنبه در بیانیه‌های جداگانه از حمله به چهار موضع نظامی ارتش رژیم صهیونیستی در شمال فلسطین اشغالی خبر داد.

نیم ساعت پیش

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: به دستگاه‌های خدمات‌رسان اعلام کرده‌ایم هرچه سریعتر تامین انشعابات واحدهای مسکن مهر پردیس را در اولویت خود قرار دهند.

نیم ساعت پیش

بیشتر...