خبر 24 |
3 ماه پیش

احتمال فیلتر شدن تلگرام در برزیل آلمان خبر24

احتمال فیلتر شدن تلگرام در برزیل و آلمان
به گزارشخبر24، دلیل این امر نیز آن است که تلگرام به هیچیک از درخواست‌ها برای مقابله با اخبار جعلی پاسخ نداده است.

تلگرام که تیم توسعه آن در دبی مستقر است دومین پیام رسان پر مخاطب در برزیل به حساب می‌آید اما تاکنون هیچ دفتر نمایندگی در این کشور آمریکای جنوبی تاسیس نکرده است.

لوییس روبرتو باروسو رییس TSE از اواسط دسامبر ۲۰۲۱ میلادی خواهان ملاقات با مدیر اجرایی تلگرام و همچنین پاول دوروف (بنیانگذار پیام رسان) بوده تا درباره روش‌های مقابله با گسترش اخبار جعلی مذاکره کنند.

این در حالی است که باروسو اظهار کرد: TSE از هم اکنون برای از بین بردن اخبار جعلی و گسترش نظریه‌های توطئه درباره قانونی بودن سیستم انتخاباتی برزیل با شبکه‌های اجتماعی بزرگ همکاری می‌کند. همچنین این سازمان هشدار داد در اوایل ماه فوریه مذاکراتی جهت اتخاذ اقداماتی برای کنترل این موارد انجام می‌دهد و هیچ استثنایی در خصوص پلتفرم‌های فعال در برزیل قائل نخواهد شد.

این درحالی است که تلگرام به درخواست‌ها برای اظهار نظر در این باره پاسخی نداده است.

از سوی دیگر تلگرام در آلمان بین گروه‌های راستگرای افراطی و افراد مخالف محدودیت‌های مربوط به پاندمی کرونا بسیار محبوب شده است. در همین راستا نانسی فایزر وزیر امورخارجه آلمان اعلام کرد ممکن است تلگرام را به دلیل نقض ادامه دار قوانین این کشور مسدود کند.

منبع: مهر


منبع: خبر 24

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

رئیس جمهور با تاکید بر اهتمام دولت به اجرای برنامه نهضت ملی مسکن، این برنامه را از اولویت‌های اساسی دولت خواند و به دستگاه‌های مسئول در این زمینه دستور داد مانع‌تراشان در مسیر تحقق جهش ساخت مسکن را از روند اجرای این طرح کنار بگذارند.

3 ساعت پیش

معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای قیمت های جدید ذرت، جو و کنجاله سویا در سامانه بازارگاه را اعلام کرد.

4 ساعت پیش

بندرعباس-استاندار و رئیس کل دادگستری هرمزگان به صورت شبانه از زندان مرکزی بندرعباس بازدید کردند.

3 ساعت پیش

بندرعباس-استاندار هرمزگان با تاکید بر اینکه دشمنان امنیت و اقتصاد ایران لحظه‌ای در ضربه زدن به مردم درنگ ندارند گفت: پلیس مظلوم است و باید به امکانات روز تجهیز شود.

3 ساعت پیش

پژوهشگران اسپانیایی در بررسی جدیدی، دلیل مرگ نورون‌ها در بیماری پارکینسون را ارزیابی کرده‌اند.

3 ساعت پیش

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اکنون صادرات سالیانه بخش معدن و صنایع معدنی کشور به بیش از ۱۲ میلیارد دلار افزایش یافته و ۳۸ درصد ارزش بازار بورس ایران متعلق به شرکت‌های این بخش است.

4 ساعت پیش

سید «حسن نصرالله» دبیرکل حزب‌الله روز جمعه سخنرانی می‌کند.

3 ساعت پیش

خطیب‌زاده درباره روابط ایران و روسیه گفت: «روابط میان تهران و مسکو یک رابطه راهبردی است و اجازه نمی‌دهیم هیچ‌چیز در این روابط خلل ایجاد کند».

3 ساعت پیش

روزنامه فایننشال تایمز هشدار داد دولت ها وقت و منابع زیادی را صرف کاهش هزینه های فزاینده انرژی به دنبال حمله روسیه به اوکراین کرده اند اما این جنگ بذر بحرانی به مراتب بزرگتر در زمینه ناامنی غذایی را افشانده است.

4 ساعت پیش

بیشتر...