خبرورزشی |
۱ هفته پیش

ویدیو مدیرعامل استقلال: ارتش فحاش باعث جدایی جواد زرینچه شد

دلایل عدم همکاری جواد زرینچه با تیم استقلال پس از انجام مذاکرات را از زبان احمد مددی ببینید.

ویدیو| مدیرعامل استقلال: ارتش فحاش باعث جدایی جواد زرینچه شد
دریافت1 MB


#‌ورزشی #‌خبر_ورزشی منبع: خبرورزشی

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

زارع، مدیرکل بازرگانی داخلی وزارت جهاد کشاورزی گفت: آمار کشتار دام تائید کننده نصف شدن مصرف سرانه گوشت در کشور نیست. آمار کشتار دام نسبت به سال قبل افزایش یافته است.

1 ساعت پیش

پس از شایعات و اخباری که امروز درباره استخراج بیت کوین در بورس تهران منتشر شد، در نهایت سازمان بورس این موضوع را تائید کرد و اعلام کرد برای بررسی تخلفات مدیران فراخوانده شده است.

1 ساعت پیش

افزایش قیمت نهاده‌ها و نگهداری دام، کاهش مصرف گوشت بعلت محدودیت‌های کرونایی و کاهش صادرات از جمله عواملی است که در کنار توزیع نادرست گوشت بازار کشور را با مشکل مواجه کرده است.

1 ساعت پیش

یک عضو مجمع نمایندگان فارس گفته است این مجمع موافق اجرای نظام رتبه بندی معلمان است.

2 ساعت پیش

وزارت اطلاعات از به هلاکت رسیدن سرکرده یک گروهک تروریستی و دستگیری عناصر اصلی آن خبر داد.

4 ساعت پیش

نحوه دریافت معافیت تحصیلی برای داوطلبان کنکور 1400 را در ادامه بخوانید.

5 ساعت پیش

طبق گفته کارشناسان : واکسن عوارض خاصی برای نوجوانان ندارد و همانند بزرگسالان پس از تزریق واکسن با عوارضی مانند تب، لرز و بدن درد که از عوارض خفیف واکسن کروناست روبرو خواهند شد.

7 ساعت پیش

بنا بر اعلام رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش‌ و پرورش امکان اقدام قانونی برای استخدام کارنامه سبزها وجود ندارد.

7 ساعت پیش

رضا غلامی پیرامون ضرورت هدفمندسازی یارانه‌ها مطالبی را مطرح کرد.

7 ساعت پیش

امیر عبدالهیان در جمع ایرانیان مقیم فرانکفورت :ما بالاخره مذاکرات را دوباره شروع می کنیم.

8 ساعت پیش

واکنش تند وزیر ورزش بعد از حواشی به وجود آمده برای یکی از تیم‌های ورزشی که در جریان سفر به امارات رخ داده بود.

8 ساعت پیش

قانون جدید واگذاری مسکن در نظر دارد بیشترین تخفیف، امتیاز و کمک های دولتی را به دهک های اول تا سوم اعطا کند. البته استفاده از این امتیازات شرایطی دارد که استفاده نکردن از تسهیلات دولتی حوزه مسکن از اول انقلاب، متاهل بودن، حداقل 5 سال سکونت در منطقه مورد تقاضا و نداشتن مالکیت شخصی اصلی ترین آنها است.

8 ساعت پیش

محمدمهیار، نوجوان ۱۳ ساله‌ای که با سهم‌الارث مادرش اقدام به آزاد کردن یک زندانی در روز تولد مادر خود کرده بود، گفت: زمانی که این سهم‌الارث به من رسید، به این فکر افتادم که با این پول کار خیری انجام دهم. به همین دلیل، موضوع را با پدرم در میان گذاشتم و پدرم به من پیشنهاد داد که اقدام به آزادی یک زندانی کنم.

9 ساعت پیش

درخواست وحید شمسایی از حمید سجادی، وزیر ورزش و جوانان درخصوص فراهم کردن شرایط لازم برای موفقیت تیم ملی فوتسال را ببینید.

9 ساعت پیش

در حالی که موج بازگشت زائران کربلای معلا از روز گذشته آغاز شده، از شب گذشته میلیون‌ها زائر مشتاق دیگر خود را به این شهر رسانده اند تا امروز که مصادف است با روز اربعین در عراق، در بهشت بین‌الحرمین عزاداری کنند.

9 ساعت پیش

بیشتر...