ورزش سه‌ |
4 ماه پیش

معاون استقلال: خطیر از شما نمی ترسد ورزش سه

چه کسی می‌گوید استقلال بازیکن ندارد

معاون استقلال: خطیر از شما نمی‌ترسد

معاون ارتباطات و رسانه باشگاه استقلال می‌گوید علی خطیر تحت تاثیر تجمع هواداران مقابل باشگاه اقدام نخواهد کرد.

معاون استقلال: خطیر از شما نمی‌ترسد

به گزارش "ورزش سه"، ساعاتی پس از تجمع هواداراناستقلالمقابل باشگاه و اعتراض آنها به عملکرد علی خطیر در نقل و انتقالات، مهدی هژبری، معاون ارتباطات و رسانه باشگاه استقلال، در گفت‌وگویی درباره این موضوع و اختلافات جواد نکونام و مدیرعامل آبی‌ها صحبت کرد.

هژبری در خصوص اختلافات سرمربی و مدیرعامل استقلال گفت:مشکلات از اینجا شروع شد که آقای نکونام با مدیرعامل دیگری قرارداد بستند و بعد مدیرعامل تغییر کرد. شاید مدیرعامل قبلی قول‌هایی به آقای نکونام داده که روش مدیریتی مدیرعامل آنطور نیست. برای مثال آقای خطیر به هر قیمتی بازیکن جذب نمی‌کند.

او سپس درباره فعالیت استقلال در نقل و انتقالات توضیح داد:ما با بازیکنی مذاکره می‌کنیم و اعلام شده این بازیکن حاضر شده به‌خاطر استقلال پول فسخ قرارداد خودش را بدهد اما آن بازیکن روبروی ما می‌نشیند می‌گوید نه، شما باید آن پول را بدهد‌. درباره بازیکن دیگری در فضای مجازی اعلام می‌شود که رفته قراردادش را با تیم خودش قسخ کند و از ۱۶.۵ میلیارد می‌گذرد تا برای استقلال مجانی بازی کند اما مدیربرنامه‌اش می‌آید می‌گوید شما هم باید به باشگاهش نامه بزنید و هم برای نیم فصل ۸ میلیارد بدهید. معلوم است که ما نمی‌دهیم. قرارداد کاپیتان تیم ما ۱۰ میلیارد است، چرا باید برای نیم فصل ۸ میلیارد به یک بازیکن دیگر بدهیم و تازه به باشگاهش هم نامه بزنیم؟

1966538

هژبری ادامه داد:این روش دلال‌هاست؛ صف کشی خیابانی، بالا بردن قیمت بازیکن و بردن بازیکن به باشگاه رقیب‌. ما از این کلک‌ها در همه این سال‌ها دیده‌ایم. من در رسانه همه اینها را تجربه کرده‌ام. یک ایجنتی بود که اسم همسر خودش را در گوشی، علی پروین سیو می‌کرد. بعد می‌رفت در باشگاه پیکان می‌نشست و همسرش زنگ می‌زد و به مدیرعامل می‌گفت علی پروین به من زنگ زده و دنبال بازیکن من است، باشگاه هم فریب می‌خورد و قرارداد می‌بست. ما که نباید از این فریب‌ها بخوریم و بگوییم چون فلان باشگاه فلان بازیکن را می‌خواهد، ما باید همین الان سه برابر به او پول بدهیم.‌ اصلا از این خبرها نیست، بیت‌المال است. استقلال از همین پول‌ها داده که دو سال از آسیا حذف شده است. می‌گویند استقلال در سال فلان تیم رویایی بست؛ ببخشید اما همان تیم رویایی را بست که تا سال ۹۷ داشت بدهی همان تیم رویایی را می‌داد.

معاون ارتباطات و رسانه باشگاه استقلال در مورد نقش جواد نکونام در این روند توضیح داد:جواد نکونام سرمربی ماست و حق دارد مثل هر سرمربی دیگری تیمش را تقویت کند. تمام سرمربیان فوتبال ما بازیکن می‌خواهند. ابزار سرمربی، بازیکن است. مگر می‌شود ابزار را از سرمربی بگیرند و بگویند برو بازی کن. نمی‌شود دست شناگر را ببندی و بگویی برو شنا کن. بحث من چیز دیگری است. بحث من سوءاستفاده‌هایی است که می‌شود. ما داشتیم در یک فضای آرامی یک بازیکن را می‌خریدیم و توافق‌ها را کرده بودیم؛ دلال‌ها او را به فضای رسانه‌ای کشیدند و باشگاهی که بازیکن را با ۷ میلیارد به ما واگذار می‌کرد، سه بازیکن در ازایش خواست. این مسائل چه ربطی به آقای نکونام دارد؟ آقای نکونام بازیکن می‌خواهد و طبیعی هم هست.

وی افزود:بحث من این است که آقای نکونام بازیکن می‌خواهد و بعضی آدم‌ها به حرف آقای نکونام بازیکنان ما را تخریب می‌کنند. می‌گویند استقلال بازیکن ندارد، چه کسی می‌گوید استقلال بازیکن ندارد؟ اگر استقلال بازیکن نداشت که نیم فصل اول صدرنشین نمی‌شد.‌ اتفاقا استقلال بازیکنان خیلی خوبی دارد. بله، استقلال باید تقویت شود و در نیم فصل دوم رقابت سخت‌تر است.

هژبری در پاسخ به اینکه آیا اورونوف را خود جواد نکونام نخواسته است، گفت:به ما اینطور گفتند. هنوز نقل و انتقالات ادامه دارد و من به شما قول می‌دهم علی خطیر تا روزی که در استقلال است، تمام توانش را برای جذب بهترین بازیکنان برای استقلال می‌گذارد اما اینکه چهار نفر جلوی باشگاه بیایند و فحش بدهند و علی خطیر دستش بلرزد و دو میلیارد بیشتر بدهد، اتفاق نمیفتد. من به شما قول می‌دهم مدیرعامل استقلال این کار را نمی‌کند‌‌. این ترفند نخ‌نما شاید یک‌سری آدم‌ها را بترساند. یادتان است که چند سال پیش آقای برانکو که از پرسپولیس می‌رود، یکی از بازیکنان پرسپولیس از رفتن آقای برانکو و تجمع باشگاه استقلال می‌کند و بالا می‌رود و قرارداد ۸۰۰ تومانی‌اش را ۳.۲۰۰ می‌کند. من به شما قول می‌دهم علی خطیر این کار را نمی‌کند. او خودش هوادار استقلال است و استقلال را از راه درست تقویت می‌کند.#‌اخبار_ورزشی منبع: ورزش سه‌

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زبیر نیک‌نفس به شکلی خاص تصویری از شب دامادی هم‌تیمی خود منتشر کرد‌.

2 ساعت پیش

هادی محمدی با وجود محرومیت در تمرینات طلایی پوشان اصفهانی شرکت دارد.

2 ساعت پیش

جسی لینگارد که به اف سی سئول پیوسته، روزهای خوبی را با تیمش نمی‌گذراند.

2 ساعت پیش

ژوزه مورینیو خواهان به خدمت گرفتن دو بازیکن یوونتوس شده است.

4 ساعت پیش

باشگاه الهلال به صورت رسمی از فروش متئوس پریرا به قیمت 12 میلیون دلار به کروزیرو خبر داد.

نیم ساعت پیش

آخرین بازی دور اول مرحله گروهی را امشب، پرتغال برابر جمهوری چک در ورزشگاه لایپزیگ برگزار می‌کند. پرتغال را یکی از مدعیان قهرمانی دانسته‌اند اما صعود از گروه F که ترکیه و گرجستان نیز در آن حضور دارند، برای حریف دستاورد قابل توجهی محسوب می‌شود.

3 ساعت پیش

فیلیپ لام، کاپیتان سابق تیم ملی آلمان، چند کودک پناهنده اوکراینی را به آرزویشان رساند.

نیم ساعت پیش

یکی از مهم‌ترین سوالات هواداران سپاهان و اهالی فوتبال این است که چه کسی شماره یک طلایی‌پوشان و نارنجی‌پوشان خواهد بود.

نیم ساعت پیش

شهریار مغانلو برای دومین مرتبه آقای گل لیگ برتر شده و حالا به دنبال اولین جام خود با سپاهان است.

نیم ساعت پیش

بیشتر...