خبرگزاری رضوی |
1 ماه پیش

اهتزاز پرچمهای فلسطین در کرانه باختری رضوی

فردا برگزار می‌شود؛
اهتزاز پرچمهای فلسطین در کرانه باختری
به گزارشخبرگزاری رضوی،به نقل از صوت القدس، منابع فلسطینی به راهپیمایی که فلسطینی ها در کرانه باختری برگزار خواهند کرد و طی آن پرچمهای فلسطین را به اهتزاز درخواهند آورد اشاره کردند.
بر اساس این گزارش، راهپیمایی فلسطینی‌ها بعد از ظهر فردا یکشنبه در میدان المناره در مرکز رام الله و در واکنش به اقدام تحریک آمیز صهیونیست ها در برگزاری راهپیمایی پرچم است که همزمان در بخش قدیمی قدس اشغالی برگزار می شود.
جنبش فلسطینی «الحراک الشبابی الشعبی» (جنبش مردمی جوانان) در قدس هم ضمن درخواست برای نامگذاری فردا به «روز پرچم فلسطین خواستار برافراشته شدن پرچم فلسطین در هر خانه، میدان و خیابانی در قدس اشغالی به ویژه در محله «باب العامود» شد.
جنبش مذکور اعلام کرد، رژیم اشغالگر باید بداند که عقربه‌های ساعت پس از نبرد «سیف القدس» و ایستادگی اسطوره‌ای اهالی قدس و نگهبانان مسجدالاقصی به عقب بازنخواهد گشت.
 


#‌اخبار_روز منبع: خبرگزاری رضوی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

بازیکن پیشین شهر خودرو به عضویت آلومینیوم اراک درآمد.

2 ساعت پیش

نمایندگان مجلس در جلسات علنی این هفته در تذکرات شفاهی و نطق‌های میان دستور خود، خواستار اجرای قانون رتبه بندی معلمان و تعیین تکلیف وضعیت استخدامی معلمان شدند.

2 ساعت پیش

براساس اعلام وزارت راه و شهرسازی، در شهر‌هایی که ظرفیت تکمیل نشده دارند ثبت‌نام متقاضیان نهضت ملی مسکن در دستور کار قرار خواهد گرفت.

2 ساعت پیش

طبق گزارش شبکه «الجزیره»، وزارت خارجه چین اعلام کرد واشنگتن به عنوان آغازگر بحران هسته‌ای ایران باید اشتباهات خود را اصلاح کند و به نگرانی‌های تهران پاسخ دهد.

2 ساعت پیش

وزیر امور خارجه قطر در تماس تلفنی با وزیر امور خارجه کشورمان، مذاکرات اخیر را مثبت ارزیابی کرد.

2 ساعت پیش

وزیر کشور از وضعیت ساخت و ساز فرودگاه مسجدسلیمان بازدید کرد.

3 ساعت پیش

رئیس سازمان صمت استان فارس در واکنش به گزارش تسنیم درباره معادن شمال غرب شیراز به ارائه توضیحاتی درباره لغو مجوز این معادن پرداخت.

2 ساعت پیش

در شرایطی که پرونده مناقشه مرزی لبنان و رژیم صهیونیستی شاهد تحولات جدیدی است، علاوه بر آمریکا این بار کشورهای اروپایی نیز برای حمایت از اسرائیل و منافع آن وارد خط شده‌اند.

2 ساعت پیش

رئیس سازمان برنامه و بودجه استان قزوین با اشاره به اختصاص بیش از 11 هزار میلیارد تومان بودجه به این استان گفت: قزوین سومین استان کشور در جذب اعتبارات سفر ریاست‌جمهوری است.

2 ساعت پیش

بیشتر...