گلستان ما |
1 ماه پیش

گلستان ما ابتکار مسئولان در مدیریت اختلال در سامانه هوشمند سوخت

به گزارش گلستان ما؛ پیش از ظهر دیروز به دنبال بروز اختلال در سامانه هوشمند سوخت در کشور  ۷۵پمپ بنزین در گلستان هم دچار نقص در سیستم توزیع سوخت شد و در حالی که رسانه های ضد انقلاب می رفتند از فضای به وجود آمده برای خود ماهی گیری کنند اما ابتکار عمل مسئولان در سطح کشور تنها در یک بازده زمانی چند ساعته باعث شد که بسیاری از این جایگاه های سوخت به مدار برگردند.

این ابتکار عمل باعث شد که برخی از فعالان مجازی به موضوع اختلال سوخت در کشور انگلیس که چند روز مردم این کشور را در بهت و حیرت فرو برده بود بپردازند و اقتدار ایران را در مهار این بحران به رخ جهانیان بکشند.

برخی دیگر از فعلان فضای مجازی معتقد بودند که این سرعت عمل به واسطه اطلاع رسانی شورای امنیت ملی و تلاش رسانه ای با کمترین مخاطره رو به رو شده است و اگر چنین مسئله ای در دولت تدبیر و امید اتفاق می افتاد مشخص نبود که دامنه این بحران به کچا می رسید.

مردم نیز در این شرایط همراهی کردند و به شایعات مبنی بر افزایش قیمت بنزین که از سوی رسانه های معاند مخابره می شد گوش نکردند و همراهی مردم نیز در این مسیر در کنترل بحران قابل تقدیر است.

گرچه این مسئله به نظر بسیار ساده و پیش و پا افتاده به نظر می رسید ولی مجاهدت های زیادی باعث کنترل وضع موجود شد و این مسئله نشان می دهد که تامین امنیت در کشور اتفاقی نیست.

به هر حال در حال حاضر بنا به گفته  مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی گلستان بالغ بر 42 جایگاه سوخت در مدار قرار دارد و اختلال در جایگاه عقیل مازندرانی کردکوی ، یک جایگاه در کلاله ، بابا نیازی بندر ترکمن و اودک دوجی آق قلا هم رفع شد و به چرخه توزیع بازگشتند.

بنا به گزارش شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در گلستان در حال حاضر جایگاه های سوخت در شهرهای گرگان( ۱۷شهریور، استرآباد، سامان، مطهری، قائم، کوثر، شهید سلطانی، درازگیسو، جرجان، شهریار، روشن آباد)،آق قلا( پوری، قلعه جیق، خندان، شیرمحمدلی، اودک دوجی)، کردکوی: (تمیشه، مقدم،عرفان، عقیل مازندرانی)، بندرگز( عابدی)، گمیشان( گمیشان)، علی آبادکتول ( اوشیدا، میلاد، ثامن الحجج)، فاضل آباد،  گنبدکاووس( پالایش نفت تبریز ۲، نگین گلستان)، خان ببین،  آزادشهر(مدرن)،، رامیان مینودشت( قره جانلو، گندم)،  گالیکش( کسرائی، لوه)، نوکنده ( رضایی)دلند، تاتار، بندرترکمن ( بابانیازی) فعال است.

انتهای پیام/
 #‌خبری #‌اخبار منبع: گلستان ما

بیشتر...


تبلیغات

تبلیغات

مطالب مرتبط

وی معتقد است که گرچه «قتل زنان» کمترین میزان خشونت را در کل به خود اختصاص داده است اما در واقع آخرین مرحله خشونت علیه زنان محسوب می شود.

2 روز پیش

در پی اعلام شیوع سویه جدید ویروس کرونا، بورس‌های اروپایی با سقوط شدید مواجه شدند.

2 روز پیش

هوشنگ شجری، کارشناس مسائل اقتصادی کاهش نرخ تورم را یکی از اولویت‌های دولت و از مطالبات اصلی مردم دانست و با تاکید بر ضرورت اصلاحات ساختاری در اقتصاد کشور، برنامه‌ریزی برای کاهش هزینه‌های تولید و عدم قیمت گذاری دستوری را دو مولفه اصلی کاهش نرخ تورم عنوان کرد.

2 روز پیش

وزیر اقتصاد در حالی از حل و فصل اتصال سامانه گمرک و سامانه جامع تجارت پس از هشت سال و در آینده نزدیک خبر داده که طبق گزارش تحقیق و تفحص مجلس، ۹۵ درصد قاچاق از مبادی رسمی انجام می‌شود!

2 روز پیش

پس از چندین بار خلف وعده دولت قبل در راه‌اندازی کامل سامانه جامع تجارت، اکنون دولت سیزدهم یک گام بزرگ در این زمینه برداشته و زمینه اتصال گمرک را به سامانه مذکور فراهم کرده است.

2 روز پیش

وزیر راه‌وشهرسازی از مذاکره با وزارت صنعت، معدن و تجارت برای تثبیت قیمت سیمان و فولاد تا پایان اجرای نهضت ملی مسکن خبر داد و گفت: به‌دنبال وارد کردن مواد، مصالح، کارگر و مهندس به کشور نیستیم، اما قصد داریم توسعه فناوری در صنعت ساختمان ایران را ارتقاء بدهیم.

3 روز پیش

جلسه هم‌اندیشی اعضای کانون سراسری انجمن‌های صنفی کارفرمایی انبوه‌سازان مسکن و ساختمان ایران با وزیر راه و شهرسازی در این وزارتخانه برگزار شد.

3 روز پیش

هرچند تاکنون وعده‌های قبلی سایپا برای عرضه خودرو نیم‌شاسی اطلس محقق نشده است، اما آخرین گمانه‌زنی‌ها حاکی از رونمایی این خودرو در بهمن ماه امسال است. احتمالا پس از آن فروش این خودرو آغاز خواهد شد.

3 روز پیش

پیش از شروع مذاکرات وین در تاریخ ۲۹ نوامبر، به نظر می‌رسد ایران و ایالات متحده همچنان در دو موضع متناقض قرار دارند. ایران با قاطعیت می‌گوید تنها با هدف رفع تحریم‌های غیر قانونی به مذاکرات باز می‌گردد و قصد دارد به ضمانت‌های قانونی دست یابد که براساس آن، هیچ دولتی در آمریکا نتواند از توافق هسته‌ای خارج شود.

3 روز پیش

وزیر راه و شهرسازی ضمن موافقت با ورود فناوری نوین ساخت مسکن به کشور توسط بخش خصوصی، گفت: برای نهضت ملی مسکن زمین رایگان واگذار می‌کنیم.

3 روز پیش

یک اقتصاددان عرضه بدون نظارت و بی حساب کتاب ارز سهمیه‌ای به عامه مردم، با استفاده از کارت ملی را اقدامی در جهت تباهی منابع ارزی کشور دانست.

3 روز پیش

در روز ششم آذر ماه ارزش هر بیت کوین در بازار جهانی به ۵۴ هزار دلار و ارز هر اتریوم به ۴۱۵۰ دلار رسید.

3 روز پیش

محققان در ابتدا توانستند مدل‌های سلولی آزمایشگاهی را در شرایط آزمایشگاهی تولید کنند که عفونت را در گوش داخلی نشان می‌دهد تا مکانیسمی را ایجاد کنند که توسط آن کووید-۱۹ برای گوش و مجرای شنوایی مسری و مضر است.

3 روز پیش

سیاستمداران گمان کردند «عدالت» یعنی مصرف رایگان یا ارزان دولتی. این راهبرد غلط که منجر به عرضه مجانی یا بسیار ارزان آب شده، در کنار سیاست‌هایی که مصرف بالای انرژی را به دنبال دارد، «ابرچالش آب و محیط زیست» را به وجود آورد.

3 روز پیش

در حال حاضر در ۲۲۴ پایگاه اورژانس ۱۷۸۰ نیرو فعالیت می کنند؛ یعنی هر پایگاه حدودا دو نفر تکنسین اورژانس کم دارد که با این شرایط در حال حاضر حدود ۵۰۰ نیرو کم داریم و فقط سعی می کنیم که پایگاه ها را سرپا نگه داریم.

3 روز پیش

بیشتر...